Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Bošnjaki – najmanj Slovanski narod

Bošnjaki – najmanj Slovanski narod

13.5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} R1a http://www.eupedia.com/europe/european_y-dna_haplogroups.shtml

VSI SMO ŽIVA BITJA – GENERACIJA.

Na tej zemlji si grenimo lajf! Čeprav bi lahko živeli, uživali…..teh 70 let.

Kako je ČLOVEK zaje,bal vseeeee!

V Bosni ne živijo samo Bošnjaki, ampak tudi Hrvati in Srbi. Bošnjaki so muslimani iz BiH. Daj poduči se malo, preden pišeš take neumnosti.

nova
Uredništvo priporoča

resnica hudo boli

resnica hudo boli[/quote]

Resnica je ta, da si nerazgledana fašistka. Zakaj bi nekoga bolelo, če ni evropski narod (česar pa ta tvoja tabela itak sploh ne dokazuje). Ubogo bedno bitje, ki si moraš na tak način filat ego.

Tabela je izdelana na samo 250-500 vzorcev. In ne daje nobene slike !

dnk raziskave so pokazale, da je pri bošnjakih najvišji odstotek ilirskih pragenov (gen I1), zaradi česar (ob ) skandinavcih veljajo za prvotne prebivalce evrope…..
.
beseda bošnjak pa je izginila ob nastanku kraljevine, ker so hoteli iz bošnjakov narediti srbe…poglejte malo avstrijsko zgodovino oz. preberite o bošnjakih v avstroogrski vojski… spomenik v logu pod mangartom itd… pismenemu dovolj…

Iz Srbov želijo narediti Bošnjake. To je vsem jasno. Bošnjaki v Bosni in Hercegovini so predvsem vlaškega porekla, Bošnjaki v Sandžaku so albanskega porekla in Bošnjaki na Kosovu in Metohiji so goranskega porekla.

Priporočam, da obiščeš okulista. Tvoja tabela pravi, da imajo 12 do 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} R1a (slovanske) Y haplogroupe. Ti si napisal cifro za R1b, ki je zahodnoevropska. R1b je zelo visoka v Španiji In na Irskem. Vendar Y haplogrupa ne pove ženske polovice (mtDNA), za katero pri vseh narodih velja, da nima tako zelo ostro opredeljenega teritorija, ker so bile v zgodovinskih časih ženske samo blago, ki so si ga prodajali med različnimi regijami. Poleg tega Y haplogrupa pove samo linijo, ki gre od očeta na sina, na njegovega sina in tako naprej. Vseh drugih etnčnih genov iz nje ne vidimo.

In za tiste, ki javkate o da je fašist, lahko rečem samo to, da zatiskanje oči pred dejstvi dejstev ne bo spremenilo. Dobro bi bilo, da se skupaj z avtorjem teme naučite brati tabele in da se pozanimate, kaj posamezne rubrike v tabeli sploh pomenijo, ker ne vi, ne avtor nimate pojma.

Resnica je ta, da si nerazgledana fašistka. Zakaj bi nekoga bolelo, če ni evropski narod (česar pa ta tvoja tabela itak sploh ne dokazuje). Ubogo bedno bitje, ki si moraš na tak način filat ego.
[/quote]

A če bi napisal, da ima samo 4{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} Belgijcev in Nizozemcev slovansko Y haplogrupo, bi bil tudi rasist?

To ne razumeš, kaj sploh pomeni Y haplogrupa.
Nadaljujem tule, ker je že odprta tema s podobno tematiko:
https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=151&t=11144515&p=13528567#p13528567

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Bosnjaki so ilirskega, slovanskega i keltskega porekla. Medtem, ko so Hrvati Iranskega porekla (Alani) + mesanica Avarov. Srbi so vlaskega in turškega porekla, zato jim pravijo Karavlahi (črni).
Slovenci smo tudi ilirskega in slovanskega porekla.
Lep pozdrav!

Srbi so postali Vlahi, Turki, Romi (Cigani) in Karavlahi. Karavlahi so drugače podskupina Ciganov poreklom iz Romunije.

Prvo, “slovanski” je lingvistična skupina, ni nobena rasa, nobeni geni.

Hrvati in Bošnjaki so predvsem vlaškega porekla:

hamdocamo.files.wordpress.com/2014/01/haplogrupa6.jpg

Najmanj slovanski narod so Romuni. V Bosni pa med drugim živijo tudi Slovenci.

Daj prenehaj uporabljati prekleto besedo Srbi.

…in besedo “slovani”. gravža se mi. Sem Slovenc in ne slovan. Slovan ni nobena nacionalnost, nobena etnija. Zblojena panslavistična ideologija.

Odgovor na objavo uporabnika
Celjski grof, 06.09.2020 ob 19:02

Najmanj slovanski narod so Romuni. V Bosni pa med drugim živijo tudi Slovenci.

Romuni sploh ne spadajo v slovansko, ampak v romansko jezikovno skupino.

tudi med Bošnjaki so poturčeni Slovani, to se lepo vidi po izvoru priimkov, ker eni imajo bolj Slovanske izpeljanke, drugi pa Turške.

LOL

Vsi Bošnjaki so mešanica pobošnjačenih Vlahov, Romov in Turkov. Tisti v Sandžaku pa tudi Albancev.  Vsi Bošnjaki imajo imena in priimke turškega, iranskega ter arabskega izvora.  Bošnjaki so edini uradno slovanski narod ki nima niti enega slovanskega imena in ali priimka.  Kar dovolj pove o tem kako zelo slovanski  v resnici so. Genetika pa je itak pokazala in dokazala to kar sem napisal na začetku  mojega komentarja.

New Report

Close