Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Brca v jajca od punce

Brca v jajca od punce

Si manjši od partnerke 20 cm in lažji 20 kg od nje? Če da, in če ji znaš misli brat, da te hoče samo malo zadržat, potem je to vseeno pretirana reakcija. Če pa misli ne znaš brat in te je strah tega, kaj bo morda s tabo počela med zadrževanjem, pa ni nujno pretirana reakcija.

Razumeš to, zakaj je smiselno, da se do nekoga, ki je od tebe manjši in šibkejši, obnašaš bolj previdno kot obrantno? In zakaj bo to on drugače dojemal. Ali ti to ne paše v bučo?
[/quote]

Kaj počneš z nekom, ki te navdaja s strahom?


Ne , ženska ni nasilna. Ona je strastna.

Kaj počneš z nekom, ki te navdaja s strahom?
[/quote]

Poskusiš oditi. Dokler te ne prime za zapestje.

Poskusiš oditi. Dokler te ne prime za zapestje.
[/quote]

Nabiraj klike, meni se ne da več. Če bi jaz imel nekoga s tvojo sposobnostjo mišljenja, te dam prvemu šintarju, ki pride mimo:-)))

Nabiraj klike, meni se ne da več. Če bi jaz imel nekoga s tvojo sposobnostjo mišljenja, te dam prvemu šintarju, ki pride mimo:-)))
[/quote]

Hja, zmanjkalo ti je argumentov. Jaz ti pustim oditi, ker vem, da se me mentalno bojiš. Vidiš, kako je to lepo.

To so pa dvojna merila draga moja 😀 Zenska lahko pocne kar hoce in je use okej ker pol je ziher moski kriu..ce pa moski udari zensko (pa cetudi upraviceno) pa je kretenski debil 🙂
To jas sovrazim pri zenskah ker ve bi rade ble ENAKE MOSKIM na podrocjih ki vam ustrezajo,na podrocjih,ki pa vam ne ustrezajo pa ste samo BOGE MALE PUNCKE 🙂
Ko se tice nasilja je FUUUUL POMEMBNO to da smo moski ponavadi vecji in mocnejsi od zensk,ko pa se pride npr. do enakega placila moskega in zenske nekje v skladiscu al pa kjer je treba kaj dvignit pol pa to ni pomembno ker use feministke skočijo v luft in se borijo za ENAKOST MED SPOLOMA 🙂 Pa da nebo pomote jas ne zagovarjam nobenega nasilja ker v svojih 23ih letih zivljenja nisem udariu niti punce,niti nobenega moskega 🙂
Sem pa trdno preprican,da kadarkoli (ce) me bo zenska udarla jo bom prvic opozoriu,ce bo ponovila pa jo bom kresniu nazaj tak da ji nebo nic jasno. (in ja sem ze sprijaznjen z dejstvom da ce bi to prislo na sodisce da bi izgubiu,ker itak smo samo moski prasci..zenske pa ste samo boge male nedouzne puncke) 🙂
Pa se to celo osnouno solo so nam govorili kako je psihicno nasilje hujse kot fizicno pa poznam primer starejsega para kjer se zenska konstantno psihicno spravlja na moskega pa poklice kogarkoli in se ne zgodi noci. Ko pa po 20ih minutah psihicnega nasilja moski njo udari pa je celotna Slovenska policija pred vrati 🙂
Kar hocem povedati je to,da glede nasilja je se vedno isto..Zenske ste boge puncke,ki lahko delate kar hocete, moski pa pac vedno najebemo pa ce smo zrteu al pa storilec 🙂 Zato takih butastih stvari kdo je vecji in kdo mocnejsi pri meni ne prolaze. Ce se zenska zaveda da je moski mocnejsi od nje pol se naj tak tudi obnasa..jas tudi negrem izzivat Mika Tysona ce vem da me bo spraviu v bolnico 😀

Ti si očitno feminist, ker že celo temo zagovarjaš fizično enakost med spoloma, čeprav vsak normalen ve, da tega ni, ampak so razlike. Da dobiš za šlepanje robe po skladišču več plačano od šibkejšega, prav nobenega ne moti in je popolnoma pošteno, za te pozicije se ženske tako ali tako ne grebejo. Problem bi bil edino, če bi te kdo več plačal za kakšno dobro plačano delo pri takem poznavanju slovnice, tu bi pa res verjetno bil lahko samo nek seksizem na delu ali pa veze. Ker pa pri vsakem pogovoru s tabo obstaja nevarnost, da vidiš izzivanje, se pa tudi večina pametnih žensk do tebe obnaša podobno, kot ti do Mikea Tysona – izogibajo se te in se raje s tabo ne pogovarjajo.

Hja, zmanjkalo ti je argumentov. Jaz ti pustim oditi, ker vem, da se me mentalno bojiš. Vidiš, kako je to lepo.
[/quote]
Napiši en sam argument. Kar ti počneš je trolanje.
Tale te lepo opiše:-))
https://www.youtube.com/watch?v=N0vZhz3sN_E&t=663s

Od vseh komentarjev je najboljši naslov.
Ker se na prvo žogo razume tako: Brca v puncina jajca:)

Sem ženska in ne, opisano obnašanje v prvem postu ni normalno (in/ali sprejemljivo).

Udarec v moda je zelo nizek in neprimeren… vseeno je šlo za neke vrste samoobrambo pred tvojim omejevanjem njenega gibanja. V bistvu se je postavila zase. Težko je govort kdo je manj “pacast” v tej situaciji.

Bi pa na tvojem mestu razmislil če sploh vidiš prihodnost v takem odnosu ker mora bit res hudo ali pa nadpovprečno temperamenten odnos, da se ne zmoreta zadržat.


Kaj ima temperament pri bedakih? To sta kandidata za črno kroniko. No, če bi bilo res, itak je tole z uredništva.


Kaj ima temperament pri bedakih? To sta kandidata za črno kroniko. No, če bi bilo res, itak je tole z uredništva.
[/quote]

Temperament tudi definira kako čustveno beri. neracionalno se človek odzove v situaciji ki ga prizadane. Navadno so z neracionalnostjo povezana tudi razna škodljiva in nevarna dejanja.

Tak udarec baba meni zada samo enkrat….
V takem primeru bi bilo pri meni konec razmerja. Z idioti nimam rad opravka. Raje se jih izogibam, ker si sicer na današnje družbene norme lahko sam sebi nakopljem sitnosti. Se pa imam preveč rad.

Si manjši od partnerke 20 cm in lažji 20 kg od nje? Če da, in če ji znaš misli brat, da te hoče samo malo zadržat, potem je to vseeno pretirana reakcija. Če pa misli ne znaš brat in te je strah tega, kaj bo morda s tabo počela med zadrževanjem, pa ni nujno pretirana reakcija.

Razumeš to, zakaj je smiselno, da se do nekoga, ki je od tebe manjši in šibkejši, obnašaš bolj previdno kot obrantno? In zakaj bo to on drugače dojemal. Ali ti to ne paše v bučo?
[/quote]

Bereš ti svoje gluposti? Od kdaj je manjšim in šibkejšim dovoljeno, da mlatijo vse okoli sebe? In od kdaj je določeno, da večji in močnejši morajo to mirno prenašat? V katerem svetu je to?

Od takrat, ko različna fizična moč različnih ljudi povzroča različne stopnje ogroženosti in terja različne stopnje samoobrambe. Saj ga ni iz ljubega miru užgala – to res ne bi bilo sprejemljivo.

Temperament tudi definira kako čustveno beri. neracionalno se človek odzove v situaciji ki ga prizadane. Navadno so z neracionalnostjo povezana tudi razna škodljiva in nevarna dejanja.
[/quote]
Mogoče v določeni meri. Večina ljudi se na temperament samo izgovarja, oz ga ima za olajševalno okolico. Kot kriminalci pijačo če delajo pizdarije. Namesto, da bi jih še za pijačo oglobili. Če ljudje vedo da so “temperamentni” bi se morali imet še bolj pod kontrolo, ali pa naj ostajajo na samem, če niso za ljudi.


Napiši en sam argument. Kar ti počneš je trolanje.
Tale te lepo opiše:-))
https://www.youtube.com/watch?v=N0vZhz3sN_E&t=663s
[/quote]

V bistvu lepo opiše avtorja in njegovo ravnanje. Why did your girlfriend kick you in the balls? Did you not see it coming? Were you not fucking with her? Je že imela razlog, da je tako ravnala (in ga tudi poznamo). Hvala za video.


Mogoče v določeni meri. Večina ljudi se na temperament samo izgovarja, oz ga ima za olajševalno okolico. Kot kriminalci pijačo če delajo pizdarije. Namesto, da bi jih še za pijačo oglobili. Če ljudje vedo da so “temperamentni” bi se morali imet še bolj pod kontrolo, ali pa naj ostajajo na samem, če niso za ljudi.
[/quote]

Se strinjam. Tudi ne pravim da je temperament olajševalna okoliščina. Temperamentni ljudje so zame tisti ki se niso sposobno civilizirano kontrolirat.

Pa pri seksu je enako razen za drug spol 🙂 Ce moski seksa 100imi je CAR 😀 ce zenska pa KURBA 😀 Kar se pa tice nasilja pa je pac tak da je vedno moski kriu razen ce kamere tega ne posnamejo al pa ce je vec pric 🙂 Tako pac to je..Kaj bi se pa zgodilo ce bi on njo nazaj udariu?? 🙂 Pol bi pa ona bla samo ena mala navadna pridna puncka 🙂
Pa se to bom povedau (nekej malega o sebi) jas zenske naceloma izjemno spostujem ampak imam slabe izkusnje z njimi in vem kak svet oz tretji gledalec gleda na dolocene stvari. Vedno so usi na strani zensk ker so kao sibkejse po vecini pa so use dosti vecji hudic kot moski 🙂
PS: Bill Burr je dejansko eden izmed najbolj resnicnih komikou in zato je tak smesen ker govori tako kot je kar pove veliko o svetovni druzbi 🙂

Misliš, namišljene ogroženosti? Ker prave ogroženosti pač ni bilo. Če si jaz torej zamislim, da sem ogrožena, lahko pograbim nož nad komerkoli moškega spola? Ker je slučajno pač večji od mene? Taka je tvoja logika?

Če se s človekom kregata, je večji od tebe in te na silo zgrabi, potem imaš dober razlog, da verjameš, da si ogrožena in je kar razumljivo, da ravnaš v samoobrambi, jasno. Pa seveda se tudi nož in brca razlikujeta. Je to tako visoka matematika, da boš še 10x isto vprašala?

Ja, tu je resnično povedal – če se ravnamo po njegovi logiki, je punca že imela razlog, da ga je v jajca ruknila, samo od sebe se že ni zgodilo, se je treba vprašat o razlogih.

V bistvu lepo opiše avtorja in njegovo ravnanje. Why did your girlfriend kick you in the balls? Did you not see it coming? Were you not fucking with her? Je že imela razlog, da je tako ravnala (in ga tudi poznamo). Hvala za video.
[/quote]

Prav lepo pove, da daste ženske kup razlogov zaradi katerih bi se vas lahko na mestu razbilo kot kanta, ampak se vas ne, ker se žensk ne tepe. In to dejstvo prav lepo izrabljate. Tisti odlomek, ko ga je jebala v glavo ti pa ni všeč? Točno tudi pove kako se prepirate in glede na to, kako vlečeš debato mimo teme je jasen dokaz, da nimaš za burek. Kot sem že napisal, kregat se z babo je kot odmetavat sneg. Počakaš, pa mine.

Prav lepo pove, da daste ženske kup razlogov zaradi katerih bi se vas lahko na mestu razbilo kot kanta, ampak se vas ne, ker se žensk ne tepe. In to dejstvo prav lepo izrabljate. Tisti odlomek, ko ga je jebala v glavo ti pa ni všeč? Točno tudi pove kako se prepirate in glede na to, kako vlečeš debato mimo teme je jasen dokaz, da nimaš za burek. Kot sem že napisal, kregat se z babo je kot odmetavat sneg. Počakaš, pa mine.
[/quote]

Prav lepo pove, da če jih fašeš, moraš pogledad razloge. Fasal jih je v jajca on, zato se mora razloge pogledat. Razloge smo pa tu že ugotovili 100x.

New Report

Close