Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Borci imajo pogreb na državne stroške?!

Borci imajo pogreb na državne stroške?!

Hja….še na vsaki sedmini, na kateri sem bila, se je kakšen vic povedal.

Mislila sem bolj na nevarnost pogreba z vojaškimi častmi. Zasluge za narod pa to…Če si tam blizu, bo potreben poseben rešpekt do tebe. 😉
[/quote]
No, vsekakor upam, da ga še nekaj časa ne bo:-)))

Jaz bi takoj ven vrgla vse “nekdanje”, se pravi zadnji dve alineji.


streljanje je neprimerno na pokopališču? pa ne da se bojiš da bi koga zbudili?
je pa tudi res, da ko umre kak tak patron na spizu odprejo šampanjec….ker ne bo več penzije vlekel
[/quote]

Streljanje je bilo meni čisto neprimerno. Sem kar skočila… nehote. Umrlih niso zbudili, so pa ogromno ptičev zbudili. Greš v zakmašni črni obleki/plašču na pogreb, pol te pa še jata ptičev poserje, ker so jih salve zbudile? Ni lih po mojem okusu.
Penzijo je imel pa stric res dolgo ja. Sem prebrala v njegovem življenjepisu, da se je upokojil, ko so dali parne lokomotive iz rabe. 🙂

Streljanje je bilo meni čisto neprimerno. Sem kar skočila… nehote. Umrlih niso zbudili, so pa ogromno ptičev zbudili. Greš v zakmašni črni obleki/plašču na pogreb, pol te pa še jata ptičev poserje, ker so jih salve zbudile? Ni lih po mojem okusu.
Penzijo je imel pa stric res dolgo ja. Sem prebrala v njegovem življenjepisu, da se je upokojil, ko so dali parne lokomotive iz rabe. 🙂
[/quote]
pol so bolj slabo streljali če so ptiče zbudili, če bi jim dali šibrovke bi še ptiči imeli pogreb ti pa čist plašč, tako pač je….bi pa lahko tudiv prihodnje z lj gradu iztrelili topovsko salvo in zraven še žaro kakega politika naravnost v ihan k svojimi..


pol so bolj slabo streljali če so ptiče zbudili, če bi jim dali šibrovke bi še ptiči imeli pogreb ti pa čist plašč, tako pač je….bi pa lahko tudiv prihodnje z lj gradu iztrelili topovsko salvo in zraven še žaro kakega politika naravnost v ihan k svojimi..
[/quote]

Ma to je pa fenomenalna ideja. Novembra se začne glasovanje za “naj politika leta”, ki ga za “prižig luči” razstrelimo nad grajskim hribom. Treba je zagotoviti samo še zalivanje, pa je grajski hrib ekološko pognojen, pa še politična scena bi se mal spucala, ker noben ne bi hotel biti najslabši. 🙂 Organiziraj referendum! Nas bo veliko za. 🙂

Avsenika so tudi tako pokopali, samo cerkveni pogreb je bil zraven.
pa to ne pomeni, da je zadeva zastonj, samo država pritakne prste zraven. Če družina noče, jih nihče ne more prisiliti.

. PODPIS.

Ma to je pa fenomenalna ideja. Novembra se začne glasovanje za “naj politika leta”, ki ga za “prižig luči” razstrelimo nad grajskim hribom. Treba je zagotoviti samo še zalivanje, pa je grajski hrib ekološko pognojen, pa še politična scena bi se mal spucala, ker noben ne bi hotel biti najslabši. 🙂 Organiziraj referendum! Nas bo veliko za. 🙂
[/quote]

saj naša stari mati je vedno v začetku novembra stopila v svinjak pogledala prasce pri koritu , jih čohala za ušesi in zraven mrmrala, še malo vas spitamo 29 pa pod nož…sicr čist izven konteksta teme, zgolj starim časom v spomin in kolinam… sicer pa, težko je biti najboljši med najslabšimi, po kakem kriteriju bo potekala izbira, ker je huda konkurenca pa to

Za vrhunskega igralca težko rečemo, da živi na državne stroške, saj privabi kar nekaj obiska na svoje predstave, mar ne, ‘julij cezar’?

Za vrhunskega igralca težko rečemo, da živi na državne stroške, saj privabi kar nekaj obiska na svoje predstave, mar ne, ‘julij cezar’?
[/quote]
a vi rečete težko ali lahko ne vem, jaz vem da lahko, če nekdo službuje v državni kulturni ustanovi potem živi na državne stroške, koliko so finančno vzdržne te predstave ne vem, ampak nekako si upam trditi, da se produkcija in plače ne krijejo s prodanimi vstopnicami, če bi se potem ne bi potrebovali take neumnosti kot je kulturno ministrstvo, glede vrhunskosti; slovenija je premajhna mlaka da bi govorili o vrhuskosti, prej o min odmikih od povprečja, tako pač je v tem žabjem dolu

Nekoga pokopat, ki umre nenadoma – je šok! Pa naj bo star ali mlad, ali zaslužen ali nedolžno bitjece iz UKC!!

Težit svojcem, ko izvedo za smrt, z nekimi častmi….. itak pa vsakega pripeljejo pred krematorij in puf – si ena žlica pepela.

Zdaj zganjat ene procesije, govore….. MENI bi bila muka! In pri vsem trpljenju si ne bi želela nekih državniških časti. Verjetno se jih ne bi niti udeležila! Pač ne zmoreš! Je prehudo!

Res bo od smrti do pokopa minilo 5 dni. In samo žara je še…… Nočem pompa!!
Samo čisto tiho bi drug dan pristopila… in se izjokala v miru! Nikakor ne zadnje solze!
Ker vem, da bo že jutri pozabljen! Pri ‘pogrebcih’ že čez pol ure – itak je čez pol ure drug pokop.
Čisto nič manj boleč…

Spet neverjetne laži domobranskih butastih plačancev! Preden trobezljate neumnosti se vsaj kaj naučite. Verjetno vam gre v nos pokop Šugmana.
Zavedajte se, da je Jernej v eni uri naredil več za to Slovenijo kot vsa domobranska čreda v vsej svoji zgodovini!
In zavedajte se pokvarjenci, da je vsak izmed ostalih Slovencev v preteklosti pokopal svojega sorodnika, prijatelja, znanca…. ! In nikdar ni bilo zraven pokvarjenega Pahorja, Ljudmile, Ferenca, Dežmana…. In VSE SMO PLAČALI IZ SVOJEGA ŽEPA, NIKDAR PA ZA DAVKOPLAČEVALSKI DENAR, KOT SE TO DOGAJA PRI VAS !!! Je to jasno?!

Iz katerega brloga si pa prilezlo ti bevskalo?

Iz katerega brloga si pa prilezlo ti bevskalo?
[/quote]

kdo je bevskalo!

Zagotovo je prišel iz SdS črede, kaj praviš! A te moti resnica in ko so vaše svinjarije na tapeti ?!
Če nimaš kaj pametnega za povedati prihodnjič bodi rajši tiho, ti bo res veliko bolj koristilo !!!

in zakaj ga ne bi imeli
ker nekatere opice moti da smo se odcepili od Hrvaške
zakaj od Hrvaške
ker nismo povezani s Srbijo bi bil zdaj Hrvati


Tale tip pa čist nč ne paše sm. Clo na tale forum ne! Mal višo gor je še neki napisu. Temu se je mal zmešal.

New Report

Close