Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek boj s pravno drzavo

boj s pravno drzavo

> U jednom selu gajio cigan svinje, kad jednog dana dođu ljudi u bijelom:
> – Dobar dan!
> – Dobar dan!
> – Imate svinje!?
> – Imamo svinje!
> – Jel hranite svinje?
> – Hranimo svinje!
> – Pa čime?
> – Pa djeca skupe đubre, otpatke sa ulice, ovo, ono, svinje super
> zadovoljne i tako…
> – 5 000kn kazna!
> – Što?
> – Pa mi smo iz društva za zaštitu životinjskih prava a vi im
dajete
> đubre da jedu, pa sram vas bilo!
> I on plati. poslje nekog vremena dolaze ljudi u crvenom:
> – Dobar dan!
> – Dobar dan!
> – Imate svinje!?
> – Imamo svinje!
> – Jel hranite svinje?
> – Hranimo svinje!
> – Pa čime!?
> – Pa žena skuha sarmu, čokoladicu, ovo, ono prvo svinje jedu pa
onda
> mi , sve super, ok, svinje napreduju i tako…
> – 50 000 kn kazna!
> – Što?
> – Mi smo iz udruge za zaštitu ljudskih prava a djeca vam nemaju
što
> da jedu a vi svinjama dajete čokoladice kak vas nije sramota!?
> Plati on. Poslje nekog vremena dolaze ljudiu crnom:
> – Dobar dan!
> – Dobar dan!
> – Imate svinje?
> – Imamo svinje!
> – Jel hranite svinje?
> – Hranimo svinje!
> – Pa čime?
> – Pa ja im dam po 100 kuna pa one idu da kupe šta hoće…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

:))))))))))))))))))))))))

Živa istina, Ježek.

He he … :)))))))) … ta je dobra … :))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

A si dobil poloznico iz kmetiske zbornice?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ne boš verjel, ampak točno to sem hotel prej napisat, pa sem se bal, da bo predolgo.

Dobila sta jo starša in to oba, mater jim.

Tista dva čintežma ki včasih dajo, petkrat poberejo nazaj, da ne govorim, kake evidence morajo sedaj peljat, kot da imajo s.p., sploh pa da ne govorim o šnopcu in kotlih in podobnem.

A imaš tudi ti kaj kmetijskih zemljišč?

Tale ježek je pa dober!

Pandica, ki ne mara položnic…. sploh pa ne državnih…..

Imam tolko zemlje, da imam 23 000 SIT katasterskega dohodka…, pa sranja z davcno..

Jaz trenutno proucujem Odredbo ministra Kopaca št. 354-07-22/01 o oskrbi malih kurilnih naprav pri opravljanju javne sluzbe pregledovanja, nadzorovanja in ciscenja kurilnih naprav, dimnovodnih in prezracevalnih naprav zaradi varstva zraka, z dne 8.01 2002.. Ce prav razumem, bo tiste, ki kurijo na trdo gorivo, vsaka dva meseca obiskal njihov dimnikar in jih olajsal vsaj za 2000 Sit… Sploh ni vazno, ce kurijo ali ne, vazno je, da imajo dimnik ali pec… Podobno kot je bilo v vicu s kozo, ki je bila privezana pred recepcijo…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ježek , ne morem verjet ! Ob kateri uri se pa ti javljaš ?!
A se je že kaj spremenilo na boljše – tvoj uradovalni čas mislim ?

Nikitka hudo pogreša ježkove on line komentarje

Vse tiste stvari v zvezi z dokumenti…Potni listi,osebne….
Non stop enega izmišljevanja..pa menjava le teh. pa slikanje dojenčkov..pa pa..bemti!!..pa kaj vem kaj še…Mi pa pridno stejemo dnarce in menjujemo dokumente..U k**** naj gredo!! Oni in njihovi papirji…bemti zaka neb bli goli i bosi..hehe Te stvari bi mogle bit zastonj..če jih že hočejo imet..matr!!Jest nobenega pildka ne rabim..da sem jest lahko dokažem tud kako drugače..kot pa s eno plastično kartico in glupo sliko tam gor!! UHHHH!!!! vre vre…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jest sem bil glih v soboto na Mačkovi.Sem si dal delat nov pasoš.
Zdej ni več vrst, je blo vse prazno.Stane pa 7700 SIT.
Upam, da bo zdej veljal kar nekaj let.

Osebne pa sploh nimam. Saj je ne rabim.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Viš tudi jaz nimam osebne..zato jo moram narest.Pasoš mam pa star,ki je baje avgusta fuč…potem ti še morje lahko ode..hehe ,če si brez osebne.Da ne govorim o osebnih za otroke.za tamalga smo mogli narest novo ko je bil star 4 mesece,ker se v pasoš ne vpisuje več…mislim ejjj kolk dnarja zmečemo prau za te trapaste dokumente..groza!!
Banda pa služi!!

P.s. zapomni si…malega sončka ki bo prijokcal na svet boste mogli slikat za osebno…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hi, Nikitka,

Trenutno (vsaj se ta teden) delam po 24 urnem delovnem kolendarju- delovni cas je “resource driven”… A, ja “resource” sem jaz.., hehe..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

He, he, muca, jaz sem vse to obavil lani.. Najbolj se mi je zdelo smesno izpoljevanje rubrike: vodja gospodinjstva.. Sva morala z zeno ven iz pisarne in se zmenit na hodniku, sicer ne bi bilo osebne…..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Pandica, mislim, da sva si enaka glede tega, da ne marava položnic za cesarjeva nevidna oblacila, mar ne? Ni problem v placilu opravljene storitve, mene motijo “bistroumne drzavne pogruntavcine” za skubljenje drzavljanov.. Zanimivo pri vsem tem je, da pa vecine ljudi to ne moti, kar kaze tudi odziv na to temo, kot podoben odziv na slicne teme v preteklosti, tako tu, kot na drugih forumih..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

čer ježek..kaj si tolk resen no..dej zbezljaj našega zajčka iz brlogca..jest ga pogrešam…mogoče tebi rata dej poskusi?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close