Najdi forum

Splash Forum Koronavirus brez energije po cepljenju

brez energije po cepljenju

Nisem se hotela cepiti, a sta me nekako prepričala starša in partner. Cepila sem se s Pfizerjem (do sedaj 1 odmerek). To je bilo približno 3 tedne nazaj. kakšen teden nazaj se je začela pojavljati huda utrujenost, tudi kot nekakšna melanholija, žalost. Nikoli prej se nisem počutila tako.

 

Ima še kdo takšne simptome? Kaj sploh lahko naredim?

Tudi jaz sem utrujena, sprememba vremena, vročina nas zdeluje, pa nisem bila cepljena.

Stara 80 let je bila cepljena 2x s Pfeizerjem in je padla v totalno depresijo :S

Prej pa samostojna, zdrava, hodila s prijateljicami naokoli.

Najvec kar lahko naredis je to, da premesas svoj drek v mozganih. Kako te morjo eni kreteni prepricat v nekaj kar sama noces, to govorum za vse zadeve. Zakaj jaz ene take ne dobim da bi jo vozil na paso kakor bi meni pasalo, zato ker sem pistenjak barabe pa shajajo. Zdej svojemu reci da ti ni do kavsa in da z njim ne bos vec kavsala saj je on kriv in naj si ga mece na roke itak te ima sam za sperm kanto. Ne verjames. En mese mu ne nastavi bos vidla kak hitro te bo na cevelj dal pa h kurbam sel.

Čudno to. Pri nas vsi pocepljeni, nobeden stranskih učinkov. To mate kaj v zraku.

Odgovor na objavo uporabnika
pfizer po cepljenju, 22.06.2021 ob 13:21

Nisem se hotela cepiti, a sta me nekako prepričala starša in partner. Cepila sem se s Pfizerjem (do sedaj 1 odmerek). To je bilo približno 3 tedne nazaj. kakšen teden nazaj se je začela pojavljati huda utrujenost, tudi kot nekakšna melanholija, žalost. Nikoli prej se nisem počutila tako.

 

Ima še kdo takšne simptome? Kaj sploh lahko naredim?

Posle jebanja nema kajanja, pravijo.

Utrujenost je drugi zelo pogost stranski učinek, takoj za bolečo roko (in pred oteklino na mestu vboda in vročino), mine pa v nekaj dneh po cepljenju.  Karkoli se s tabo dogaja, žal ni posledica cepljenja.

Čimprej se cepi z drugo dozo, potem tretjo in tako naprej…

Bodi vesela, da nisi fasala raka na prsih tako kot ena prijateljica in ena znanka. Par dni po drugem odmerku se je obema pojavila bula v dojki, in obema je diagnosticiran rak.

Odgovor na objavo uporabnika
a samo utrujenost, 25.06.2021 ob 00:05

Bodi vesela, da nisi fasala raka na prsih tako kot ena prijateljica in ena znanka. Par dni po drugem odmerku se je obema pojavila bula v dojki, in obema je diagnosticiran rak.

Poznam primer tumorja v glavi par dni po cepljenju. Zdravnik je mnenja, da je že prej verjetno imel predhodno fazo/zametek raka (nediagnosticirano), cepivo pa je to spodbudilo, da je udarilo ven.

Odgovor na objavo uporabnika
čudn to, 22.06.2021 ob 15:29

Čudno to. Pri nas vsi pocepljeni, nobeden stranskih učinkov. To mate kaj v zraku.

Pri nas oče nič (2x Fajzer), mama enako cepivo, prvič nič, sedaj po 2. odmerku pa že več kot 3 tedne slabo počutje, brezvoljnost. Ni to v zraku, ne od vremena. Bi bil prevelik slučaj.

Po 1. dozi rušilna utrujenost, omotica, izbruh mozoljev..

Po drugo dozo seveda niti pod razno ne grem 🙂

 

Sprijazni se. Moja znanka je že skoraj 2 meseca po 2.dozi. Počutje še vedno nikakršno. Najbrž ne bo nikoli čisto o.k.

Poklukar je ravnokar na 24UR izjavil, da pozitiven test dokazuje, da ima človek INFEKCIJO, ne morem verjeti, kakšen diletant, abrerveznik, pojma nima niti kaj je infekcija. 130 dijakov je prišlo nazaj iz Španije z INFEKCIJO, pa niti eden nima nobenega simptoma, nimajo vročine, ne kašljajo, nič nimajo, taki so kot so šli. Tip pa trdi da imajo infekcijo!! Pa saj ne moreš verjeti, JANŠEVI MINISTRI SKORAJ VSI ABERVEZNIKI!

Odgovor na objavo uporabnika
Brez imena123, 07.07.2021 ob 00:58

Poznam primer tumorja v glavi par dni po cepljenju. Zdravnik je mnenja, da je že prej verjetno imel predhodno fazo/zametek raka (nediagnosticirano), cepivo pa je to spodbudilo, da je udarilo ven.

Kolk pa morš bit debil da temu verjameš pa nimam pojma haha 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5117, 13.07.2021 ob 21:27

Kolk pa morš bit debil da temu verjameš pa nimam pojma haha 🙂

Kako točno delujejo cepiva, se ne ve. Čisto mižno je, da spodbudijo nekaj, kar je že v začetni fazi.

Sliši se marsikaj. Vem le , kar sem slišala od ljudi, ki jih poznam. Večina je imela stranske učinke. Nekateri le dva dni vročine, nekateri pa hujše. Od teh ni nihče umrl, ali imel kakšno usodno reč.

Odgovor na objavo uporabnika
saj je nekaj logike, 13.07.2021 ob 21:33

Kako točno delujejo cepiva, se ne ve. Čisto mižno je, da spodbudijo nekaj, kar je že v začetni fazi.

Sliši se marsikaj. Vem le , kar sem slišala od ljudi, ki jih poznam. Večina je imela stranske učinke. Nekateri le dva dni vročine, nekateri pa hujše. Od teh ni nihče umrl, ali imel kakšno usodno reč.

Točno se ve kako delujejo cepiva. Učinki so seveda različni. Zakaj? Ker nismo vsi isti ane. Nemoreš pa izjavit da ti dajo cepiva raka ker to ni niti biokemično niti fiziološko možno.

Ta cepiva so narejena po čisto drugi tehnologiji kot standardna, zato tudi drugače delujejo in jih ne moremo imenovati cepiva.

Na strani odpriteoci.com je čudovito razloženo: Bodičasti spike proteini so razlog, zakaj vas cepiva lahko pokončajo:

https://www.odpriteoci.com/post-1/bodičasti-spike-proteini-so-razlog-zakaj-vas-cepiva-lahko-pokončajo

 

 

Žal te morem razočarat ampak to pač ni res lahko si lažeš, dol mi visi res haha ampak ne širit nekih brezveznih linkov ko še sam ne veš kaj pomeni cepivo ali cepivo na mRNK osnovi. Večina ljudi je tukaj laikov in verjamete vse kar vam nekdo na fbju pove al pa pošlje. Večina vas niti ne obvlada osnovne biologije haha. Mislim kaj misliš da boš s tem dosegel? Nič. Aja na čem je osnovana ta stran? Lahko bi vsaj neko korektno stran poiskal 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5117, 13.07.2021 ob 21:38

Točno se ve kako delujejo cepiva. Učinki so seveda različni. Zakaj? Ker nismo vsi isti ane. Nemoreš pa izjavit da ti dajo cepiva raka ker to ni niti biokemično niti fiziološko možno.

Nisi razumela. Hotela je reči, da lahko povzročijo, da se kaj hitreje razvije kot bi se sicer. O teh cepivih se ve zelo malo. Že to, da en dan pravijo, da ni dobro “mešati” cepiv, čez dva dni, da je to priporočljivo, pove, kako malo se ve.  Takih izjav je še cel kup.

Odgovor na objavo uporabnika
se ve kako delujejo, 13.07.2021 ob 21:46

Ta cepiva so narejena po čisto drugi tehnologiji kot standardna, zato tudi drugače delujejo in jih ne moremo imenovati cepiva.

Na strani odpriteoci.com je čudovito razloženo: Bodičasti spike proteini so razlog, zakaj vas cepiva lahko pokončajo:

https://www.odpriteoci.com/post-1/bodičasti-spike-proteini-so-razlog-zakaj-vas-cepiva-lahko-pokončajo

 

 

Tako je.

Zato pa so ta takoimenovana cepiva v preizkusni fazi.

Seveda debili tega ne bodo priznali, ker bi s tem morali sebi priznati, da so bili nategnjeni s strani lažnivih prodanih medijev in politične mafije.

Odgovor na objavo uporabnika
kakšno cepivo raka, 13.07.2021 ob 22:13

Nisi razumela. Hotela je reči, da lahko povzročijo, da se kaj hitreje razvije kot bi se sicer. O teh cepivih se ve zelo malo. Že to, da en dan pravijo, da ni dobro “mešati” cepiv, čez dva dni, da je to priporočljivo, pove, kako malo se ve.  Takih izjav je še cel kup.

Ampak kdo ti je rekel da se o teh cepivih malo ve? Kdo ti je rekel da so v preizkusni fazi?? To si sami govorite ker se ste se pač ta čas pandemije s tem spoznali. A bi drugače kdo tukaj vedel kaj so mRnk tehnologije? Tehnologije na osnovi Dnk in Rnk poznamo že desetletja…Npr tehnologije kot so manipulacije z geni poznamo že več let. Mislim a je tak težko se sprijaznit s tem? Dajte no haha. To niso stvari ki so se jih ljudje spomnili kar tako čez noč. Zato je potrebno ful znanja in raziskovanja. Tukaj ste pa seveda vsi doktoriji znanosti haha. Malo žalostno

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5117, 13.07.2021 ob 22:35

Ampak kdo ti je rekel da se o teh cepivih malo ve? Kdo ti je rekel da so v preizkusni fazi?? To si sami govorite ker se ste se pač ta čas pandemije s tem spoznali. A bi drugače kdo tukaj vedel kaj so mRnk tehnologije? Tehnologije na osnovi Dnk in Rnk poznamo že desetletja…Npr tehnologije kot so manipulacije z geni poznamo že več let. Mislim a je tak težko se sprijaznit s tem? Dajte no haha. To niso stvari ki so se jih ljudje spomnili kar tako čez noč. Zato je potrebno ful znanja in raziskovanja. Tukaj ste pa seveda vsi doktoriji znanosti haha. Malo žalostno

Kakšen debil. 🙂

 

Zakaj? Ker z razliko od tebe razumem zakaj se gre? 😂

New Report

Close