Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek brazilska depilacija

brazilska depilacija

Ali je še vedno popularna?. Saj ne da sem vsa kosmata ampak biti gol kot dojenček pa mi ni . Se pobrijem ampak na pol, zoožam pa pobrijem spodaj.

kar pogumno

Pa saj pod pojmom “brazilska depilacija” ni samo “full brazilian” na golo.

http://www.bemestar.nl/blog/2018/10/22/whats-your-brazilian-wax-style

Imaš torej  cel kup drugih šablon in šimnlov spodnjih “frizurc” za brazilsko obdelavo, pa še lastna domišljija lahko dela.

Pozitivna stran brazilke je tudi, da se ti npr. med menzesom  kri ne nabira na kocinah  med labijami in ne zadržuje, se zlepi to vse zlepi, jaaak, ko nimaš ravno tampon dan –  lažje in lepše se tudi večkrat dnevno umiješ v mednožju , če ni kocin v določenem intimnem predelu.

Pa  v toplih mesecih leta paše bit spodaj delni cabrio, zagotovo… Pa še moški med oralo ne špuka  kocin iz ust , kar ni prijetno 🙂 Ni lepšega in bolj senzualnega , kot dober moški zverzirani  jezik na golih  nekosmatih labijah. Tisti občutek “hladu” in vročine, ko je tam okrog dobro zverziran moški jezik…, občutek užitka, ki ga kocine sicer preprečijo. Jah, vsaka po svoje tudi za svoj užitek, ne samo funkcionalnost.

Dobra stran brazilke je , da se depilira tudi rita, tudi bolje zagotovljena higiena po veliki potrebi, da ni dlak tam okoli.

 

Tudi moški to prakticiromo, včasih kar na golo, da je brez dlak.

Še vedno je popularna. Oziroma je postala normalna stvar.

A lahko še malo opišete bolj v detalje kako poteka?

Odgovor na objavo uporabnika
Alaria, 07.05.2024 ob 15:35

Pa saj pod pojmom “brazilska depilacija” ni samo “full brazilian” na golo.

http://www.bemestar.nl/blog/2018/10/22/whats-your-brazilian-wax-style

Imaš torej  cel kup drugih šablon in šimnlov spodnjih “frizurc” za brazilsko obdelavo, pa še lastna domišljija lahko dela.

Pozitivna stran brazilke je tudi, da se ti npr. med menzesom  kri ne nabira na kocinah  med labijami in ne zadržuje, se zlepi to vse zlepi, jaaak, ko nimaš ravno tampon dan –  lažje in lepše se tudi večkrat dnevno umiješ v mednožju , če ni kocin v določenem intimnem predelu.

Pa  v toplih mesecih leta paše bit spodaj delni cabrio, zagotovo… Pa še moški med oralo ne špuka  kocin iz ust , kar ni prijetno 🙂 Ni lepšega in bolj senzualnega , kot dober moški zverzirani  jezik na golih  nekosmatih labijah. Tisti občutek “hladu” in vročine, ko je tam okrog dobro zverziran moški jezik…, občutek užitka, ki ga kocine sicer preprečijo. Jah, vsaka po svoje tudi za svoj užitek, ne samo funkcionalnost.

Dobra stran brazilke je , da se depilira tudi rita, tudi bolje zagotovljena higiena po veliki potrebi, da ni dlak tam okoli.

 

Hvala. Sicer se jaz pobrijem nekje na pol. Nimam šablone. A ti greš v salon?

Odgovor na objavo uporabnika
Vprašanje za ženske, 07.05.2024 ob 15:53

A lahko še malo opišete bolj v detalje kako poteka?

Tole nisem jaz napisala, preveč dolgčasa očitno pa se nekdo z tujim imenom vmešava v debato

Odgovor na objavo uporabnika
Vprašanje za ženske, 07.05.2024 ob 15:59

Hvala. Sicer se jaz pobrijem nekje na pol. Nimam šablone. A ti greš v salon?

Ni za kaj.  Saj ni bilo mišljeno, da  “šablono” gor postaviš 🙂 Vizuelne šablone so to.

Da, v salonu, že več kot 10 let, sem zvesta eni kozmetičarki. Čisto diskretno opraviva, je profesionalna in noben problem nikjer. Saj ti ona vse pove in te vodi, moraš tudi sama z rokami pomagati kaj prijeti, saj veš da pri depilaciji mora biti koža napeta. Ni to nič takega sicer.  Imaš lahko tangice gor, pa odmikata, ko se obrašaš in telovadiš, za začetek morda tvojega nelagodja pri prvem obisku.

Meni je bolj zoprno it h ginekologu, kot pa na brazilsko depilacijo.

Odkar so mi pri brazilski depilaciji stran odtrgali ščegetavček in kos nesramne ustnice, ne hodim več.

 

Tole nisem jaz napisala, preveč dolgčasa očitno pa se nekdo z tujim imenom vmešava v debato

Odgovor na objavo uporabnika
Vprašanje za ženske, 07.05.2024 ob 16:02

Tole nisem jaz napisala, preveč dolgčasa očitno pa se nekdo z tujim imenom vmešava v debato

Verjamemo – neregistriranim nekateri patološko kradejo vzdevke in pišejo v njihovem imenu.

Prijavi to dejanje:  imaš spodaj zastavico “Prijavi”

Odgovor na objavo uporabnika
iskreno613, 07.05.2024 ob 16:10

Odkar so mi pri brazilski depilaciji stran odtrgali ščegetavček in kos nesramne ustnice, ne hodim več.

Hmmmmmm, nesramne ustnice :))

Kak tampon dan?

Nekatere redno uporabljamo samo tampone, že več desetletij.

Vložke sem nehala uporabljati nekje sredi srednje šole, potem pa še samo dneve po porodih.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Stara forumašica, 07.05.2024 ob 17:33

Kak tampon dan?

Nekatere redno uporabljamo samo tampone, že več desetletij.

Vložke sem nehala uporabljati nekje sredi srednje šole, potem pa še samo dneve po porodih.

 

 

 

“Tampon dan ” maximalno 2 dneva za heawy flow krvavitev – potem pa samo še vložki. It’s free country tudi za tako odločitev,  zakaj torej tvoja začudenost? 🙂 Meni zadihtanje za cel čas menstre s tamponi pač ni OK. SMo si različne tudi pri tem in prav je tako.

Kako že poje Tina Maze v svoji pesmicci: It is may way,  it is my decision 🙂

Dlake so tam z namenom. Da zračijo vlažno področje. Tiste pobrite na nulo si delate leglo bakterij. Zraven še poliesterske gate in plastična oblačila, hkrati pa delate idealna gojišča za bakterije.

Dlake vzdržujejo par mm zračnosti ki osuši kožo.

Tamponi so strup za telo. Zakaj bi si jih katera redno vstavljala ne vem. Če si na morju ali bazenu je drugo, pa še to samo za čas plavanja. Nato pa obvezno ven iz telesa. Najboljši vložki so od Tosame klasični, brez plastike ob dotiku s kožo. So debelejši in zato primernejši.

Odgovor na objavo uporabnika
Dlake so z namenom, 08.05.2024 ob 10:30

Dlake so tam z namenom. Da zračijo vlažno področje. Tiste pobrite na nulo si delate leglo bakterij. Zraven še poliesterske gate in plastična oblačila, hkrati pa delate idealna gojišča za bakterije.

Dlake vzdržujejo par mm zračnosti ki osuši kožo.

Tamponi so strup za telo. Zakaj bi si jih katera redno vstavljala ne vem. Če si na morju ali bazenu je drugo, pa še to samo za čas plavanja. Nato pa obvezno ven iz telesa. Najboljši vložki so od Tosame klasični, brez plastike ob dotiku s kožo. So debelejši in zato primernejši.

In potem rabiš glavnik, da prideš do pezde.

Odgovor na objavo uporabnika
jungle boy, 08.05.2024 ob 10:38

In potem rabiš glavnik, da prideš do pezde.

🙂

 

Očitno še nisi doživela užitka stika moškega delno vlažnega jezika in moških ustnic na  svojih golih sramnih ustnicah. Sorry – nova dimenzija, ki je očitno ne prakticiraš, če ne bi vedela, zakaj ne dlake  tam 🙂

Kakšne bakterije, če se umiješ v mednožju parkrat na dan ? Lažje je vzdrževati intimno higieno, pa še lepše diši vse skupaj,  ker feromoni prej pridejo do izraza, kot pa če  odlakano. Smo v 2024 in ne živimo več v jamah, ko so bili  tudi intimni predeli zaščitni z dlakami iz drugega namena. In ne nosimo vsi “plastike” za spodnje perilo. Saj je tudi bombažžno perilo lahko seksi in funkcionalno obenem.

Zdaj je v veljavi bolj estetika in  posledično užitek pred funkcionalnostjo  tudi pri spolovilih, saj smo oblečeni  večplastno in ne več zaviti samo v kože – saj so intimni predeli namenjeni tudi užitku, ne samo rojevanju otročičkov 🙂 In ja, večkrat je bolj kot ne cabrio, bolje je – žensko mednožje je dobro, da se čimveč kvalitetno zrači – brez slova določenih dlak j pa to še toliko bolj možno. Pa ne mi o vnetjih , glivicah, bakterijah nabijat prosim – nikoli nobenega genitalnega kakršnegakoli vnetja doživetega.

Odgovor na objavo uporabnika
Alaria, 08.05.2024 ob 13:03

Očitno še nisi doživela užitka stika moškega delno vlažnega jezika in moških ustnic na  svojih golih sramnih ustnicah. Sorry – nova dimenzija, ki je očitno ne prakticiraš, če ne bi vedela, zakaj ne dlake  tam 🙂

Kakšne bakterije, če se umiješ v mednožju parkrat na dan ? Lažje je vzdrževati intimno higieno, pa še lepše diši vse skupaj,  ker feromoni prej pridejo do izraza, kot pa če  odlakano. Smo v 2024 in ne živimo več v jamah, ko so bili  tudi intimni predeli zaščitni z dlakami iz drugega namena. In ne nosimo vsi “plastike” za spodnje perilo. Saj je tudi bombažžno perilo lahko seksi in funkcionalno obenem.

Zdaj je v veljavi bolj estetika in  posledično užitek pred funkcionalnostjo  tudi pri spolovilih, saj smo oblečeni  večplastno in ne več zaviti samo v kože – saj so intimni predeli namenjeni tudi užitku, ne samo rojevanju otročičkov 🙂 In ja, večkrat je bolj kot ne cabrio, bolje je – žensko mednožje je dobro, da se čimveč kvalitetno zrači – brez slova določenih dlak j pa to še toliko bolj možno. Pa ne mi o vnetjih , glivicah, bakterijah nabijat prosim – nikoli nobenega genitalnega kakršnegakoli vnetja doživetega.


@Dlake
so z namenom

Odgovor na objavo uporabnika
Alaria, 08.05.2024 ob 12:55

🙂

 

Na prečko – u razdeljak 🙂

http://www.youtube.com/watch?v=pCdKvPNEH44

 

Če ti je pedofilska koža v užitek se zamisli nad sabo. Vsak normalen odrasel moški ve kako z dlakami na ženskem spolovilu. Je tvoj tudi brazilsko depiliran po celem telesu? Brazilsko, ne z britvico! Sta pač metroseksualca, ki ne vesta kak užitek dajejo dlake ob premikanju.

Odgovor na objavo uporabnika
Slabo poznaš, 08.05.2024 ob 15:20

Če ti je pedofilska koža v užitek se zamisli nad sabo. Vsak normalen odrasel moški ve kako z dlakami na ženskem spolovilu. Je tvoj tudi brazilsko depiliran po celem telesu? Brazilsko, ne z britvico! Sta pač metroseksualca, ki ne vesta kak užitek dajejo dlake ob premikanju.

:). Dej dej – pedofilsko? Kje jaz pišem o “pedofilsko odstranjenih dlakah? Umiri se no, malo s tvojim etiketiranjem in neznalskim predalčkanjem.

Ne moj dragi ni podepiliran , sploh pa ne po prsih – tam pa morajo biti dlake pri pravemu moškemu.

Dlake ob premikanju da seveda – njegov torzo poraščen, ti pa z golimi labijami gor  v jahajočem položaju- top užitek, ki ga še ne poznaš očitno in ne veš, kaj zamujaš…:)

Odgovor na objavo uporabnika
Vprašanje za ženske, 07.05.2024 ob 15:24

Ali je še vedno popularna?. Saj ne da sem vsa kosmata ampak biti gol kot dojenček pa mi ni . Se pobrijem ampak na pol, zoožam pa pobrijem spodaj.

Ni gršega kot dlake v ženskem mednožju.Moja si jih depilira že desetletja

Meni je tudi čist pobrita, grdo, pedofilski.  Imam na pol, spodaj je čist pobrita, ampak zgoraj pa nekaj mora bit

New Report

Close