Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Bojim se cepljenih ker se ne testirajo

Bojim se cepljenih ker se ne testirajo

Bojim se cepljenih. Sama nisem cepljena, a cepljeni okoli mene se obnašajo kot da nič ni. Hodijo v mojo bližino itd…. Ker tudi oni zbolijo, razumem, da so tudi kužni. Morda nekoliko manj, a kuzni vsekakor so, če imajo virus. Zakaj se jih ne testira???

Ne vem zakaj Who ali kaka razvita država tega ne uvede?? Ker mi itak samo kppiramo tujino.

Morda tega ne uvede zato ker bi se potem nekateri ne cepili, ker bi se komu zdelo brez veze se cepit. Ne razumem drugega razloga, zakaj da ni treba testirat cepljenih.

Baje da bodo Hrvati  za cepljene Britance zahtevali teste. Edino pametno.

Ti kdo preprečuje, da TI nosiš masko (in se zaščitiš)?

Ti kdo preprečuje, da se TI cepiš?

Še vprašanje:  kako pa veš, da le cepljeni hodijo “okoli tebe” brez maske? Morda pa je tudi kdo, ki ni cepljen?

    Saj tudi res nic ni. Vsi bi se morali tako obnasat. Tudi necepljeni.

Prav je, da se bojis.  Necepljeni zbolijo, vcasih precej hudo, vcasih tudi umrejo.

Kako pa veš kdo je cepljen in kdo ne. Jaz sem, pa nosim masko in tudi testiram se najmanj enkrat na teden (služba).

Odgovor na objavo uporabnika
Cepljeni tudi zbolijo, 26.07.2021 ob 15:04

Bojim se cepljenih. Sama nisem cepljena, a cepljeni okoli mene se obnašajo kot da nič ni. Hodijo v mojo bližino itd…. Ker tudi oni zbolijo, razumem, da so tudi kužni. Morda nekoliko manj, a kuzni vsekakor so, če imajo virus. Zakaj se jih ne testira???

Ne vem zakaj Who ali kaka razvita država tega ne uvede?? Ker mi itak samo kppiramo tujino.

Morda tega ne uvede zato ker bi se potem nekateri ne cepili, ker bi se komu zdelo brez veze se cepit. Ne razumem drugega razloga, zakaj da ni treba testirat cepljenih.

Baje da bodo Hrvati  za cepljene Britance zahtevali teste. Edino pametno.

BU!

Kaj še zmeraj provocirate na tako očiten način? Revščina od življenja, res.

Nisem prebolela. Vseeno sem se cepila, da zascitim sebe, mogoce se druge. Ampak zdaj mi je pa za taksne primitivke kot si ti,  cisto vseeno! Kar boj se!

Bravo

Odgovor na objavo uporabnika
kako pa veš, 26.07.2021 ob 17:57

Kako pa veš kdo je cepljen in kdo ne. Jaz sem, pa nosim masko in tudi testiram se najmanj enkrat na teden (služba).

In v čem je že bil smisel tvojega cepljenja, če se še vedno moraš testirati ?

Dopust ?

Torej priznavajo, da cepivo ne ščiti.

Odgovor na objavo uporabnika
Marko555, 26.07.2021 ob 17:27
    Saj tudi res nic ni. Vsi bi se morali tako obnasat. Tudi necepljeni.

DAj, ne boj se. Mi ze od vsega zacetka ne upostevamo nic, pa smo vsi ok. Razkuzevanje…kaj je to?

Umivaj roke, bodi vesela, ne gleh TV…predvsem pa ne bodi prestrasena. In ja, NE CEPI SE!

Odgovor na objavo uporabnika
Bbbbbn, 27.07.2021 ob 07:53

DAj, ne boj se. Mi ze od vsega zacetka ne upostevamo nic, pa smo vsi ok. Razkuzevanje…kaj je to?

Umivaj roke, bodi vesela, ne gleh TV…predvsem pa ne bodi prestrasena. In ja, NE CEPI SE!

Namenjeno avtorici.

Odgovor na objavo uporabnika
robi445, 27.07.2021 ob 07:44

In v čem je že bil smisel tvojega cepljenja, če se še vedno moraš testirati ?

Dopust ?

Torej priznavajo, da cepivo ne ščiti.

SAj se ji ni treba. Eni so bolj papeški od papeža.

Kot je bilo ze 1000x povedano, cepivo sciti, vendar nobeno ne 100%. Sciti te do 96%, lahko pa tudi #samo# 60%. To pomeni, da ce je 10 ljudi v skupini cepljenih izpostavljeno virusu, jih bo zbolelo po vsej verjetnosti od 1 do 4 ljudi, v skupini necepljenih pa mozno da vseh deset. Seveda ni nikoli tako in tudi necepljeni ne zbolijo vsi, tako kot vsi kadilci ne zbolijo za rakom, ampak moznost pa imajo veliko vecjo od cepljenih. In ce cepljeni zboli, prenasa okuzbo tako kot necepljeni, ki je zbolel, saj mu v primeru da se je okuzil, cepljenje ni prijelo in je kot bi se sploh ne cepil. Zato je popolna bedarija to, kar govorite, kako cepljeni prenasajo okuzbo asimptomatsko. Cisto isto kot jo lahko necepljeni asimptomatsko prenasa, ampak dejansko tisti, ki imajo asimptomatski potek bolezni, OKUZB NE PRENASAJO oz. samo teoreticno, ker ne kihajo in kasljajo, virus pa pri njih odkrijejo samo globoko v nosnem korenu in ne v slini ali drugih izcedkih. Torej nehajte ze javkati, kako vas cepljeni ogrozajo, ker vas veliko bolj necepljeni. Ce pa nekdo, ki je zdrav, pa ceprav je asimptomatsko okuzen, ne nosi maske, vas zagotovo ne bo okuzil, pa ce je cepljen ali pa ne. Oboleli z znaki okuzbe se pa itak ne bi smel gibati v mnozici, ne y masko ne brez, ampak neodgovorni so lahko tako cepljeni kot necepljeni.

Odgovor na objavo uporabnika
kar en, 26.07.2021 ob 15:36

Ti kdo preprečuje, da TI nosiš masko (in se zaščitiš)?

Ti kdo preprečuje, da se TI cepiš?

Še vprašanje:  kako pa veš, da le cepljeni hodijo “okoli tebe” brez maske? Morda pa je tudi kdo, ki ni cepljen?

Če si da ona masko gor, ščiti druge, ne sebe. Kdo pa ščiti njo?

:-)))

ne mores verjet, kaj vse boste necepljeni naumili. Smejat za krepat!

Se pravi, cepili se niste, ker cepivu ne zaupate. Testom pa zaupate – zakaj že? Če je vse skup nate.g, potem so tudi testi nate,g. Se bo treba odločit, kaj je.

Odgovor na objavo uporabnika
dgg, 27.07.2021 ob 11:51

Se pravi, cepili se niste, ker cepivu ne zaupate. Testom pa zaupate – zakaj že? Če je vse skup nate.g, potem so tudi testi nate,g. Se bo treba odločit, kaj je.

cepivom ne zaupam sploh, preveč ljudi je že umrlo zaradi cepiv in ogromno je pohabljenih. Mladi niso imeli nobenih težav s tem prehladom- NOBENIH TEŽAV, zdaj pa zaradi cepljenja umirajo in težko obolevajo. Da bi mladi zboleli zaradi virusa je toliko možnosti, kot če te zdajle zadene strela. Kar se testov tiče je še veliko slabše, čisto brez veze, ampak če vlada želi da se testiramo, NAJ TO TUDI ŠPLAČA!

Sploh pa se vprašaš zakaj je samo 34% zdravstva cepljeno in na NIJZ ni nič boljše. Poklukar še dvojih ne prepriča, torej stroke, kako bo potem mene! Tale kekec od Poklukarja naj gre rajši ovce past!

Smo se že odločili, da je eno in drugo nateg. Cepljeni pa nategnjeni debili.

Bilo je namenjeno “dgg”

https://www.naturalnews.com/2021-07-01-covid-outbreak-israel-occurred-mostly-fully-vaccinated.html

Debilov ne zanima resnica. Oni bi še naprej izvajali fašistični režim.

Odgovor na objavo uporabnika
jeres, 29.07.2021 ob 00:08

https://www.naturalnews.com/2021-07-01-covid-outbreak-israel-occurred-mostly-fully-vaccinated.html

tale link je dober, piše o tem, kako v Izraelu zdaj zbolevajo dvakrat cepljeni, TO KAR SEM NAPOVEDOVALA SE JE ZGODILI ŽE PRED ZIMO!!!

https://www.naturalnews.com/2021-07-01-covid-outbreak-israel-occurred-mostly-fully-vaccinated.html

Vidim da ti naravoslovje ravno ni šlo..

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5241, 29.07.2021 ob 12:51

Vidim da ti naravoslovje ravno ni šlo..

kaj je trolček SDS fašistek, spet sem napisala resnico, ki te bolo-ZELO BOLI, bolelo bo še bolj, počakaj par dni!

New Report

Close