Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Bojim se kaj bo …

Bojim se kaj bo …

:)))) Ha ha … soseda … ja, celo naš pastir mi je prišel v pomoč … :))))) Hi hi … A ni priden ta naš veliki ata … :))))))))

Sicer pa … sej ta fant ni ne vem kaki lepotec zdej … je pač lušten fant in konec … samo … vsekakor ne po mojem okusu … :)))) … jaz imam veliko rajši take divje, neobrite, potetovirane dedce … tak kot je moj miško … :))))))))))))))))))))))))))) … ha ha ha … :))))

No … bom poskusila še malo potipat mojega miškota preden gremo gor… pa bomo videli kaj in kako … Čene se bom pa pustila presenetiti … Če se bova skregala se bova pač skregala … ne bo ne prvič ne zadnjič … :))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

za prijateljstvo je vedno čas in ni nobenih razlogov.

Samo, da nimaš drugih pomislekov, če jih imaš potem raje ne, če jih nimaš in so 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} namenjeni prijateljstvu. potem lahko, samo mu moraš pa še ti Miškotu enkaj dokazati. da ne boš ljubosumna, kadar se on pogovarja.

nobena roka se ne umija sama, pa naj bo morje še tako veliko.

primož

Srečnga pa zdravga!!!

A če se ne bi oglasil, bi bili pa poredni??? proklete oči in ušesa, ki vedno vsak po svoje vidi in sliši.

primož

Srečnga pa zdravga!!!

Pomislekov ni … to vsekakor ne … in do fanta čutim zgolj prijateljstvo … in moj miško to ve …

Vsekakor pa moram tudi jaz brzdat svoje ljubosumje … to imaš pa 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} prav …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Draga, Bgv

Nisem vedela, da se bo zadeva tako zapletla.Če misliš, da boš zaradi srečanja imela težave s svojim Miškotom,potem je bolje da se ne srečamo. Vem, da ti je težko..tako boš blizu, priložnost je da se po dolgem času srečamo…a če boš imela težave…Saj veš da bova (jaz in on) razumela situacijo, zato ni potrebno razkirati…škoda da boš zaradi tega imela pokvarjen vikend.

Saj bo še drugič priložnost da se dobimo. Obstaja pa varianta da se dobiva sami.
Ti samo povej, in mi se ti bomo prilagodili.

Lp
Tigrica

Prijateljstvo je vrlina,ki jo je treba negovati!

Tigrica … spoštujem to, da te tako skrbi zame in da si celo pripravljena se odreči srečanju … Ampak, če bom vedno, ko se bomo imeli za srečat s kakim mojim prijateljem dogajalo to … ne bo v redu … Z miškotom se morava (OBA) navaditi … da imava tako eden kot drugi prijatelje oz. prijateljice … in da tej ne smejo ogrožati najinega razmerja …

Zato … ne se sekirat … bom že poštimala tako, da bo v redu … in mi se bomo srečali … Bogvedi kdaj bo spet priložnost, da se dobimo … Saj veš kako je pri meni poletje … Vsak vikend okrog po zborih pa to … Ne mislim pa čakat na jesen zato, da te (vaju) vidim …

Ne se sekirat … :)))) … pa … tudi nič ne omeni … saj veš komu … da se ne bo zaradi tega držal kaj nazaj … Rada bi, da vaju miško spozna … saj sta konec koncev moja najbojša prijatelja …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

New Report

Close