Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Bravo Madžarska. Bravo Orban. Vsaj ena normalna država v Evropi.

Bravo Madžarska. Bravo Orban. Vsaj ena normalna država v Evropi.

Tovariši in tovarišice, prijatelji. Ste naveličani sovražnega govora, ki ga sejejo skrajno desno desničarski Demokracija in Nova24TV in ljudje?

Ne bodite zavrti. Sporočite to Anuški Delić na Oštro.si, ki je zadnji branik demokracije v Sloveniji. Oni analizirajo, tehtajo in obsodijo skrajno desno desničarski fašizem.

Točno tako. Ker rodiš se tak pač ne.

Ob tem seveda pozabljate, da večino tega denarja dobijo slovenski delavci. Torej gre več kot polovica takoj nazaj v proračun, pokojninski in zdravstveni sklad. In minimalna pokojnina je 500 evrov, zato ne zavajaj. Ampak desničarji ne znate odpreti ust, ne da se zlažete.
[/quote]

Minimalna pokojnina je TUDI manj kot 500€. Poznam žensko ki dobiva svojo pokojnino in še nekaj po pokojnem možu. Oboje skupaj = 450€!
Trdim, da ne lažeš, samo ne veš, si neobveščen. To pa je SRAMOTA!!!


napisal si ste fašisti
Torej si najbrž ćefur na začasnem delu in si jemlješ pravico ocenjevat narod kateri ti omogoča eksistenco, pojdi nazaj domov v culokafrijo in tam ostani če ti kaj ne paše !
Res ne razumem teh “manjšincev” da si dovoljujejo kritizirati večinski narod, obnašajo se tako kot bisedajle jaz šel sredi madžarske živet, tam bi dobil službo, potem bi pa madžare zmerjal s fašisti ! Ne vem no, premisli malo !

Zadnje čase gledam komercialno tv (mogoče pop tv ali kako se reče) in kar sem opazil, da je večinoma njihove programske vsebine povezane z raso ali istospolneži. Kot nekakšna tiha politična propaganda. Zadnjič nek francoski film kjer sedijo trije na kavču pa pride temnopolti, pa reče a ni nobenega temnopoltega, danes pa niti ni ura 17 pa predvajajo neko komedijo ko se 2 ženski poljubljata. 20 let nazaj se to ni predvajalo ob takih zgodnjih urah, sploh pa ne da bi se dve ženski.

Odgovor na objavo uporabnika
ta tip ima jajca, 21.08.2019 ob 18:56

Zagovarja vrednote Evrope. Moj poklon. Voditelj,ki ga ni tezko spostovati. Ni vsako sranje za sprejet. Obstaja meja in on jo zna postaviti. Veliki voditelj. Pravi.

https://www.24ur.com/novice/tujina/orban-predlog-eu-bi-pomenil-atomsko-bombo-za-nase-gospodarstvo.html

Odgovor na objavo uporabnika
ORBAN LEGENDA, 22.08.2019 ob 08:30

hehe, car!

https://www.24ur.com/novice/tujina/orban-predlog-eu-bi-pomenil-atomsko-bombo-za-nase-gospodarstvo.html

Ravno to je ljudje. Orban je edini, ki zna napravit mir. Kot ste že vsi lepo povedali, tale albanska nesnaga pa LGBT dobijo vse, kar hočejo, tisti, ki pa smo pristni Slovenci, pa na škrge dihamo. In ne, ne bomo se preselili na Madžarsko, ker imamo pravico imeti Slovenijo, v kateri vladamo mi Slovenci, ne pa neka tuja nesnaga!!!!! Pa za vraga če tole ni res!!!!! Živimo v Sloveniji, ne pa v Albaniji. No zaenkrat je bilo tole zadost, bom še kdaj kakšno povedal. Samo da malo zrastem, pa bomo naredili vsi skupaj, SAS (Slovensko avtokratsko stranko), več v naslednjih objavah.

In ne, prisežem, to ni satirično.

Bravo Madžarska, bravo Orban. Vsaj ena normalna država v Evropi!

-Orban ni neumen za razliko EU birokratov, ki hitijo oboroževati Ukrajino za ameriške interese in s tem zavestno poglabljajo konflikt, ki vodi v neizogibno katastrofo.

-Bil je edini v EU, ki se je pred leti uprl migranski kvotni politiki. Zapr je meje in zabrusil Merklovi, to kar se vi dogovarjate in obljubljate zda to nas ne briga in zato mi ne vemo.-Bil je edini v EU, ki je glasno in jasno povedal, da njegova država ne bo dobavljala orožja Ukrajini in ne bo glasovala za energetske sankcije. Skratka je edini normalni politik v EU, ki je stopil na stran svojega naroda in ne nastran vojnih dobičkarjev in hujskačev iz zda.

New Report

Close