Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bojkotirati valentinovo?

Bojkotirati valentinovo?

Evo, podpišem! To nekako je zame Valentinovo. Pač praznik, ki nekaterim nekaj pomeni in ga praznujejo. Pa naj, komur se zdi. Se mi pa zdi res butasto, kako nam ga še v tej temi poskusite vsiliti. Pa daj tisto rožico – kaj te pa stane? Halo??? Pa komu na čast? Ker so v ameriških filmih tako rekli? Kot programirane ovce. Največji absurd je pa, da nekateri za ta praznik obdarujejo tudi svoje otroke in starše. A ni to kao praznik zaljubljencev? Vsak izgovor pride prav, samo da se zapravlja na veliko.

Evo, podpišem! To nekako je zame Valentinovo. Pač praznik, ki nekaterim nekaj pomeni in ga praznujejo. Pa naj, komur se zdi. Se mi pa zdi res butasto, kako nam ga še v tej temi poskusite vsiliti. Pa daj tisto rožico – kaj te pa stane? Halo??? Pa komu na čast? Ker so v ameriških filmih tako rekli? Kot programirane ovce. Največji absurd je pa, da nekateri za ta praznik obdarujejo tudi svoje otroke in starše. A ni to kao praznik zaljubljencev? Vsak izgovor pride prav, samo da se zapravlja na veliko.[/quote]

Naj te tolaži dejstvo, da nihče ne jemlje iz tvoje denarnice za rožice in medvedke.

hmmm… polniti žepe kapitalistom, plačuješ internet – polniš žepe kapitalistom, če ga ne plačuješ ti ga ukinejo, plačuješ telefon – polniš žepe kapitalistom, če ne plačaš ne morš klicat, koristiš poštne storitve – polniš žepe kapitalistom torej svojim šefom, kupuješ hrano za psa – polniš žepe kapitalistom itn. zdej mi pa povej kolk bodo ti kapitalisti oškodovani s tem, da ti ne kupiš ene rožice, al pa ene bonboniere, plačuješ pa net, pa telefon pa kupuješ ostalo, ki ti je nujno za preživetje torej hrano?

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

New Report

Close