Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Boli,boli ..

Boli,boli ..


a še ne boš nehala?
nehaj sem tebi napisala zadnji post in onemu zgoraj,. Zdaj pa daj mir. Ne zmoreš? Bi še kar drezala ane.
Mir daj.


a še ne boš nehala?
nehaj sem tebi napisala zadnji post in onemu zgoraj,. Zdaj pa daj mir. Ne zmoreš? Bi še kar drezala ane.
Mir daj.
[/quote]
Zmoreš ti?
Jaz sem že čez ves pogovor mirna, kaj pa ti?


Zmoreš ti?
Jaz sem že čez ves pogovor mirna, kaj pa ti?
[/quote]
Ti nisem prav nič replicirala na tvoj zadnji post meni, pustila sem ti zadnjo besedo. kar poglej nazaj.
Potem sem še zadnji post napisala tipu kot repliko, da bo videl,d a mu dam vse prav in da obvelja njegova.
In ti po tem spet začneš z najedanjem meni, ko te nihče ni več nič vprašal, na miru sem te pustila in ti pustila zadnjo besedo v repliki meni…… si se že zgoraj poslovila in sem upala,da boš dala mir.

me lahko nehaš naslavljati v postih in me pustiš pri miru prosim. Boš zmogla?


Zmoreš ti?
Jaz sem že čez ves pogovor mirna, kaj pa ti?
[/quote]

Pretiran čustven odziv, in sigurno obstaja vzrok, ki pa je ta, da žal ne živi v skladu z svojimi pričakovanji, posledično jo razdražljivost/simptomatika opozarja na slednje, pa vendar nič ne ukrene, raje se loteva stvari okoli kot pa v jedru. Žal

Pa saj si ti tista, ki se je obregnila vame.
če mi ne verjameš, še enkrat poglej na začetek teme, tam je dokaz.
:)).

Toliko, če mi že spet impliciraš, da te jaz ne pustim na miru hehe..

Pretiran čustven odziv, in sigurno obstaja vzrok, ki pa je ta, da žal ne živi v skladu z svojimi pričakovanji, posledično jo razdražljivost/simptomatika opozarja na slednje, pa vendar nič ne ukrene, raje se loteva stvari okoli kot pa v jedru. Žal
[/quote]
Točno to sem omenila že na začetku.
Tu se iščejo odgovori na vprašanja, ki nas bolijo. Ne zunaj nas, ampak v nas.


Točno to sem omenila že na začetku.
Tu se iščejo odgovori na vprašanja, ki nas bolijo. Ne zunaj nas, ampak v nas.
[/quote]

Res je. Ampak, ko se dobro poseksam mi odleže.

Res je. Ampak, ko se dobro poseksam mi odleže.
[/quote]

kako je lahko sedaj nekdo pod točno istim vzdevkom podal post (sex), ki ni moj?

kako je lahko sedaj nekdo pod točno istim vzdevkom podal post (sex), ki ni moj?
[/quote]

A ti ne odleže po dobrem seksu?

mogoče moderatorka z dostopom?

Idiotsko je “trpeti bolečine ” in se ob njih ne spraševati zakaj so kul?

Ena izmed variant je, da staršev nikoli imel nisi temveč le roditelje, ki so starševanje hlinili. Še boljša pa, da bojo brateca tolk zjebali, da mu bojo korenine zgnile in bo večni pacient, tebi pa je dana priložnost biti osebnostno samostojen.

No zdaj veš, pa si upaj še malo pojamrat! Te takoj razglasim za ženščeka in te pošljem v pm! ;-(

” da na čustva in misli drugih ne moreš vplivat.” A to ti je realno višji nivo?????

Jebote smotano, še dojenčku je naravno, da vpliva na čustva in misli drugih! Kaj šele odrasli, do profičev psihopatov in sociopatov!

Tale zatrose zgleda da ima abstinenčno krizo pa so se ji začel koleščki u betici rikverc vrtit.

Natanko tako….

” da na čustva in misli drugih ne moreš vplivat.” A to ti je realno višji nivo?????

Jebote smotano, še dojenčku je naravno, da vpliva na čustva in misli drugih! Kaj šele odrasli, do profičev psihopatov in sociopatov!

Tale zatrose zgleda da ima abstinenčno krizo pa so se ji začel koleščki u betici rikverc vrtit.
[/quote]

No, poizkušaš lahko zmeraj vplivati, če ti uspe pa je povsem druga zgodba…


A se hecaš oz. kaj si hotel pravzaprav povedati, s tem Judom?
A je v resnici mišljeno, da s tabo ravnajo kot Judje (s Palestinci)?

New Report

Close