Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Bojim se kaj bo …

Bojim se kaj bo …

Fajn naslov, a? Jah … samo tako je … Pa naj malo obrazložim …

Torej … včeraj me je klical en prijatelj, ki je bil par mesecev nazaj tudi … hm … malo več (recimo), čeprav ni bilo nikoli nič med nama … Sem pa o tem prijatelju povedala tudi mojemu miškotu (enkrat ko sva se kregala … ko sva šla skoraj narazen) … In kaj? No … v bistvu je tako, da gremo v petek na zbor motoristov … in ta prijatelj je slišal, da bomo pač tam in ker živi tam blizu je rekel, da bi rad prišel zraven, ker da bi me rad videl … Jaz bi ga tudi zelo rada videla, ker sva vseeno ostala odlična prijatelja … problem pa je moj dragi … Zakaj? Hm … včeraj sem mu sicer povedala, da me je ta prijatelj klical in … kljub temu, da je rekel, da ga ne moti … sem čutila, da mu ni ravno vseeno, da me ta prijatelj tako kliče … in ko sem mu povedala, da bo verjetno prišel na zbor … huh … takrat je bilo šele čutiti, kako ga moti … čeprav je zatrjeval, da ni problema … ampak … naj se ne čudim, če se bo on umaknil (sicer da ga bo pozdravil in vse … ampak če mu ne bo pasalo bit z nami, da se bo umaknil) … Tako da je ostalo na tem, da ni problema če se bom jaz z njim pogovarjala (prišla bo tudi ena prijateljica, tako da ne bova sama … upam) … ampak … on da bo šel po svoje … Vendar … mi je zabičal … da če se bo on pogovarjal s kako punco … da nej ne viham nosa (pa ne da bi to delal nalašč … ampak … ponavadi sem res vihala nos, ko se je pogovarjal s kako njegovo prijateljico … ampak zato, ker mi je ni predstavil … oz. ni predstavil mene njej) …
No … in zakaj se sedaj tako bojim? No … on v bistvu ne ve niti kako zgleda ta prijatelj … je pa … no … zgleda še kar v redu … v bistvu .. je zelo lušten fant … in se strašno bojim, da ko ga bo videl … no … da ne bo faj reakcija … :((((((( Saj bi mu pokazala že vnaprej njegovo sliko … tako da bi bil pripravljen … samo včeraj mi je rekel, da o tem ne misli več govorit in da za njega je vse v redu …

In zdaj … zdaj se bojim, da bo nastal hudič … :((((

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Izven konteksta: si bila mogoče ta vikend na srečanju motoristov v Gor.Radgoni? Če si bila, škoda da se nisva dobili na kakem sokecu 🙁

Glede tvojega problema pa: pusti naj stvari stečejo spontano, kak bo bo, ker bolj planiraš in se obremenjuješ z neko stvarjo, slabše na koncu izpade. Prepusti se…

Čau BGV….Veš…normalno, da ga skrbi… To pomeni tudi, da te ima rad. In vem, da bi tudi ti rada videla onega drugega…eh……..pa kakšne podobne situacije imamo midve….Ti bom morala na mail bolj na dolgo in široko pisat…..sem imela tudi jaz nekaj takega. Kako si kaj drugače?

Oh Bugi!
samo,da si živa in zdrava!
Sem včeraj videl pr ta zadnjih poročilih,da so se v Brdih eni motoristi sesuli..pa sem koj nate pomislil.Samo,da je v redu s tabo.
Glede srečanja s ta…khm..bivšim….pa, bo kakor bo!
Če se sfajtate,se pa boste…saj ne bo ne prvič ne zadnjič!
Sp

Nismo bli v Gornji Radgoni, ne … 🙁

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Drugače sem ko šus … :))))) … Miško mi je celo ta vikend rekel, da bi bil že čas, da naredimo kakšnega otroka … (je bil full žalosten ko sem mu povedala da je prišla ta rdeča) … tako da … :))))))))))))))) … jupiiiiiiiiiiiiiiii …

No … upam, da res ne bo prevelikega kažina gor … :(((

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Kot sem ti že prej napisala … z mano je v redu … Morem pa takoj počekirat kdo se je sesul … namreč … nič nisem slišala … :(((( Upam, da ni kdo od naših kolegov … 🙁 🙁 🙁

A polo praviš, da če bo fajt bo pač fajt, a? No … saj mogoče pa res … :)))

Ne ne … res se ne bi rada kregala … že takoj na prvem zboru … Ne ne … :(((((( Že tako sva se lani skoraj na vsakem zboru skregala …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Kreg je sestavni del zakona(no pr meni počasi začenja prevladovat ;-)), sam da se vidva že tako na začetku za vsak prdec sfajtata…pa mislim,da ni glih v redu.
Malo se vzemita v roke…vsak posamično!
Če ne bo ata s foruma red naredu!!!
:-)))
Sp

Pa sej je pol tolko lepše ko se pobotava … :))))))))))))))

Ata … če bo pa potreba te pa pokličem … pa boš red naredu … ;))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ni v redu,da se moraš skregat,da se imaš pol lepši.Naredita tako,da se ne skregata in se bosta potem imela božansko!
Cmoka moji Bugi!
Sp

kje pa je tukaj zaupanje???
Že res, da je pri vama izgleda tole ljubosumje hudič, morala pa bosta resnično narediti kompromis – al’ se ti odpoveš naknadnim napadom ljubosumja ali pa miško ne pobegne s kraja “nezgode”…
Vsekakor pa ne biti obremenjena z izgledom – a nisi že pred časom pisala, da je tvoj miško oh in sploh?? Daj mu malo dvigni moralo, čeprav dvomim, da bi dedce izgled drugih tako dotolkel.
BGV, ne zameri, imam pa občutek, da je tista nesigurnost le v tebi sami… oprosti, če se motim, vendar iz posta veje nek občutek nesigurnosti, kaj bo, če…. če bi se meda vama s prijateljem kaj izcimilo.
Ne prilivaj olja na ogenj, PEČE!!!
Cmoka na lička.

Dejta, dejta………saj smo že rekle, da bomo skupaj vozičke potiskale:))))))))))))))) CMOKA

Res ti priželim tudi tebi sončka, veš… Full srečo ti želim….

.. med mano in tem prijateljem ni res nič … Pred meseci sva si izmenjala par “prijaznih” besed … a to je bilo tudi vse (obeh naju je malo … zaflešalo) :)))) … Vendar ni bilo nikoli nobene zaljubljenosti ali kaj podobnega …

Kar se bojim je samo to, da bo moj dragi ostal slabo … :((( … prav zaradi izgleda od tega prijatelja … Saj ni nič posebnega … čisto normalen fant … ampak … prijeten na pogled … Samo … moj dragi je precej občutljiv na zunanjost … (jebat ga … nismo samo ženske take) … in …

NO … saj mogoče delam iz miši slona … in na koncu ne bo nič … ampak … enkrat se je že zgodilo, da smo se dobili v družbi, kjer je bil en moj “bivši” … in … ta bivši je res dal par neumesnih izjav glede mojega dragega … in je miškota full zabilo … in je ostal zelo slabo … Ena taka slaba izkušnja pač … In … zdej se nekako bojim, da bo spet kaj takega … 🙁

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

:)))))))))))) Se bomo dobile … hm … v Wajdušni … še Helko pokličemo … in bomo porivale … :))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Veš, saj se mi ni treba spovedovati, konec koncev vsakdo izmed nas včasih prižge kakšno iskrico. Če si toliko sigurna vase, potem itak ni problema…
Mišku pa ob raznih prilikah poudarjaj (seveda tega ne moreš narediti v enem dnevu, vztrajna bodi, vendar pa ne vsiljiva!), da naj se ne ozira na mnenja drugih, zate je lepotec in pika.

P.S.
Vsega le ne upoštevaj, kakšno drobtinico pa le…:-)))
Cmoka na lička.

Čaki…….a ona tudi čaka…..ali bi rada imela? In…….a je tudi z naših koncev? CMOKA

Ona bi tudi rada mela … je pa iz Wajdušne …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

:))))) Jaz mojemu mišku vedno govorim kako je zame najlepši … in to odkar sva skupaj … Pa to zato, ker je zame res on najlepši … :)))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Jaz bi tud mel, a voziček bi po gorenjskem “fural” ;))))

Ejga Bugica, tvojemu miškotu pa ni lahko, pa tebi tudi ne… nevem, nevem… jaz sem iz takega začaranega kroga raje “ušel”…stalno nekaj…
Lp!

Ma ja … Razbo … to so take občasne zadeve … ki se počasi zglihajo … ko se razmerje ustali … Vsaj upam, da je tako … :))))))

A ti bi tudi praviš … :))))))))))))))))))))))))))))) .. no … pol se bomo pa vsi dobili in porivali … voziček seveda … 😉

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ma, sem bil malo prehiter… meni ni bilo lahko, to vem… in v tvojih zgodbah, opisih,… se velikokrat vidim s prejšno punco…

No ja, nimam pravice tako pisati… komu ni lahko.., pa tudi pri vsakemu so vendarle verjetno tudi drugačne okoliščine, dogodki, itd…

ah laj bo ja nic,ti mu sam pokaz kolk ga mas rada(tam na zboru)pol se bo pa mal stopu pa bo zacel govort.

ah sej taki pa tud nism deci,itaq branmo svoj teren zato pa smo taki.

/

Pri vsaki zvezi pride do trenutkov, ko se mnenja kresajo … ko se partnerja navajata na skupno življenje … in takrat pride do kreganj in vseh teh pizdarij … Če se partnerja uspeta pogovorit … in najt neko skupno pot … potem je v redu … so ta kreganja samo pozitivna … če pa ne … je pa hudič …

Z miškotom hvalabogu še vedno dobiva skupno pot … oz. rešitev …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ja, po starševstvu v meni že nekaj kliče… :)) Po drugi strani sem pa trenutno tolk zmeden… zaradi službe, šole,… (zaradi punce trenutno ne 🙂 ), da mi še ene ovčke, v planini, nebi bilo za dati merkat ;))

Poraz, res od mene 🙁

Svoj teren … :)))))))))))))))) … ja no … sej jst to vem, da je tak zato, ker je pač … ja … ljubosumen … in ker me ma rad … Zato sem se pa hotela včeraj o tem poment … pa … kaj jst vem …

Sej verjetno kompliciram brezveze .. :)))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

New Report

Close