Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bog vse vidi , Bog vse ve …

Bog vse vidi , Bog vse ve …

… greh se delati NE SME !

Na tole mislite ( že veste , kdo , a ne , Jani in zajčica ?!) medtem , ko bo Nikitka doma

Evo, kdo bi si le mislil !
No, comments, sem presenečena.
Bolje, da kidam, u lijevo…….
Čau, vsem !

Huh, človek se mal prišipne pa je že fovšija… jej, jej, jej :)))))

nova
Uredništvo priporoča

heheheheheh vidva kar dejta,dons jest dajem žegne..heheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Dober vecer in se lepse jutro, ko me boste brali..

Mocno sem presenecen nad tem postom.. Ja naslov teme je napisan na nasi farni cerkvi pod enim trikotnikom, ki ima v sebi veliko oko.., ki gleda na cesto.. No, jaz imam o taksne vrste greha malo libelarnejse stalisce .. Mislil sem, da mi je Nikitka glede tega podobna, pa sem se ocitno ustel… Bemti, ce deli muca zegen , ga jaz tudi, se posebej na forumu, hehe…

No pa sem se spet pofockal, zal ne gre drugace.. Povem vam le, da nisem in ne bom zlepa pozabil na Vas, ceprav me ni forumu tako kot nekoc!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Pojasnilo šefici !
No, včeraj je bila polna luna, kar pa ni bistveno vplivalo na potek popoldanskega dogajanja na forumu. Dejstvo je, da sem umirala od smeha, da sem se zaradi mucinih dodatkov glede ” koštrunčka “, močno osmešila pred tistim, s katerim sem govorila po telefonu, ker je klical ob nepravem času, to je takrat, ko se mi je ravno odpiral mucin post z vprašanjem, kje imam koštrunčka. Zvil me je smeh, in seveda čudni odziv, tistega na drugi strani žice. Ker se zadeve ne da obrazložiti na enostaven način, mu je niti nisem razlagala…
Drugo, problem je bil samo v Janijevi kopalnici, in ne vidim tu nobenega greha. Namreč, če ima Jani doma pečarja, ki bi mimogrede, že zdavnaj moral končati svoje delo, pa ga ne, nosi on absolutne ( pečar ) posledice vseh dejanj, ki jih mora prestajati Jani, ki tudi ni nič kriv. Seveda ne.
Fant je odrasel, zdrav in pošten, pa je normalno, da izkoristi priliko, ki se mu ponudi. Še posebno, če nagajajo vrata. Takšno je moje osebno mnenje.
Zaradi vseh neljubih dogodkov včeraj v tej njegovi kopalnici, sem jaz imela pestro in lepo popoldne.
Zadeva je bila jasna, odkrita in predvsem čisto čista. Še posebej zato, ker je Jani moral pogumno, zadeve reševati popolnoma junaško, sam. Toliko iz moje strani, draga šefica !

lp, zajček

He, heh, ježek moj, jaz pa bom poskrbela, da ti ne pozabiš na nas !

Dobro jutro, ježek! Glede na to, kako vesten si prav
pri pofočkanju si misliim, da si le prebral naš hišni red
in da se močno bojiš tiste kazni, ki je bila obljubljena!!!
Lep dan ti želim, ježek, res lep dan, poln pričakovanj in
še več prijetnih presenečenj!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Samo en kratek kiss everyone in this forum, pol
grem pa perilo pobrat, pol pa pod tuš – eh, tuš kabina,
a, ta človeku da misliti, da mu popra, pa še kaj, ….bela!
Omislite si jo, ampak ….. naj bodo samo ena drsna
vrata in se vam ta drsna vrata počasi, počasi, res počasi
zapirajo, pa nesreče ziher nau!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ježek se spomniš tiste reklame….. Ni važno kako, važno da piha! Tud zate velja podobno… ni važno kdaj in kako, samo da je….. U međuvreme sem tuki jest :)))))))))))) ki mora… prenesti vso težo moškega dela Tjavendana….

Ni važno kako, samo da je!

Jani

Ma seveda tud dobro jutro…. madoca.. kaj tekmujete, kdo bo prej vstal 🙂 Dobro jutro in en lep polnolunski dan!

Zajček, sedaj jaz mojo razlago lahko vržem v koš. Boljše ne bi mogel obrazložiti niti sam. Torej draga šefica, koštrunčeki in zajček sta imel az mucino pomočjo fest pestro popoldne! In ni, da bi človek zganjal fovšijo zarad tega 🙂

Jani pozdravlja vse prisotne in jim želi eno… koštrunasto jutro :)))))))

Marija, znajo bit tuš kabine nevarne tudi za ženske, ja 🙂 Pazi se je 🙂

Vesele minute pod tušem!

Jani pa dela….. o ta šiht 🙂

Vidiš, Jani, le pošteno je treba povedati, pa je.
Zadevo sta zakurila pač zajček in koštrunček, bil je happy end…..pa je…

vesele minute, hehehe….
spet si začel Jani :)))))))))))))))

Jaz pa o ničemer , nič ne vem, tako, da tega kaj so počeli koštrunček, Jani in zajček, res ne vem nič ! Če sploh so kaj !

lp, Jana

Hja, ker vem, da nima časa.. prove velik.. a nej napišem… vesele urice :))))))))))

Aha, kaj hoče človek skrivat… Kar je res je res!

Jani ne taji, da…..

Jana, le kako moreš ti priti vedno… minutko prepozno. Jej jej, se boš morala popraviti 🙂

Jana, lep dan!

Jani

Dooooooobroo jutrooooooooooo……hihihi oh a veš ni mi ratalo,majne majne..a smo bl fejst dežurni nak mamo bolnike jebela cesta tristo kosmatih…pa bo fletno spet!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Šefice danes ni, pa ga lahko biksamo :))))

Ja, muca, kuker je pa bolezen zraven, ap ni da bi človek prov zgodaj vstajal.. posebno če še spat ni šel :))))))) Vseeno, lep dan tud teb 🙂 pa čim manj bolezni 🙂

Jani

Biksam, biksaš, biksa, biksamo hehehehehehehehehe Nek se znade 🙂

Jani tud puca :)))))))

Hudiča bolj slabo ste ga biksali….Preveč ste pridni! en kostrunasti poljub heheh juhej mam že lej zdejle mi je kapnilo koštrunasti poljub..heheheh yesssss…kaj se men žarnca pržiga.hahahahaha

tkole koštrunasti poljub*§*§*§*§*§

tkole zgleda eskimski *0*0*0*0*

Tkole pa zgleda frančoski hehehe +++****++++****++++*****

matr jih pa že kar mamo nekaj..seveda so pristni Tjavendanovski,da ne bo pomote!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Uf, kako nazorno znas ti poucevat simbolne jezike!! Hvala!

Pa sem se spet enkrat pofockal!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

ja ježek, tale naša muca je … od vraga. Jest sem se tud že spraševal, le od kje ji vsi ti znaki….

New Report

Close