Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Borut Pahor

Borut Pahor

Po zaključku startne liste, se mi dozdeva, da je Borut Pahor še vedno edini možni kandidat za izvolitev.

Stavim 100€ na Borata. Naslednjič pa kdo drug.

Andrej Šiško…Maja Makovec…Angelca Likovič….Marjan Murko….Suzana Kraus…Romana Tomc
……Boris Popovič….Ljudmila Novak…..ne vidim jih kot predsednike.

Borut Pahor se je pa že izkazal.

Ženske bomo ja volile žensko, zakaj bi moškega? Dejmo se podpret!

!

Itak bom volila Angelco Likovič.

Preberi to, kar sem “boldala”. Predsednik države ni samo “figura”, ki se nastavlja fotoaparatom, ampak je vrhovni poveljnik oboroženih sil. V mirnodobnem stanju to ni tako važno, v vojnem oziroma izrednem stanju pa je to še kako pomembno.
[/quote]

katerih “sil”:-)))???

Pahor je baba.

Pahor bo spet zmagal. Mogoče res ne v 1. krogu, v 2. pa zagotovo.
En kup bab, ki so brezveznjakinje, razen Ljudmile. Ona je v redu, ampak nje pač ne morem volit, ker je desničarka. Jo pa cenim in spoštujem.

Pahor je neškodljivček. Na te volitve sicer sploh ne grem, jaz čakam na volitve, ki bodo drugo leto.

Od žensk nikoli ne bi volila Angelce,samo poglejte kako je lahko zgradila pet bajt ,tako piše na siol netu.
Tudi lude ne bi volila, navadna grebatorka ,ki zelo slabo smuča malo desno še več pa levo.
Moj kandidat je Pahor ,vsaj žleht ni.

Jaz bom volila Romano Tomic. Ima kar nekaj potenciala in ima že izkušnje s politiko. Ostali pa; Pahor se mi zdi kot ena marjetica za v sliko. Popovič- veliko na sodišču, kjer se mu sodi o nezakonitih dejanjih. Likovič, ki je jezna babica, ki nikoli nič ne doseže…

Pri Pahorju mi gre najbolj na živce, da je tak ves slinast. Sploh zdaj zadnji dve leti, ko ve, da bo kandidiral na volitvah. Pa na živce mi gre, da se nikoli ne more odločit in jasno povedatkaj si misli, ampak samo oplepšuje to kar se dogaja.

Angelca Likovič najboljša ta hip.

Od vsega, kar je na razpolago, se že vnaprej ve, da bo zmagal v prvem krogu Borut Pahor.

Mislim, da mu bo Marjan Šarec kar trda konkurenca.
Preprričljiv, prilagodljiv, sposoben in ravno dovolj hudomušen.

Od žensk mi je najboljša Ljudmila, sposobna, odločna… Ne morem pa je voliti iz dveh razlogov, ker jje proti splavu in ker ni obsodila domobranstva.

Torej mi ostanejo moški kandidati. Ali Šarec ali Pahor. Pahor ne, ker je pič kica, leporečnež, ker so ga izvolili janševi volilci, ker si nič ne upa povedati, ne upa povedati svojega mnenja…

Torej ostane Šarec. Mislim, da bo dober predsednik.

Itak od vseh njih ni nihče Slovenec, niti ne bo delal za slovenstvo. Slovence takoj odpikajo.
Vse je le metanje peska v oči nam volivcem.
Vsi na volitve in oddati neveljavne glasovnice, ter tako oblasti dati jasno vedeti, da jih ne priznavamo.

Enako mislim. 😉

Ker sem še kar razgledan, vem, da je bil Jazbec sodelavec udbe.
Takega pa ne bi volil, četudi me razčetverijo!

Pravkaršnji referendum je stal nekaj čez 3 milijone. Predsednik državnega zbora, Brlez, ni hotel razpisati referenduma skupaj s predsedniškimi volitvami, da bi s tem referendum malo pocenili. Pa ne samo referendum, tudi predsedniške volitve.
Zato vedno volim tiste, ki so čimdlje od postkomunističnih bedakov.

jst bom pa volu pahorja ker ma lepe oči. ahahahahahahhahaa. Jst bom volu tistga k je prot’ kamelohebacem pa prot’ enoumju pa k bo kej naredu u smeri lustracije (kot so to storile poljska,češka in slovaška)

NI JE ČEZ DAMAČA MUSKA VESELAK 94,9 MHz

New Report

Close