Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bodo čez 25 let množični samomori?

Bodo čez 25 let množični samomori?

Na žalost je keš več kot samo papir, je sredstvo, ki nam omogoča preživetje.

Koliko bo takih, ki bodo dosegli polno dobo, se pravi 40 let, glede, da je služb za nedoločen čas malo oz jih praktično ni. Manjšina. Kaj pa ostali, bodo imeli penzijo 20 evrov/mesec? To bo luksuz!

Koliko bo takih, ki bodo dosegli polno dobo, se pravi 40 let, glede, da je služb za nedoločen čas malo oz jih praktično ni. Manjšina. Kaj pa ostali, bodo imeli penzijo 20 evrov/mesec? To bo luksuz![/quote]

Gremo z muslimani v Nemcijo. Jemljejo tudi 50 letne delavce. Vsakega ki hoce delat, ki zna kaj naredit, vzamejo. 20 let delovne dobe v Nemciji daje visjo penzijo kot 40 let delovne dobe delavca v Sloveniji.

Zakaj bi bilo pa za penzionista 500 eur tako zelo malo, če gledamo mlajše, ki so delovno aktivni, vzdržujejo otroke itd.? Koliko pa jih je, ki na osebo lahko zagotovijo teh 500 eur?

Selila bi se. Kakšen samomor neki. Vsaka jutranja zarja je neponovljiva !

jaz sem samica z 800 euri, komaj preživim, pri starših zastonj in nič ne prišparam!

Jaz sem na istem, za razlicne kazni, krivdni karambol, stroske dela z mano, placala okrog 10 000 eur.

Kakšne kazni si pa delala? 🙂

Ni prava tema za nastevanje mojih kazni. Bilo je nekaj krivic, podtikanj, bile so odskodnine, vendar nimam s tem nic vec, ker je vse mimo. Zadnja kazen, 1100 eur, upam, da bo zastarala.

lepo povedano

New Report

Close