Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Bolečina …

Bolečina …

Lili….ma ne ga no srat…. Ejjjjjjjjjjjjjjjjjjj.. a smo se za to boril no 🙂

Jani ma prvidenje, da bo jutri ziher vse 100x bolje :)))

muc muc mucaaaaaaaa.. jest mam pa tud ene pol litra orenk dobre volje.. jo šenkam, nočem n’č … pa nej še kdo reče.. da smo Gorenjci škrti.. jebela :)))

Jani se ne da… Nije tako crno… da ne može biti crnije!!!!!! :)))))

Jani vam želi prijetno bivanje v naši gmajnici, zraven pa full uspešen dan :))

Jani je fulll vesel, da pozna.. vse, ki vas pozna….

Jani bi še kar neki pisu… pa ne ve, če ma smisel :))))) sej veste a ne :))))

Jani vam pošilja, vsem črnogledim in mrkomislečim….. enga velicga sončka

Jani se je zdej že glih 6x poslovil, zdej bo pa dost :)))

a odhajaš konštrunček moj..kaj bom jest zdej sama tuki stresala dobro voljo..

he za Lili nč bat..je preverjeno,da je z njo vse oki..le na luft je mal šla…
Ko se vrne je oblubila da bo en vic povedala…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Oh, Jani, daj sem tistega pol litra, da …….. daj
sem, orko dindjo, da me ne bo čisto stisnilo. In
toplo me objemi, toplo, tako, kot znaš le ti, da se
stisnem k tebi in da v tvojem naročju ta hip pozabim
na svoje težave. Hvala ti Jani, in hvala vsem ostalim za trud. Zdaj odhajam iz službe, morda se popoldan oglasim, morda bo popoldan moje razpoloženje našlo boljšo pot, asfaltirano cesto. Me pa hudo hudo skrbi za zajčka. POkličite ga, prosim, prosim, naredite mu sonce, kajti brez njega tega foruma enostavno ni ! Jani, stori še zanj kaj, meni si pomagal, ti in vsi ostlali, Muca, Lili (nikar ne odhajaj Lili, ti bomo pujska vzeli, če boš odšla – ej, ga imaš na vidnem mestu, da veš kaj z njim početi ?), pa NIkitka, to ljubo miceno stvorenjce, ki jo danes ritka buba, pa naš mili Štumpi ….eh, se beremo popoldan, grem zdaj, res grem, na Jani, obriši še to solzo, daj!
Hvala, evo vam, sklalovje, evo vam enega cmooooooočkkkkkkaaaaaa!!1

M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

O neeeeeeee, muvca 🙂 n’č jest ne grem :))))) sam tolk sem mel za povedat 🙂 da sem kar ene šestkrat napisu… pozdrave :)))))

Jani ne gre… od tuki pa že ne!!!!!!!!!!

držte se…jest morem kuhat ručak…mejte se lepo.papa

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Marija, če ti pomaga, evo, en orenk gorenjski objem za našo Idrsko dušo 🙂 Pa madonca.. res ne vem, kaj vam je danes vsem… sicer sem nekaj zaslutil pri zajčku… vprašu…. sam…

Marija, evo, tiste pol litra zate 🙂 ma za druge bomo še načrpal 🙂 sej se sprot dela :)))

Dragi moji… in vaši.. pa naši, zgleda da je danes tukaj dan žalosti…. ma neeeeeeeeeeeeee noooooooooooooooooooooooo 🙂 sej sem rekel prejle.. da sem mel razjasnjenje.. ki mi je pokazalo, da bo jutri ziher…. sijalo sonce za vse prebivalce….. naše gmajnice, posebej pa za zajčka.. .o ti zajček.. dej pokaž svoja ušeska no!

Jani pa zdej ne ve… al bo tole zadost.. al bo potrebno narediti še kaj ve :))

no…. a zdej sem pa ostal sam… orka duš.. bom Bin O’ladena poklicu……

Jani je pozabil geslo…… šit! :))

Ma kaki sam !
Evo mene !
Eni mislijo , da ne more bit hujš – no , lahko ztrdim , da je ! Tudi nad mojo siroto glavo se zbirajo takooooo črni oblaki , pa tudi strela že udarja. Ma ni , da bi človek obupal , dokler je živ – pravim !

Nikitka že cel dan obupano išče rešitve

O Nikita… ma jest verjamem, da ti kot šefica, s svojo iznajdljivostjo.. znaš rešiti tud take primere 🙂 In veseli me, da nisem ostal sam tuki gor :)) Da je tuki tud…. šefica 🙂

Jani je pripravljen pomagati pri reševanju težav.. če je to v njegovi moči :)))

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Evo mene! Sem šla na sprehod, se malo namočila na dežku in nadihala spomladanskega, onesnaženega, mestnega zraka.

Lili

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Lili!!!!!! No, samo da ti je sprehod koristil :)))) kljub smogu pa dežju :)))

Jani se počasi sprehaja.. domov :)))

Da se ne boš pozabil pošteno poslovit, Jani!!! Brez slovesa ne gre.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Jani obljublja, da bo vestno izpolnjeval svojo gmajnarsko dožnost in se poslovil, kot se spodobi :))))

Jani je prebral samo na pol… pol je bil pa kozlajne tolk bliz….. hehehehehe

hehehehe… se absolutno strinjam s tabo… deja vu prihaja.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Ker prihaja čas, ko je potrebno postoriti zadnja servisna dela okoli PC – a in na delovni mizi, bi rad rekel samo tole:

Kljub temu, da je danes nekaterim od vas bilo in je še zelo hudo, zavedajte se, da je jutri nov dan, ki se bo začel na drugačen način, z mnogo več volje, z mnogo večjim elnom, z mnogo več veselja, z mnogo večjimi cilji. Obljubim, če mi bo le uspelo, da bom jutri prižgal… ne lučko, ampak, kres! Za vse moje dobre prijatelje:

Nikito, Marijo, Zajčka, Barbaro, Lili, Pandico, Muco, Mambico, Štumpantlna, Bruca, Ježka…. pa vse tiste, ki ste nekje, pa se ne oglasite in za vse tiste, ki sem jih nenamerno izpustil s spiska….

Jani se poslavlja, želi vam pa samo tisto.. kar si sami želite najbolj…. do jutri

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ALOHA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ALOHA, Jani!!!

thanks

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Draga Marija, dragi zajček in ostali.
Dolgo vas že berem, pa nikoli nisem ničesar dodajala, ker se mi je zdelo , da je vsega prav; da se dopolnjujete do popolnosti. Zadnje dni pa, ko seveda tudi vreme dodaja svoj delež k počutju sploh bolj senzibilnih dušic, pa se mi dozdeva , da v dialogih o bolečini nekaj manjka. Kakor da ste vsi pozabili, da sta tudi bolečina in samota prepotrebni del življenja , ki nas bogati, nam daje »pospeške« v trenutkih, ko smo tega potrebni, pa se morda (večinoma) sploh ne zavedamo. Le ozrite se po svoji preteklosti in ugotovite, kdaj ste v življenju najbolj napredovali. Mar ni bila vedno takrat prisotna bolečina?
Seveda ni lepo če boli in trpimo, vendar če nam le uspe v teh trenutkih ohraniti v zavesti naravnanost k pozitivnemu in se spomniti, da bomo po »bitki« močnejši in boljši, jo lažje prenašamo. In seveda mine, kot mine vse v tem našem preljubem življenju, ki je navkljub vsem tegobam lepo; še posebej če imaš ob sebi tako prijetno druščino z gmajne. In verjemite, ta je tudi meni že večkrat pomagala v trenutkih, ko sem se počutila kot osamljen kamenček v gorovju

Tud od mene enga cmooočka
Naja

Draga naja,
da, bolečina, ki nas popelje iz dna ponovno
na vrh, je tisti del našega življenja, ki nas kali,
ki nam jača moči, ki pomaga pri tem, da se pozneje
zavemo, kako lepo je, kadar ne boli več. Bolečina
je tisto zdravilo, ki kane v kupico veselja prav takrat, ko je najmanj treba – a tako seveda milsi le tisti, ki mu je ta kapljica pelina zagrenila okus! Naja, vsi ljudje v življenju občutimo bolečino in – bogu hvala, da jo. Zato si namreč lahko rečemo, da smo ljudje in da smo še kar normani ljudje.

Gmajnarji smo veseli, da se imamo, da si poepstrimo naša življenja, kajti naše zaforumsko življenje vsakomur od nas vsakodnevno prinaša tisto kapljico pelina, ki nas sili v razmišljanja, v to, da se takoj naslednje jutro spet javimo tu gori.

Moja bolečina je bila močna in njeno jakost še občutim, tako močno občutim, da sem jo želela, tudi bolečino, deliti s svojimi prijatelji. Ni šlo drugače, zato hvala ti, ker si se, kot kamenček v skali, pridružila razmišljanju o tej strani naših občutenj, o strani, ki človeku zameglijo oči, ki mu vzamejo voljo do vsega, čemur smo se dolžni veseliti in radostiti. Da, naja, tudi bolečina mora biti, mora, ker je tisti del nas, ki bi ga največkrat in najraje potisnili tja v ozadje, da ne bi motila drugih. Bolečina, najsibo trpka, najsibo sladka, najsibo sladostrastna, bolečina je in bo. In – še bog, da kdaj je!

Naja, dobrodošla!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Lepo pozdravljena naja !

Sem vesela, da si tu !! Bom pa še bolj, ko se bova o tej tvoji razlagi lahko pogovorili malo bolj v detajle. Namreč moje menje vsebuje mičkeno drugačne nianse, okoli tega !

lep pozdrav, zajček

New Report

Close