Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Bosonogi čevlji

Bosonogi čevlji

Bosonogi čevlji za nizek nart in ozko nogo?

S katerimi ste zadovoljni?

Kako je s cenami, ker namreč na amazonu so smešno poceni, če se jih primerja z drugimi spletnimi stranmi.Ali sploh niso bosonogi?

Je kriva znamka?

 

Hvala vsem za komentarje

Bosonogi čevelj? S čim vas bodo še nategnili? Brezrokavično rokavico?

Odgovor na objavo uporabnika
adsf, 03.10.2022 ob 13:09

Bosonogi čevelj? S čim vas bodo še nategnili? Brezrokavično rokavico?

LOL, umiram od smeha, brezrokavična rokavica :)))) dobra tale

mogoče se je narobe izrazila. ti pa tudi nimaš pojma.

vibram čevlje ne poznaš ne…

mogoče misli to.

https://www.fixflatfeet.com/wp-content/uploads/2018/09/myvibrams.jpg

Za nizek nart in ozko nogo so od Proalp ok. Cena je pac taka kot je. Meni so preozki in kupujem od Ahinse, imajo bistveno širši toebox. Zaenkrat super zadovoljna. Kupujem glih zdaj še superge, najbrz od Xero. Za nas z Mortonovim nevromom ni druge variante kot barefoot in, ko enkrat probaš, ne gres nikoli nazaj na konvencionslne preozke čevlje.

Joj joj, tipičen odgovor nekoga, ki ne ve za kaj sploh gre 😉

Joj joj, tipičen odgovor nekoga, ki ne ve za kaj sploh gre 😉

Za ozko nogo in nizek nart (to imam sama) svoj glas dam za Proalp. Niso poceni, ampak so super čevlji. Imam tudi ene od BeLenka – so bolj trdi, a tudi ok.

    Tudi meni pašejo Proalp. Začela s standardnim modelom, sedaj mi bolj odgovarjajo njihovi širši, vidim pa, da imajo sedaj celo širšo-plus varianto. Res pa so cene vseh bosonogih ogromne. A jaz vseeno raje kupim čevelj, ki ga prej poskusim (kar razen Proalp, kar težko). Sem kupila po netu, pa so bile npr. Shapen balerinke super, ista številka škornjev pa obupno preširoka pod kolenom (naročila, ker sem “kao” že poznala proizvajalca, številko…). Zato zdaj ne upam več naročati in ti žal glede čevljev na Amazonu ne znam pomagati.

Redko se zgodi, da nosim bosonogi čevelj. Ponavadi prej v kanto foknem kot podplat čisto odpade.☝️😜

New Report

Close