Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Božični razvrat v novi službi

Božični razvrat v novi službi

Sem nova v službi, v mladem kolektivu, kot sem si dlje časa želela. Brez zoprnih tetk srednjih let.

Včeraj smo imeli službeno zabavo, danes smo fraj. Tak je njihov običaj, ker so znani po divjih zabavah. To sem izvedela, ko smo se pokali v taksije. Na zabavi je alkohol tekel v potokih in na ušesa mi je prišlo, da se da dobiti tudi kakšno drugo prepovedano substanco. Nebrzdanim zabavam in pijančevanju s sodelavci nisem ravno najbolj naklonjena, pa sem drugače po duši kar žurerka. Mama je je naučila, da je služba- služba in družba- družba, mešati pač ne gre.

Tale zabava pa je bila cel razvrat, zato sem predčasno ušla domov. To so ljudje brez morale! Šef se je lizal z študentko, ki del v podjetju, sodelavci so se brez zadržkov tako in drugače parili med sabo. To so vezani ljudje, z družinami, uspešni in spoštovani v svojih poklicih, pijani se obnašajo kot horda norih gusarjev.

Dopoldan me je klicala sodelavka kje sem, ker me zjutraj ni bilo na zajtrk. Zlagala sem se ji, da se nisem počutila dobro in sem si zaželela domače postelje. Njej je bil to žur leta, čeprav ne vem koliko se sploh spomni. Tak imajo tudi team bulding, me je seznanila in tudi rojstne dneve praznujejo skupaj.

Ne vem, če si želim biti dnevno med ljudmi brez moralnih vrednot. V službi pa vsi polovni in rahlo zadrgnjeni. Moram razmisliti, če si želim delati v takem kolektivu.

 

Kako pa kaj vaše božične zabave?

 

To je normalno v slovenskih službah. Na team buildingih je vedno hud razvrat. Jaz sem ogromno žensk oz. sodelavk položil ravno na team buildingih. Poročene so najbolj razvratne, saj imajo doma sušo. Lani sem eno tako žgal na team buildingu in to v rit, da je naslednji dan komaj hodila he he, potem pa je šla domov k možu..

Čakam, da še Božo začne moralizirat in bomo popolni idioti.

Bravo, to je dober kolektiv, ne pa tisti softiči in moralistke, ki se ne znajo sprostiti in zabavati ob alkoholu. Pridejo na žur se napokat s hrano, potem se jim pa že domov mudi. A doma nimajo za jest?

To ze vemo d se na sihtu vsi f. Med sabo sploh te cipice okol 20 do 25 ali 27.pa direktorji..more cimdle prlezt jbg on pa si more ego nafu…cim visje in misl d je hud k ga ena mlada polize..dj kes te tud js kusnem ce dobr placas..gnus stari bolani. 🙂

 

Moj ne hodi nit na zurke nit sindikalce ne nic. Same kurvice na sihtu

Odgovor na objavo uporabnika
Se splača, 09.12.2022 ob 14:55

Bravo, to je dober kolektiv, ne pa tisti softiči in moralistke, ki se ne znajo sprostiti in zabavati ob alkoholu. Pridejo na žur se napokat s hrano, potem se jim pa že domov mudi. A doma nimajo za jest?

A ti pa za alko nimas d ga v gosteh zongas? Pa pregrda si in premal samozavestna oz samozavesten ce nisi pod dozo?

Buuuhuhu. Budalo blesavo zdroljano 🙂 in pol kurvice jokajo k jih kdo posili k se sama usm ponuja in nastavla. Sj ne d je posilstvo najvecji gnus in bi bila treba za vse posiljevalce potrebna takojsna usmrtitev ampak vcasih so rekl kar isces to najdes..enim pac na celu pise kurva sam radi mi sta g. Oces

Omajgad no sej ne morem verjet …

Pri nas vse okej, pa tudi v prejšnjem podjetju so bli parkrat letno teambuildingi (tudi 2-3 dnevni), pa se nikol ni kaj takega dogajalo. Mi deluje ta zgodbica kot neka laž 😄

Ah ja, službene zabave. Smo vsi doživeli to svinjarijo. Nekaj časa sem delala v kolektivu z žensko, ki je potem v svoji karieri zelo visoko priplezala. No takrat je bila pa še študentka. Delali smo turistično dejavnost, delo z gosti. Na novo leto smo prirejali zabavo za vip goste. Gospodična se je spečala z poročeno vip stranko. Naj dodam še to, da je gost tistega večera bil tam Z ŽENO. Se je to med njima nekaj časa kuhalo, tisti dan pa je eksplodiralo. Drugi sodelavci pa itak vsi na smrt pijani. Direktor tudi fajn spil, ni vedel niti, kaj se je dogajalo.

Pa kje vi to delate??

Mi smo žural do 5h zjutri, bili smo marsikje skupaj pa do takih scen nikoli ni prišlo

Pri nas je tudi precej udarno na službenih žurih. Prvo uro smo bolj na izi, počakamo, da se speljejo domov tiste kislice in zadrgnjenci, potem pa razpaljotka. Muzika do konca, alkohol, ples, šlatanje, norenje … Tretjina nas je takih, ki znamo držati vzdušje in vedno se imamo noro.

Odgovor na objavo uporabnika
normalno je, 09.12.2022 ob 14:36

To je normalno v slovenskih službah. Na team buildingih je vedno hud razvrat. Jaz sem ogromno žensk oz. sodelavk položil ravno na team buildingih. Poročene so najbolj razvratne, saj imajo doma sušo. Lani sem eno tako žgal na team buildingu in to v rit, da je naslednji dan komaj hodila he he, potem pa je šla domov k možu..

… kateri pa jo v rit ne sme , če ji je samo omenil kaj takega je bil navečji prasec…

Odgovor na objavo uporabnika
Može se, 09.12.2022 ob 15:06

Pri nas je tudi precej udarno na službenih žurih. Prvo uro smo bolj na izi, počakamo, da se speljejo domov tiste kislice in zadrgnjenci, potem pa razpaljotka. Muzika do konca, alkohol, ples, šlatanje, norenje … Tretjina nas je takih, ki znamo držati vzdušje in vedno se imamo noro.

Sodelovc je rekel…. ” Z ŽENO NA ZABAVO JE SAMO POLOVIČNA ZABAVA”, ta je bil kapsl, bil je kakih 15 let starejši od nas, ko je bila službena zabav pa je bil neustavljv, vsi smo imeli že dovolj, on bi še kar….Doma je imel saharo….

uhhh, kaj takega, takoj v ponedeljek jim  prinesi odpoveda in hitro pobegni kolikor te noge nosijo  iz tega kupleraja…. Jst bi celo Majdo iz leta 1948 in njenega župnika poklical.., kaj se imajo študentke za lizat s starimi tipi..

Odgovor na objavo uporabnika
posranc Božo, 09.12.2022 ob 14:54

Čakam, da še Božo začne moralizirat in bomo popolni idioti.

ja sej takšni ste. vem. zato bom jst kr lepo uztrajal pri svojem… načinu življenja… kakšno ženo itd…

    A kada dođe glas zaglušujući –

    na Dan kada će čovjek od brata svoga pobjeći

    i od majke svoje i od oca svoga

    i od druge svoje i od sinova svojih –

    toga Dana će se svaki čovjek samo o sebi brinuti

    neka lica biće toga Dana blistava,

    nasmijana, radosna,

    a na nekim licima toga Dana biće prašina,

    tama će ih prekrivati,

    to će nevjernici – razvratnici biti.

 

Tu – hvala bogu – ni nobenih zabav! Kavica, par piškotov, “Vesele praznike!”… in gremo domov oz se zabavat po svoje.

S službenimi kolegi se vidimo spet po praznikih, ko delamo normalno. Prazniki in sploh katerekoli zabave, praznovanja in podobno so pri nas zasebna reč.

Odgovor na objavo uporabnika
rok-1, 09.12.2022 ob 15:18

Tu – hvala bogu – ni nobenih zabav! Kavica, par piškotov, “Vesele praznike!”… in gremo domov oz se zabavat po svoje.

S službenimi kolegi se vidimo spet po praznikih, ko delamo normalno. Prazniki in sploh katerekoli zabave, praznovanja in podobno so pri nas zasebna reč.

Si kar predstavljam, da je tudi doma enako dolgočasno.

Odgovor na objavo uporabnika
fouš ste, 09.12.2022 ob 15:23

Si kar predstavljam, da je tudi doma enako dolgočasno.

😂😂

ja. res je. piše tam nekdo kakšnega otroka ma…

tole je fejk tema ampak to dejansko vi ste…

Od podjetja do podjetja odvisno. Mi je pa znano. Avtorica ne vem, kaj se zgražaš. Si kot naivna najstnica.

Odgovor na objavo uporabnika
Božo, 09.12.2022 ob 15:14

ja sej takšni ste. vem. zato bom jst kr lepo uztrajal pri svojem… načinu življenja… kakšno ženo itd…

    A kada dođe glas zaglušujući –

    na Dan kada će čovjek od brata svoga pobjeći

    i od majke svoje i od oca svoga

    i od druge svoje i od sinova svojih –

    toga Dana će se svaki čovjek samo o sebi brinuti

    neka lica biće toga Dana blistava,

    nasmijana, radosna,

    a na nekim licima toga Dana biće prašina,

    tama će ih prekrivati,

    to će nevjernici – razvratnici biti.

 

Raje pojdi čepet na školjko in poseri cel skret kot da tu drustaš !

Odgovor na objavo uporabnika
Pametnemu dovolj !, 09.12.2022 ob 15:27

Raje pojdi čepet na školjko in poseri cel skret kot da tu drustaš !

    Grješnici se smiju onima koji vjeruju;

    kada pored njih prolaze, jedni drugima namiguju,

    a kada se porodicama svojim vraćaju, šale zbijajući vraćaju se;

    kada ih vide, onda govore: “Ovi su, doista, zalutali!” –

    a oni nisu poslani da motre na njih.

    Danas će oni koji su vjerovali – nevjernicima se podsmijavati,

    sa divana će gledati.

    Zar će nevjernici biti drugačije kažnjeni nego prema onome kako su postupali!

 

Dobra službena pijanka je najboljši team building.

“fouš ste

Si kar predstavljam, da je tudi doma enako dolgočasno.”

Seveda je. Prav prijetno in dolgočasno se imamo.

Joj, mi smo očitno prav dolgočasni. Gremo na kosilo, kjer debatiramo vse samo o službi ne, se dobro najemo, ni da ni in potlej gremo trezni domov. Čudo. Ja, nihče ne pije alkohola. Nazdravljamo s človekom in ne s pijačo. Službene zabave so vedno v službenem času in se ne posega v privat čas zaposlenih.

Odgovor na objavo uporabnika
msolivija, 09.12.2022 ob 16:09

Joj, mi smo očitno prav dolgočasni. Gremo na kosilo, kjer debatiramo vse samo o službi ne, se dobro najemo, ni da ni in potlej gremo trezni domov. Čudo. Ja, nihče ne pije alkohola. Nazdravljamo s človekom in ne s pijačo. Službene zabave so vedno v službenem času in se ne posega v privat čas zaposlenih.

Tako približno tudi mi. Na srečo. Je pa sicer kolektiv visoko izobraženih intelektualcev in tudi čistilke se pridružijo, ki so enako cenjene in se znajo lepo obnašat.

Jaz sem začela hodit v službo pred dobrimi 30 leti. Ne, takrat še ni bilo team-buildingov, so pa bili sindikalni izleti pa novoletna zabava.

Šlo je za javno upravo, kurbarija pa taaaaka, da o pijancih sploh ne govorim, pa ne samo na izletih in zabavah, tudi sicer v službenem času.

New Report

Close