Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Bojim se sexa po poroki

Bojim se sexa po poroki

Kmalu se poročim. Prebrala sem vse živo, nikjer žal ne najdem odgovora na to, kakšen je sek ko si skupaj dlje časa. Sedaj mi je moj zaročenec noro privlačen, želim si ga kar naprej. Bojim se kako bo po poroki, ko začneva živeti skupaj, ko v naju treščila reala.

Zanima me, kako pogosto seksate poročeni oz. tisti v dolgotrajnih zunajzakonskih zvezah. Kolikokrat na teden približno. In še, po pravici, ali se vam seks po letih skupnega življenja še vedno zdi tako dober, kot v času, ko je vaš partner/partnerka, bil-a samo vaš-a fant/punca in je bilo vse skupaj bolj sveže?

Odgovor na objavo uporabnika
Bojazljiva bodoča nevesta, 08.07.2024 ob 19:27

Kmalu se poročim. Prebrala sem vse živo, nikjer žal ne najdem odgovora na to, kakšen je sek ko si skupaj dlje časa. Sedaj mi je moj zaročenec noro privlačen, želim si ga kar naprej. Bojim se kako bo po poroki, ko začneva živeti skupaj, ko v naju treščila reala.

Zanima me, kako pogosto seksate poročeni oz. tisti v dolgotrajnih zunajzakonskih zvezah. Kolikokrat na teden približno. In še, po pravici, ali se vam seks po letih skupnega življenja še vedno zdi tako dober, kot v času, ko je vaš partner/partnerka, bil-a samo vaš-a fant/punca in je bilo vse skupaj bolj sveže?

GLede na to da ti je seks edina stvar ki te tezi glefe poroke ti le to toplo odvetujem….ps….sprasujes in pises idiotarije

PO poroki bosta komaj začela živet skupaj? Ti kar pojdi na sodišče in prosi za razveljavitev zakona.

Meni je seks z možem zdaj še boljši. Veva kaj drugemu paše, nimava nobenih zavor, sramu, ni nama nerodno, želiva si drug drugega še vedno zelo. Skupaj sva 25 let.

ko si z nekom dalj časa skupaj, bi moral biti sex boljši. Vendar, ker ženske v zakonu postanete čudne, je sexa bolj malo ali pa nič

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno308, 08.07.2024 ob 19:31

Meni je seks z možem zdaj še boljši. Veva kaj drugemu paše, nimava nobenih zavor, sramu, ni nama nerodno, želiva si drug drugega še vedno zelo. Skupaj sva 25 let.

Ja, prav gotovo. 25 let eno in isto staro župo pogrevat je res najboljše, kar si lahko želiš.

Tako je, če izbereš pravega zase, je z leti seks boljši oziroma intenzivnejši. Ne se bati in karkoli pretvarjati, čaka te spoznavanje novega fuk cimra, vse karte daj na mizo 🙂

Ne laži!

Samo ti se panično oklepaš moža in njegovega tošlja, ker brez njega bi bila navadna sirota jerica, ki je noben ne bi povohal, ti pa iz lajfa ne bi znala nič nardit!

 

Meni je seks z možem zdaj še boljši. Veva kaj drugemu paše, nimava nobenih zavor, sramu, ni nama nerodno, želiva si drug drugega še vedno zelo. Skupaj sva 25 let.

Ne laži!

Samo ti se panično oklepaš moža in njegovega tošlja, ker brez njega bi bila navadna sirota jerica, ki je noben ne bi povohal, ti pa iz lajfa ne bi znala nič nardit!

Ne bi se niti poročila z njim, če bi dvomila v njegovo kvaliteto in najin odnos, seveda tudi dobre posteljne dogodivščine.

Mi je pa bilo vedno nekako bolj zabavno in sexy reči “moj fant”, kakor “moj mož”. Zato sem ga vsake toliko vprašala, ali bo bil pripravljen z mano skočiti čez plot in ga malo šmirati z mano. 😉

Tu in tam sva si napovedala kak zmenek izven doma…

Hočem povedati, da je dobro skrbeti za malo svežine vmes med rutino. Nama je dobro delo. Priporočam.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5953, 08.07.2024 ob 20:38

ko si z nekom dalj časa skupaj, bi moral biti sex boljši. Vendar, ker ženske v zakonu postanete čudne, je sexa bolj malo ali pa nič

A pa veš zakaj ženske postanemo čudne? Zato ker od vas descev nič ni!

Tako, kot mine začetniška zaljubljenost in metuljčki v trebuhu, tako mine tudi tisto noro poželenje, ki je prisotno na začetku zveze. To je edina resnica in ne nasedaj tistim trapam, ki prepričujejo same sebe, da je z leti vedno bolje. Ne ni, ker tiste euforije, ki jo čutiš na začetku, ni nikdar več. Seks lahko ostane dober, a to se ne zgodi kar spontano, ampak se moraš za to krepko potruditi. Še preden se zaveš, postane vse ena rutina, se naveličaš, ni več tako zanimivo, ker postane preveč samoumevno. Če bosta imela otroke, pa sploh. Mirni večeri polni strasti, medtem ko otroci trdno spijo, so samo iluzija. Redki imajo to srečo. Če ne bosta zavestno ohranjala iskrice, bo vse skupaj hitro zbledelo, poleg tega rada ponagajajo leta, saj z leti strast upada, hormonske spremembe, kakšna bolezen, stres, skrbi…… skratka, za dober seks je treba garati skoraj še bolj kot za dober odnos. Odvisno je tudi od tega, kakšen par sta. Nekateri izkoristijo to prednost, da se z leti vedno bolje poznaš in vedno bolj odkrito pogovarjaš o tem. To je gotovo en plus. A niso vsi pari taki. Nekateri na začetku uživajo v tem, kar je prišlo spontano. Ko pa se pojavi prvi problem, gre seks v maloro, ker jim je pogovor o tem tabu in zato ne morejo najti rešitve.

Midva sva skupaj 21 let in imela sva vzpone in padce, res stresna obdobja, pa sva nekako prebrodila. Sedaj v najinih 40ih, mislim da je seks najboljši doslej. Jaz sem razbremenjena, nič več pod stresom, življenje imava urejeno, otroka že skoraj odrasla, poznava se, veva kaj in kako drugemu paše, sva pa tudi odprta za nove dogodivščine. V taki zvezi, kjer je ljubezen vmes, se ne naveličaš partnerja. Naveličaš se predvidljivega. A za to obstaja nešteto rešitev in ponavadi je že majhna sprememba celo doživetje. Ko si vajen klasičnega seksa v spalnici, je dovolj že sprememba okolja, cunjice, pripomočki, da ti postane spet vse vznemirljivo. Seks je pri ženski v glavi, pri moškemu v očeh. Če se mal bolj pripraviš zanj, mu ponudiš kakšen dodatek v obliki perja, čipke, maske, ličil, špagic, vezic, te bo raztrgal. Razne igre vlog, bj v avtu med vožnjo, da si brez gat na sprehodu v kikli in kar počepneta nekje v travi ali za drevesom, v morju, bazenu, nešteto možnosti. Lahko se ponesreči zatakneš v pralnem stroju ali pod posteljo in ga pokličeš na pomoč. Take in drugačne igrice s svečami, sadjem, snemanjem, vse to in še to kar ni za forum, lahko pripomore k popestritvi dogajanja. Kar je najbolj pomembno je, da mu pokažeš kako močno si ga želiš, da bi ga najraje pojedla, on pa tebi kako si mu seksi, da bi te kar raztrgal. In to je ves čar okoli teh bunga bunga veselic. Ta čakra, ki jo sam aktiviraš. Ženska, ki se čuti kot Boginja, nima težav vzburiti moškega. Mu zapeljivo pleše, ga poredno gleda, ves dan po malem izziva, pa ima zvečer akcijo, da jo je slišat po celi ulici. Lahko se sama boža medtem ko jo on opazuje, lahko mu pripravlja večerjo v zapeljivem predpasniku in tanki, oprijeti oblekci, da je videti bradavičke tu in tam.

Organi so pa isti ali pri tem partnerju/ici ali pri katerem koli drugem, drugi. Vsi imajo glih. Cm niso pomembni, razen če gre v ekstrem. Ampak s takim partnerjem, s katerim že v štartu nista kompatibilna, ne ostaneš tako dolgo v zvezi verjetno.

Vznemirjenje lahko traja večno, je pa res treba včasih zadeve malo začiniti. Kot dobro kosilo.

Padlo ti bo dol, kaj pa misliš? Da boš kar natepavala 3x na dan do 80 leta?

Da boš sveža, zanimiva elastična frača do 80 leta ali kaj? da bo haral okrog tebe? In samo tebe?

Čez 10 let bo gledal mlajše, sveže mlade srnice. Zakaj bi sicer bila zapoved Ne želi si drugega žene če to ne bi bil problem. Sicer pa, zakaj razlagaš okrog probleme SVOJEGA odnosa. Si taka? Tako boš počela? Opravljala? Iskala odgovore drugje? To je vajin problem, vajin koruzni lajh, ne moj.

Med se poliže. Zakon je mehurček da držiš 8 milijard ljudi ven in vama da prostor da ti v miru zanosiš. Boš? ☺️ ali bomo še malo počakali kajne.

Samo to, da mu naložiš obveznosti (služenje denarja, urejanje hiše, urejanje socialnih odnosov v družini, odrekanje alkoholu in drogi in čikom) in da ti zanosiš vaju bo držalo skupaj. Drugače bo pa potreben nek fix ali varanje, globoka vera, swing, droge, itd.

Sama veš kaj delaš.

paaa, po ene 5 letih si moški zaželi kakšen greh mimo grede, flirta čeprav ima lahko ob seb najboljšo žensko v vseh pogledih na svetu..  Nemir ga žene toliko časa dokler ne zajebe zveze zaradi tega .. Pol pa vidi, da se je totalno zajebal, ker ni orng prečekiral situacije na trgu kar je izbire na trgu od žensk po 30 letu, samskih al ločenih…, pač zakomplicirana… Ampak, če ne bi probal, pa spet ne bi bilo ok..

Zdej, ko se ločiš v 30 tih.., probas marsikaj, leta letijo in prideš do zaključka, da se bi bilo na stara leta najbolj spajdašit s tisto s katero si mladost preživel, pač z dolgoletno pavzo, ločitvijo vmes..

Do 45 gre nekako, potlej pa pride mena in suha češpa, od tam je pa bolj tako tako…

Jaz sem si pri 45 letih in 20 let poroke omislila 22 let starega ljubimca. Iz mene je v pol leta naredil pravo prasico….

Spolnost postane šele z leti dobra. Ko imaš stalnega partnerja, s katerim se lahko sprostiš.

Ko si poročen, se moški ne trudijo več. Kupi knjigo, popolni ljubimec, pokažeš slikece, kaj bi. Razloži, kako se te spravi, do orgazma. Če mu uspe osvojit, knjigo, Popolni Ljubimec. Bo ok lahko sex še boljši. Če bo, pa kot fantje gor omenjajo njemu dovolj 3 min. Pa. NajBrš ti tega ne boš hotela več.

Buta

Po tvoji razlagi,te mož še vedno obožuje, ne glede, kako vse te cunjice izgledajo na tebi. Ko ti pa mož samo 1x reče:”a veš, tole bi moglo bit tako, …” in ti še istočasno pokaže fotko mladenke, kako ji vse lepo paše…(kot,da je on maneken ???!!!fak)pa te pol mine, ne samo do sexa, tudi do zabavnih igric itd. Se pa ne spomni časov, ko te je spoznal,  kakšno manekensko postavo si imela. Se ne spomni, da si 2x rodila in, da imata že vnuke. Ene pač vztrajamo v takšnih zakonih, se moraš prilagodit in podredit samo njemu. Želim ti, da še se ti naprej dogaja…lp

New Report

Close