Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Bravo Greta Thunberg

Bravo Greta Thunberg

Daj, pojdi ti (ali še boljše, tvoj otrok, če jih imaš) za začetek samo pred slovenski parlament, ni treba takoj na srečanje UN, pa se začni dret na poslance, kako ne mislijo na prihodnje generacije. Potem pa štopaj in nam javi, koliko časa bo minilo, preden te bodo odpeljali možje v modrem ali v belem. Boš dobila svojih 5 minut v medijih, ampak se bojim, da v rubriki črna kronika. Meni je kar hudo, ko gledam to dekle ;-(
[/quote]
V redu. Ko se bo tvoj otrok zastrupil s kakšno težko kovino v zemlji ali vodi, bom tiho. A prav?


Ko prebereš take neumnosti, da se mora ugašat luč in zakaj se mira zapirati pipe in da oseba to potem prenese na podnebje, se vidi, da je v glavi vse narobe in da ne loči osnovnih pojmov, kot so razlika med ekonomicno porabo energije a in normalnim delovanjem podnebja. Punca ima votlo glavo z vstavljeno kaseto.
[/quote]

Dejansko lahko posameznik naredi veliko. Sledenje logiki, da je vse odvisno le od mega korporacij je podpiranje lenobe, brezbrižnosti in butalske udanosti v usodo.

Punco predstavljajo kot novodobnega Jezusa, in mali je to stopilo v njeno malo glavico. Je pa premlada, da bi vedela, da jo bodo nosili po rokah samo toliko časa, dokler se bo scenaristom zdela koristna, in niti minute več, zato ne krivim nje, ampak tiste, ki so napisali in sedaj izvajajo ta scenarij.
Trump jo je dobro postavil na njeno mesto 🙂
[img]https://i.dailymail.co.uk/1s/2019/09/24/13/18833052-7498719-Thunberg_could_hardly_contain_her_anger_as_she_walked_into_the_s-a-15_1569328939008.jpg[/img]


V redu. Ko se bo tvoj otrok zastrupil s kakšno težko kovino v zemlji ali vodi, bom tiho. A prav?
[/quote]

Meni je prav. Ne ti, ne greta teh težav ne bosta rešili.


Ajde ne bluzi z to usrano greto…v osmem razredu os smo pisali bolj naszrojene spise proti oborozevalni tekmi in lakoti v svetu in to pred 4 desetletji…vi ne razumete preorostega racuna…da zemlji ne bo hudega ko se bo znebila clovestva…v par tisoc letih ne bo sledu za clovestvom…in na zemlji se bo zivljenje lepo nadaljevalo…brez ustane grete in tebe

Seveda za vsem stoji bogat in pokvarjen židovski lobi s Sorosem na čelu! Idi.otov, ki to verjamejo, hkrati pa zanikajo podnebne spremembe, kar mrgoli. In potem se s tem še hvalijo…

Meni je prav. Ne ti, ne greta teh težav ne bosta rešili.
[/quote]
Zmenjeno.
Le še nekaj dodajmo: ne jaz ne Greta ne tvoj župan, ki mu bo onesnačevalec potiho potisnil lepo kuvertico (in njegovi ženi za Chanelov pelcmontel), težav ne bomo rešili. In tako gre veriga nereševelacev težav v neskončnost. Ampak ok, dušil in davil se bo tvoj otrok. Koga briga, a ne!

Seveda za vsem stoji bogat in pokvarjen židovski lobi s Sorosem na čelu! Idi.otov, ki to verjamejo, hkrati pa zanikajo podnebne spremembe, kar mrgoli. In potem se s tem še hvalijo…
[/quote]
Tedla zarukana ..podnwbne soremembe so stalnica na zemlji zw milijone let…


Zmenjeno.
Le še nekaj dodajmo: ne jaz ne Greta ne tvoj župan, ki mu bo onesnačevalec potiho potisnil lepo kuvertico (in njegovi ženi za Chanelov pelcmontel), težav ne bomo rešili. In tako gre veriga nereševelacev težav v neskončnost. Ampak ok, dušil in davil se bo tvoj otrok. Koga briga, a ne!
[/quote]

Zdaj, če resno misliš, da bo zaradi tovrstnih aktivnosti kakšna kuverta manj in kaj manj onesnaževanja, si ali zelo, zelo mlada ali pa zelo, zelo naivna. Kaj pa vem, morda pa celo oboje.

Zavedeni indoktrinirani levakarski verniki v globalno segrevanje so pac sveto prepricani, da bi naj bil najbolj odgovoren clovek in to prav s CO2. Tokrat pac ploskajo NAZI stilu levakarske propagande, ki za dosego svojih ciljev brez vsakih zavor zlorablja tudi otroke.

Ne zavedajo se, da so jih propagandisti nategnili z lazno znanostjo. Ne zavedajo se, da se sedaj borijo se za za to, da se jih financno nategne.

Kult bedakov…

Dejansko lahko posameznik naredi veliko. Sledenje logiki, da je vse odvisno le od mega korporacij je podpiranje lenobe, brezbrižnosti in butalske udanosti v usodo.
[/quote]
Posameznik spremeni svoj svet , ta Greta spreminja svet. To je ogromna razlika. Ljudje so ovce radi sledijo, ker živijo tako, kot jim naroča cerkev ali medij, politika. Meni je punca všeč, ker opozarja na pohlep ljudi.

Vso smo imeli sanje, večina se jih niti ne spomni več. Smrklja je pa s svojo histerijo naredila več škode, kot koristi. Mene je tolk raspizdila, da sem pozabil luč v veceju ugasnit. Evo, okoljska katastrofa. Edino štromarski lobi ima od tega korist.

Dejansko lahko posameznik naredi veliko. Sledenje logiki, da je vse odvisno le od mega korporacij je podpiranje lenobe, brezbrižnosti in butalske udanosti v usodo.
[/quote]

Glej hočeš ali nočeš verjeti, da politika, korporacije vodijo kako se bo svet vrtel. Ne moreš ti na kavču nič spremeniti, lahko samo sebe.

Jaz sem imela sanje in sem jih uresničila. Vse do sedaj ..so me starši tako naučili. Sanje so tvoj svet. Tebe vodijo sanje mene in drugih, ki si upamo živeti. Po domače si, ovca in imel si starše, ki te niso učili ampak prepričevali kaj je dobro in slabo.

Pa še tole ti povem – taki izpadi, kot je tale tvoj zgoraj, imajo na ljudi ravno nasproten učinek, kot si misliš. Zato, ker jasno pokažejo, da ste navadni skrajneži, ne glede na to, kako dobrosrčni in čuteči bi se radi prikazali.

Jaz sem imela sanje in sem jih uresničila. Vse do sedaj ..so me starši tako naučili. Sanje so tvoj svet. Tebe vodijo sanje mene in drugih, ki si upamo živeti. Po domače si, ovca in imel si starše, ki te niso učili ampak prepričevali kaj je dobro in slabo.
[/quote]
A bejž? Ti lubica zlata se še prebudila nisi.

Ta otrok rabi pomoč psihiatra.

Pri 16-tih sem vsak dan plezal po svoji punci.

Pri 14-tih sem protestiral proti SO2 izpustom TEŠ.

Potem so naredili čistilne naprave, ker je SO2 zelo škodljiv za zdravje.


Tedla zarukana ..podnwbne soremembe so stalnica na zemlji zw milijone let…
[/quote]

Kdo je zarukan ali ne, o tem bo gotovo razsojal en zabit, zagovedan desnjakar, seveda. Vsi vemo, kakšne kre.tenčine ste poblazneli desnjakarji…

Pa še tole ti povem – taki izpadi, kot je tale tvoj zgoraj, imajo na ljudi ravno nasproten učinek, kot si misliš. Zato, ker jasno pokažejo, da ste navadni skrajneži, ne glede na to, kako dobrosrčni in čuteči bi se radi prikazali.
[/quote]
Ne, poglej: tole ni noben izpad, ampak nasledek tvojega razmišljanja! Prevzemi odgovornost zanj! Ne pa, da zdaj meni skušaš naprtiti nekakšno krivdo!
Jaz podpiram Greto, tebi se zdi nepotrebna in nastopaška. Prav. Ampak vsak protest proti kadmiju v zemlji na igrišču vrtca je potem zate tudi nastopaštvo in zato nepotreben. V redu. Ampak prevzemi potem odgovornost za svoje stališče, ko se nihče ne bo brigal za tvojega otroka, zastrupljenega s kadmijem, županova žena bo pa hodila naokoli v Chanelovem pelcmontlu.
Samo to. Prevzemi odgovornost!


Ne, poglej: tole ni noben izpad, ampak nasledek tvojega razmišljanja! Prevzemi odgovornost zanj! Ne pa, da zdaj meni skušaš naprtiti nekakšno krivdo!
Jaz podpiram Greto, tebi se zdi nepotrebna in nastopaška. Prav. Ampak vsak protest proti kadmiju v zemlji na igrišču vrtca je potem zate tudi nastopaštvo in zato nepotreben. V redu. Ampak prevzemi potem odgovornost za svoje stališče, ko se nihče ne bo brigal za tvojega otroka, zastrupljenega s kadmijem, županova žena bo pa hodila naokoli v Chanelovem pelcmontlu.
Samo to. Prevzemi odgovornost!
[/quote]

Oh, bučka bučkasta 🤪


Ne, poglej: tole ni noben izpad, ampak nasledek tvojega razmišljanja! Prevzemi odgovornost zanj! Ne pa, da zdaj meni skušaš naprtiti nekakšno krivdo!
Jaz podpiram Greto, tebi se zdi nepotrebna in nastopaška. Prav. Ampak vsak protest proti kadmiju v zemlji na igrišču vrtca je potem zate tudi nastopaštvo in zato nepotreben. V redu. Ampak prevzemi potem odgovornost za svoje stališče, ko se nihče ne bo brigal za tvojega otroka, zastrupljenega s kadmijem, županova žena bo pa hodila naokoli v Chanelovem pelcmontlu.
Samo to. Prevzemi odgovornost!
[/quote]

In kaj ima sveta greta morjeplovka s tem? Jaz prevzemam odgovornost že vseh 51,5 let kar živim. Se še spomnim kako so se nam režali, ko smo polivinilne vrečke prali. Pa ko smo okopavali namesto špricali, pa ko sem 15 let nosila ista klasične oblačila, pa ko nisem hotela kupovat sintetike, pa ko sem prala plenice in vložke… Zdej me bo pa ena na pol mongoloidna razvajena švedska mladoletna ritkica sekirala, da sem uničila svet, da sem ji uničila mladost, da naj že neham uporabljat slamice in palčke. In jest meso in ne vem kaj. Danes je Trump pri meni dobil full + točk.

Še bolj pa mrgoli idiotov, ki mislijo da si je Greta, oziroma njeni starši sama plačala ta njen aktivizem.
Saj punca ni nič kriva. Izrabljajo jo, potem jo bodo pa zavrgli, ko bo odslužila namenu in bodo našli novo Greto. Kar strah me je pomisliti kaj bo z njo čez 10 let.

Še bolj pa mrgoli idiotov, ki mislijo da si je Greta, oziroma njeni starši sama plačala ta njen aktivizem.
Saj punca ni nič kriva. Izrabljajo jo, potem jo bodo pa zavrgli, ko bo odslužila namenu in bodo našli novo Greto. Kar strah me je pomisliti kaj bo z njo čez 10 let.
[/quote]
Otrok na robu histerije potreben strokovne pomoči. Ljudje pa to gledajo. Tale punči je bolna, ni nobena aktivistka ampak hudo zlorabljen otrok. Ali jo poleg staršev zlorablja za svoje namene še kdo drug se da prebrati na spletu.

https://www.henrymakow.com/2019/09/-this-image-from-friday.html

Forumska cenzura ne delu:
Zbrisali komentar v katerem sem argumentirano izpostavil, da indoktrinirane levakarji onanirajo na naci propagando, ki za dosego svojih politicnih ciljev zlorablja otroke.
Najprej so siroke mnozice z lazno znanostjo nategnili v kult vernikov v globalno segrevanje za katerega bi naj bil najbolj odgovoren clovek in to prav s CO2. Sedaj pa se levakarski ovce borijo se za to, da bi se izlocanje CO2 obdavcilo, da bo zahodna civilizacija ja sla v kura.c. Jaz zem ze pred 20 leti vedel za kaksno nategavcino gre. Vecini pa ni niti danes jasno. Pa za tako zdelo ucene in razgledane se ima ta vecina. Pa tako zelo je le indoktrinirana. No, tako kot tale zlorabljena deklica.

New Report

Close