Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Brez modrca v javnosti

Brez modrca v javnosti

Če bi ti bile tako top, ne bi bila tako užaljena zaradi enega komentarja napisanega od popolenga tujca. Tako pa samo dokazuješ, kako zafrustrirana si, pa lahko 100 postov napišeš o tem, kako nisi.
[/quote]
en so ok in sem zadovoljna z njimi, nisem rekla da so popolne, ker ne vem kaj je popolnost – za vsakega je to nekaj drugega. Sem zadovoljna z njimi… komentirala sem pa poniževalno izražanje, saj nimajo kaj več od minimuma…
Prav briga me kajkršnekoli psiho diagnoze ti postavljaš – jaz sama zase vem kako jaz čutim – in ne tipo – ne moreš ti bolje vedeti tega kot jaz… pa lahko še petsto postov napišeš o tem kako ti veš neke psiho diagnoze postavljati meni.
Raje imam manjše kot velike – če ne dosegam niti minimuma v glavi ženske

nimajo,
mi dol visi – komentirala sem pa njen žaljiv in posmehovalen odnos – kakšen volk je ženski, čisto brez potrebe, ker nje ni nihče sodil – ona je zažela s tovrstnimi sodbami.

je pa res da take sodbe lahko komu povzročijo psihično škodo – kakšna punca, ki bi to prebrala bi se rez začela sekirati in si tkaličti umetne, zato da je ne bo ena ko.za zajevabala zaradi tega, češ da ne premore več od minimuma.

Brez skrbi – imam že dolga leta male – in če bi bila tako hudo zafrustrirana zaradi tega bi si jih lahko dala popraviti – pa si jih nisem, niti nikoli pomislila nisem in ne bom na to. vedno bolj mi take postajajo všeč…
ženski pa samo povem,da naj pazi kako se izraža, ker zna kakšno punco spraviti v stisko…
Poznam osebo, ki ji je ena sošolka rekla, nekoč – ti si se pa malo zredila – pa ni bila debela sploh, mogoče je dobila kak kilogramček nič usodnega, sploh ne tako opaznega, punco je to peljalo v anoreksijo – hudo anorejksijo samo ena pripomba…
tak da zamislite se raje kakšne klofate… taka izjava ne premorejo več od minimuma je žaljiva in posmehljiva…
če bi napisala: jaz mislim da imajo košarice a ali b – višje ne, ker po mojem bi jih pri večjih že motilo… to ne bi bilo žaljivo, povedala pa bi enako… in jaz čisto komot priznam da imam majhne in so mi kul.. prav nč zafrustriranosti v tem, celo določene prednosti najdem. – v vsej zafrustriranosti s katero me obsojaš…
to je samo mon tukaj sposoben napadati in žaliti najprej z miminumom od jošk potem pa še z zafrustriranostjo…


en so ok in sem zadovoljna z njimi, nisem rekla da so popolne, ker ne vem kaj je popolnost – za vsakega je to nekaj drugega. Sem zadovoljna z njimi… komentirala sem pa poniževalno izražanje, saj nimajo kaj več od minimuma…
Prav briga me kajkršnekoli psiho diagnoze ti postavljaš – jaz sama zase vem kako jaz čutim – in ne tipo – ne moreš ti bolje vedeti tega kot jaz… pa lahko še petsto postov napišeš o tem kako ti veš neke psiho diagnoze postavljati meni.
Raje imam manjše kot velike – če ne dosegam niti minimuma v glavi ženske

nimajo,
mi dol visi – komentirala sem pa njen žaljiv in posmehovalen odnos – kakšen volk je ženski, čisto brez potrebe, ker nje ni nihče sodil – ona je zažela s tovrstnimi sodbami.

je pa res da take sodbe lahko komu povzročijo psihično škodo – kakšna punca, ki bi to prebrala bi se rez začela sekirati in si tkaličti umetne, zato da je ne bo ena ko.za zajevabala zaradi tega, češ da ne premore več od minimuma.

Brez skrbi – imam že dolga leta male – in če bi bila tako hudo zafrustrirana zaradi tega bi si jih lahko dala popraviti – pa si jih nisem, niti nikoli pomislila nisem in ne bom na to. vedno bolj mi take postajajo všeč…
ženski pa samo povem,da naj pazi kako se izraža, ker zna kakšno punco spraviti v stisko…
Poznam osebo, ki ji je ena sošolka rekla, nekoč – ti si se pa malo zredila – pa ni bila debela sploh, mogoče je dobila kak kilogramček nič usodnega, sploh ne tako opaznega, punco je to peljalo v anoreksijo – hudo anorejksijo samo ena pripomba…
tak da zamislite se raje kakšne klofate… taka izjava ne premorejo več od minimuma je žaljiva in posmehljiva…
če bi napisala: jaz mislim da imajo košarice a ali b – višje ne, ker po mojem bi jih pri večjih že motilo… to ne bi bilo žaljivo, povedala pa bi enako… in jaz čisto komot priznam da imam majhne in so mi kul.. prav nč zafrustriranosti v tem, celo določene prednosti najdem. – v vsej zafrustriranosti s katero me obsojaš…
to je samo mon tukaj sposoben napadati in žaliti najprej z miminumom od jošk potem pa še z zafrustriranostjo…
[/quote]

Get a life, ženska. Bodi zadovojna s tistim, magari minimumom, pa se umiri. Pač nimaš veliko (b je večinoma res malo več kot nič, razen če nimaš podprsnega obsega tam 90), super, ti je marsikaj prihranjenega. Lahko celo modrc 🙂

Get a life, ženska. Bodi zadovojna s tistim, magari minimumom, pa se umiri. Pač nimaš veliko (b je večinoma res malo več kot nič, razen če nimaš podprsnega obsega tam 90), super, ti je marsikaj prihranjenega. Lahko celo modrc 🙂
[/quote]
jaz ga očitno imam -lajf mislim in to umirjen . zate se zdi, da ga nimaš, vsaj umirjenosti ne, saj drugače bi zmogel že zgoraj prebrati,da sem zadovoljna s tem kar imem. ne rabim tvojih nekih diktiranj.
Ti se raje s svojim onetom ukvarjaj in si tam študije delaj.

Zato pa jih tako rada descem pod nos rines. Ker ves, da se jih drugace ne bi videlo. Razkazovalka, pac. Nic posebnega.

Nikol ne nosim modrca, imam lepe cvrste pokoncne joske. Vcasih tudi gat ne 😀

Uh, kakšni problemi. Vsaka naj nosi ali ne nosi tisto, kar ji najbolj odgovarja, in v čem, z ali brez se najbolje počuti, in je stvar rešena.


Do happy enda;)))))
Ze bezim…
[/quote]
Ne še bežat, zum zum zum, nadangelu Gabrijelu prihaja…

Get a life, ženska. Bodi zadovojna s tistim, magari minimumom, pa se umiri. Pač nimaš veliko (b je večinoma res malo več kot nič, razen če nimaš podprsnega obsega tam 90), super, ti je marsikaj prihranjenega. Lahko celo modrc 🙂
[/quote]

B je malo več kot nič? Haha, ti jošk še nisi videlo 😀

B je malo več kot nič? Haha, ti jošk še nisi videlo 😀
[/quote]

🙂 Ne, kje pa, vsakič, ko sem pred ogledalom, zamižim, pa je. Sori, B je pa res malo, razen če nimaš zraven še ogromenga obsega. 95 B je že konkreten volumen, ampak spet glede na celoten obseg trupa sploh ni veliko.
Sicer pa kaj se obremenjuješ, imaš pač druge atribute, poleg tega pa so nekaterim moškim všeč tudi majhni joški in sploh ne marajo velikih. Who cares, a ne?

B je malo več kot nič? Haha, ti jošk še nisi videlo 😀
[/quote]

Ti tudi ne, če misliš, da sta tisti dve mini izboklinici v B košarici sploh kakšni joški. 🙂


en so ok in sem zadovoljna z njimi, nisem rekla da so popolne, ker ne vem kaj je popolnost – za vsakega je to nekaj drugega. Sem zadovoljna z njimi… komentirala sem pa poniževalno izražanje, saj nimajo kaj več od minimuma…
Prav briga me kajkršnekoli psiho diagnoze ti postavljaš – jaz sama zase vem kako jaz čutim – in ne tipo – ne moreš ti bolje vedeti tega kot jaz… pa lahko še petsto postov napišeš o tem kako ti veš neke psiho diagnoze postavljati meni.
Raje imam manjše kot velike – če ne dosegam niti minimuma v glavi ženske

nimajo,
mi dol visi – komentirala sem pa njen žaljiv in posmehovalen odnos – kakšen volk je ženski, čisto brez potrebe, ker nje ni nihče sodil – ona je zažela s tovrstnimi sodbami.

je pa res da take sodbe lahko komu povzročijo psihično škodo – kakšna punca, ki bi to prebrala bi se rez začela sekirati in si tkaličti umetne, zato da je ne bo ena ko.za zajevabala zaradi tega, češ da ne premore več od minimuma.

Brez skrbi – imam že dolga leta male – in če bi bila tako hudo zafrustrirana zaradi tega bi si jih lahko dala popraviti – pa si jih nisem, niti nikoli pomislila nisem in ne bom na to. vedno bolj mi take postajajo všeč…
ženski pa samo povem,da naj pazi kako se izraža, ker zna kakšno punco spraviti v stisko…
Poznam osebo, ki ji je ena sošolka rekla, nekoč – ti si se pa malo zredila – pa ni bila debela sploh, mogoče je dobila kak kilogramček nič usodnega, sploh ne tako opaznega, punco je to peljalo v anoreksijo – hudo anorejksijo samo ena pripomba…
tak da zamislite se raje kakšne klofate… taka izjava ne premorejo več od minimuma je žaljiva in posmehljiva…
če bi napisala: jaz mislim da imajo košarice a ali b – višje ne, ker po mojem bi jih pri večjih že motilo… to ne bi bilo žaljivo, povedala pa bi enako… in jaz čisto komot priznam da imam majhne in so mi kul.. prav nč zafrustriranosti v tem, celo določene prednosti najdem. – v vsej zafrustriranosti s katero me obsojaš…
to je samo mon tukaj sposoben napadati in žaliti najprej z miminumom od jošk potem pa še z zafrustriranostjo…
[/quote]

Ojoj, si še huje zafrustrirana kot je najprej izgledalo.

Prva stvar, ko pridem iz pisarne domov je, da dam modrc dol. Za vikend ga nimam (skoraj) nikoli oblečenega. Tudi ven grem brez. Se sploh ne oziram na to, kaj si mislijo drugi. Zgornji del kopalk imam včasih doma za na vrt ali delo okrog hiše, pa še to kakšnega tankega, nepodloženega in z zavezovanjem okrog vratu.
Razni opazki ali pa buljenje nekih slinavih descov in fantov me sploh ne gane niti me ne moti.
Če jih že želim vsaj optično zakriti, oblečem pisano majico, kjer se skoraj ne opazijo.
Za športat pa oblečem športni modrc, ampak samo za toliko časa kot res športam.

Vem, da mam dobre -D velikost na mojo višino 180cm pas 65 nepovešeno; Se zavedam- Zato v javnosti ne izzivam s plapolajočimi: Preveč lepljivih moških poželjivih pogledov že urpela na svojih ” look me in the eyes” – sploh zato, ker na trenutke otrdele bradavičke lahko fejst rajcajo skozi T shirt.

So lepo v T shirt modrčku vedno v javnosti, lepo spravljene – na voljjo samo določenim očem. Razen na fitnesu in v savni , pa na free v akciji all over:)


Ja lej, dam dol in vse stoji 🙂
K me za jezik vleces….
[/quote]

Vse in vsem? 😀
Pohvalno!

To ne uspe vsaki….. 🙂

Bučman, ti si pa zelo kratek v matematiki, a si nisi sam odgovoril na vprašanje!?
brez modrca –> moškim se cedijo sline (cilj)

🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


a minumum a bej žno… kaj pa je mimimum – ga ti določaš?
Ženske imamo pač različno velike košarice – je tisto kar nam je pač narava namenila in ne minimum. take kot smo smo s seboj zadovoljne. Bi morale zate na umetne, da ne bomo imele minimuma po tvojih kriterijih?
No way, sem takšna kot sem in res nimam velikih in take kot imam so mi top in ja čisto lepo mi je tudi brez modrca. Samo pri teku ali dam športnega, ali kakšno bolj oprijeto majico, da jih bolj drži na mestu in me ne moti in je ok. In nimam čisto nič povešenih čajnih vrečk, tudi miniaturnih ne.
Kam pridemo,da še ženska druge ženske zajebava s zbesedami ta pa premore glih komaj kaj več kot minimum… svašta res no. Ni za verjet.
[/quote]
Si šolski primer nezadovoljnega zafrustriranega multinika.

Doma ne nosim več moderčka. Ko grem kam naokoli,pa seveda.

Povem iz lastnih izkusenj da babo pogledam prvo v joske ce je drgac povprecna pi cka drgac prvo vidm faco in celotno postavo sm pa bl za konstrukciji 160/50 ampak po naravi take ne da mi hira tam lep mlad obraz

Moja bivsa je doma bla
Skos brez je mela
Itk mjhne joske a kosarca sam k je sla vn pa
Vedno modrc gor ker prsi so prsi manse ali vecje in ni lih kultura da se vse cez vid
Zdej te drolje vse vn gleda ampak take babe so zmer grde v ksiht neki morjo pokazat ce so u faco nikakve

Eni rabite več prakse, da dojamete, kdaj je dobro narediti piko.

Babe zmešane, saj neveste več kako bi provocirale, brez modrca, prozorne majice, ultra kratke minice, vrtoglave pete, da o tatujih in pirsih sploh ne govorim.
Dajte se malo zamislit.

Od kdaj je pa tattoo provokacija?

Od kdaj je pa tattoo provokacija?
[/quote]

Ne narobe razumet. Ni noben problem majhen tatu, po možnosti še zakrit.
Moti me, bom napisala, da mene osebno, potetovirana cela roka, ali pa 4 tatuji na eni roki, potetoviranega pol hrbta, pa noge, ……

Težko verjamem, da se prsi brez nošenja modrca ne povesijo.
Primerjam samo dojke Afričank živečih v razvitem svetu, ki nosijo modrce in golih žensk iz nerazvite Afrike.
Razlika oprsja je očitna.

Ne narobe razumet. Ni noben problem majhen tatu, po možnosti še zakrit.
Moti me, bom napisala, da mene osebno, potetovirana cela roka, ali pa 4 tatuji na eni roki, potetoviranega pol hrbta, pa noge, ……
[/quote]

No, vsak ima seveda lahko svoje mnenje in okusi so različni, a čudijo me predsodki glede tatujev. Dandanes jih pa ima res skoraj vsak drugi. Gre se za osebno preferenco in če je nekomu v redu porisat pol telesa…mene ne moti. Vsak ima pravico delati s svojim telesom tisto, kar misli da je prav in kar je njemu lepo. To je kot bi nekoga motilo, ker nosi ženska kratko krilo ali moški roza srajco… pač enim je to ok

Meni je pa kul taka ženska, ki ima toliko samozavesti, da gre v javnost z vsem nad katerim se tukaj zgražate.
Moja je že taka, včasih kar malo preveč pokaže.

New Report

Close