Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Brazilska depilacija v Mariboru

Brazilska depilacija v Mariboru

kam hodite mariborčanke?

Anubis d.o.o.
KOZMETIČNI CENTER

Razlagova 9
2000 Maribor

Tel:02 228 13 70 / 71
Fax:02 252 22 56
http://www.anubis.si
[email protected]


za brazilsko definitivno rabiš pogum in ajcom ga je polna))))


za brazilsko definitivno rabiš pogum in ajcom ga je polna))))[/quote]

ajcom mogoče res.za acjom pa ne bi rekla. :))))


za brazilsko definitivno rabiš pogum in ajcom ga je polna))))[/quote]

ajcom mogoče res.za acjom pa ne bi rekla. :))))[/quote]
ti pač mal zobe stisneš)))

Brazilska depilacija – ti pulijo dlake ob zvokih sambe?

Koliko to stane? Hvala ti 🙂

Koliko to stane? Hvala ti :)[/quote]

Tega pa ne vem; me ne mika, da bi šla, imam zelo nizek prag bolečin. :)) Vem pa, da delajo brazilsko v tem salonu. Ti kar pokliči in ti bodo povedali.
Jaz kar doma sama uredim….z brtitvico. Ni nič auwwwwaaaaa. :)))

Ne vem kakšno izkušnjo ste imele ostale v tem salonu, moja je bila zelo slaba in vsekakor ne bi ponovila obiska. Normalno, da prideš sveže stuširana in čista, vendar vseeno ni bilo nobenih robčkov za čiščenje/odstranjevanje npr. mleka za telo, postopek je bil zeloooo dolgotrajen-cca 1h in vosek je bil vedno prevroč, ne glede na to da sem opozorila na temperaturo. Sumim, da uporabljajo ponaredek voska perron rigot, ker je bil nanos izjemno debel, vleklo se je, kože ni napenjala dovolj.. uglavnem nikoli več! Cena 30€, brez kakršnih koli popustov, če se odločiš za kombinacijo z nogami ali kako drugo storitvijo.

Na koncu depilacije nobene kremice za pomiritev kože in blaženje rdečice, na koži je bilo ogromno ostankov voska, dlake niso bile spuljene, ampak potrgane.. ostali so rdeči fleki na koži, ki jih po brazilki z original voskom perron rigot nikoli nimam…. uglavnem katastrofa..

Samo za info 556,naslednjič probaj pri Valentini,salon je na Borštnikovi ulici ko greš proti pohorju,jaz sem pri njej bila 4x in je nebom menjala dokler dela…probaj,nebo ti žal,potem pa povej kaj mislis(meni osebno nerabiš ker že vem 🙂
L.p.556
Polona

Jaz pa imam najboljšo izkušnjo z brazilsko depilacijo v Wellness spa centru Habakuk. Zdaj delajo tudi s Perron Rigotom – britvica…kaj je že to? 🙂

Lp, Sanja

Zdravo,

sama hodim že nekaj let na depilacijo pri Pristanu (super), ampak se nama z kozemetičarko zelo križajo dopusti. Zato bom upoštevala tvoj nasvet blueeye 🙂

Lp

Tako kot si rekla.. ko se 1x navadiš, pozabiš da britvica sploh obstaja.

Jaz sem že od 2011 pri Valentini na brazilski s čokolado(na spletu je najdete pod”nohti.eu”)in od takrat nisem šla nikamor drugam!Pred tem sem zamenjala kar nekaj lepotnih salonov tukaj v Mariboru,samo nikjer nisem bila gotova za 15-20 minut in to je tako profesionalno naredila-neverjetno-skoraj NEBOLEČE,ne pusti niti ene dlačice in koža je brez rdečila…Da povem da sem pred njo doživela da so mi delali brazilsko po 40-50 minut in pustili dlačice da sem se potem morala še doma obriti!


Pred leti sem začela obiskovati Valentino na Borštnikovi,brazilska s sladkorno pasto (brez trakov,ročni nanos). Ona je še vedno med najboljšimi.Zgodilo se je da sem šla par krat v druge kozmetične salone na brazilsko s sladkorjem(vemo da ih ni dosti v MB)-da iskoristim darilni bon,kupon…Zdaj ih šenkam naprej…Verjeli mi boste samo če sami poskusite več različnih salonov in njen,ima znanje in posebno črno sladkorno pasto,nevem zakaj,je pa drugačna,odlična.

Zdenkica,zdaj sem prebrala…čeprav nisem poskusila pri njej čokolado,verjamem ti…Lp.M
(:

Joj z anubisom sem mela enako izkušnjo kot je zgoraj napisano, na žalost.
Sem pa zelo zadovoljna z Depilacija v mestu, zdaj imajo salon na Titovi, pa še parking je brezplačen v Slaviji, priporočam: gospa je zelo prijazna, naredi hitro, vsi robčki za čiščenje so tam, higiensko…
Glede praga bolečin pa: moj ne zelo zelo nizek, ampak če je narejeno hitro in pravilno-da se koža dovolj “našpana”, se da zdržat.. 🙂

To pa 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} drži, nejboljša in najčistejša brazilska depilacija v depilacijaskem salonu Depialcija v Mestu v Mariboru, kjer še parkirišče dobiš zastonj! Depilirajo z naravnim čebeljim voskom in dobiš vosek za 1x uporabo v dozici, ki se uporablja samo na eni stranki in je zato 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} najbolj higiensko in varno pa še brez trakov v 15 min sem bila gotova – brez bolečin! wauuu
Prej sem hodila drugam in sem bila nejkje 35-50min na mizi in vosek je jemala in depilacijske peči, kjer se uporablja za vse druge stranke še…. zelo nezanesljivo in dlačice so ostale itd
Zato od zdaj naprej samo hodim in redno v salon Depilacija v Mestu kjer so sre strokovnjaki in imajo najboljše znanje ter znajo svetovati in hitro depilirati! Priporočam vsem!

“Ma ajde”.
Pusti si naravno in kosmato pi*čko in ta najbolj pravšnja!

Babnice ste res totalno pošašavile… dajete si lupit dol te dlake, kot da ste obsedene s to golo p.i.z.do. Kot da si ne morete doma vzet pol urce časa in si lepo z britvico ali depilacijskimi trakci uredit frizurce..
Vse za to, da ste po zadnji modi, pa čeprav boli, peče, je vse rdeče in vneto.
Samo da je in.
IN če mislite, da je zdravo imet vse golo, se krepko motite. Kar delajte to še naprej, boste videle, kaj se bo zgodilo z vašimi intimnimi predeli čez nekaj let.
Res moraš bit malo prizadeta, da za take pizdarije še plačuješ….

Aja, ženska sem, da bo vse jasno. In še nikoli mi ni manjkalo dedcev, čeprav brazilka nisem bila še nikoli.


Ja dečva, raje prizadeta intima kot glava. Če ne bomo kot ti na tvojem.

Jaz bi tudi delal brazilske depilacije. 🙂

Najbolj kvalitetni in profesionalni, natančni, samo ta salon obiskujem od zdaj naprej Depilacija V Mestu, brez trakov in samo naravni čebelji visek , ki ga iztočijo iz aparata vsaki stranki vauuu, cena dostopna lahko bi bilo več za to kar nudijo,, pojdite tja vse punce, ki želite več in biti zadovoljne, splača se!

res je! najboljša brazilska depilacija in najboljša higiena kar mesec in pol sem bila brez dlačic po nekaj tretmanih in tanjše ter redkejše imam dlačice pa 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} kvalitetno inovativno in brez bolečinv 10min, najboljša iskušnja v salonu depilacija v mestu tel. 040 593 448, naročite se in zadovoljne boste, prav tako si depiliram kar vse in vse je brez trakov, probajte res so TOP!

New Report

Close