Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Bojim se kaj bo …

Bojim se kaj bo …

A pa dej ga srat!!!!!!!! Se pravi, da je skoraj moja soseda:)))))))))))…. Kje pa ona dela? P.S: Lahko mi pišeš tudi na mail….če ni skrivnost….Ma ona se bolj poredko javi, kaj? Ali se meni samo zdi?

Ne bi jaz o njej pisala … :))) … dej kar njo praš na mail … sigurno ti bo povedala … :))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

No … Razbo … prej ali slej boš tudi ti pestval … in … boš krasen očka … :)))) … si te že predstavljam … :))))))))))

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ne, ne…saj vem, da je bolje, da njo vprašam….Ampak povej mi samo…je tvojih ali mojih let?

Uh … pa veš, da ne vem z glave kolko let ima … ups … :)))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Eh…ma saj ni važno…bo najbolje, da bom njo vprašala…..Hvala vseeno.

:))))) Ja … je pa res, da je zadnje čase bolj malo gor … :((((

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Kaj zdaj mijavkaš!saj nisi jaz:-)))))
A bi rad,da te bodo sosedovi otroci spraševal,če si nono tistemu,ki ga boš peljal v karoci?
Marš fakat in otroke delat,jebenti jarca!
Sp

Naredi takole…….

svojemu pokloni pred vsemi en najlepši moker poljub…..lepo ga drži objetega,rokca mora obvezno počivat na njegovi ritki…in hehehe nobene pene nau…….Itak vse jasno!!!:)))))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

:))))))))))))))))) No … to bi pa znalo delovat .. :))))))))))))))))))9

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Verjamem…sploh če na tvojo fotko pomislim ;-))))
Sp

Katero? :))))))))))))))))))))

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Katero?Ja tisto z mišijem ne!
A…če pa na uno s tvojimi joški…uahhhh…tista je pa sploh zakon.
Še,še,še,še,še,še,še,še,še,še!!!!!!!!
Plizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
Sp

Se mi zdi,da ja…..če ne pa kaj pokliki…pa rečeva kako takmašno 😉
Sp

Bova rekla raje jutri … Danes imam namreč v onem oknu vneto debato z enim kolegom … 🙂 🙂 🙂

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Pismo..sam sex te je!!!!
;-)))
Sp

Lahko ti pošljem še kako v stilu jaz in miško … druge pa … ne ne ne ne ne ne … :)))))))))))))) (mater sem žleht … še malo pa mi bodo rožički zrasli) :))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Ha ha ha … kje si pa zdej to prebral??? :))))))))))))))))) Noben sex … ohjoj … :)))))

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Mat kurja,kako se je utoporila!Pa ne da,pa ne da….tiste uboge slikce od sebe.
Ja,babja trma pa res poseka pol Pokljuke!
Sp

Kaj jočeš, no … sej si dubu dve prav luštni moji slikci … A ti še ni dost? :)))

Dedci … joj joj … nikoli jim ni prav … :)))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

nikoli jim ni prav ……ZADOST!!!!!
To je ta prav izraz!
Sp

ja to bi pa znal biti hudič.

Bgv…če si z njim, moraš pa vseeno malo paziti na njegove občutke, saj je res da je sprejel, ampak mislim, da ima vseeno prednost pred tistmu luškanmu fantu s katerim nimaš nič.

saj če bi se posvetila raje svojemu Miškotu, in ne tistemu, te tudi ne bi vrag uzel al pač??

primož

p.s.
sam moje skromno mnenje 😕

Srečnga pa zdravga!!!

PASTIR SE JE OGLASIL!
In to po skori enem mesecu(če izvzamem komercialni nastop vmes).
Mater,potres bo…..če se pa pastir oglasi,ne prinaša to nič dobrega 😉
Ne,ne…bom kar v dnevni sobi spal nocoj.
Slabo znamenje.
Sp

Primož,a smo pridni kaj?Še svinjat se nam ne ljubi več…..

Celo sam moderator si je vzel cajt za reševat tvoj problem! To pomeni, da je stvar zelo zelo resna! Začuda pa te ni povabil na tanov forum z ljubavnimi problemi ;)) al pa na teleinfos (sem žleht, a?)

No, jst si mislim… magari tvojga Miškota ne poznam… ti ga, zato veš kolk zna bit v resnici ljubosumen… Zato ga ne izzivat s kakšnimi lepotci, al pa mogoče mal, da te bo (še) bolj cenil in se te držal kot klop!

Ok, boš poročala!?

Čauči.

Ooooooooooooooooooooooooooooo … Primož!!!! :)))))))))))))))))) Najprej enga veliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiikega cmokca samo zate … ker se že dolgo nismo slišali … (brali) … pol pa …

Ja … sej v bistvu je res, da bi bilo boljše, če ne bi izzivala usode (oz. miškota) … samo ne zdi se me fer, da bi se morala odreči mojim prijateljem zaradi tega, da miško ne bi držal nosa …

Ta prijatelj mi je stal ob strani v težkih trenutkih … vedno mi je bil na voljo, ko sem bila čisto na dnu … in vedno je znal dobiti bodrilno besedo, da me je spravil spet do smeha … Sedaj je on v škripcih … sedaj tudi on rabi nekoga da ga potolaži … pa tudi … videli se nismo že več kot 5 mesecev … preko mailov smo se brali le parkrat … in sedaj da bi se odrekla snidenju z njim … Ne zdi se mi fer, no!

Mojemu miškotu se bom tako ali tako posvetila … saj ta prijatelj ne bo skoz tam … V bistvu bomo verjetno skupaj le par uric … tako da pač malo poklepetamo … da si povemo, kaj novega se je zgodilo … Potem bom pa tako ali tako vsa od miškota …

No … bomo videli … Upam, da res ne bo preveč ljubosumja … pa kakega kreganja … Pa saj miško dobro ve, da je moj srček samo njegov!

Primož … vseeno hvala za nasvet … :-****

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

New Report

Close