Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Brez spolnosti

Brez spolnosti

Verjetno za marsikoga čudno, neverjetno, nemogoče.
Sem ženska na “na višku” spolne moči, v zrelih letih, venomer sem uživala v spolnosti brez predsodkov in raznih tabujev.
Zadnjih 5 mesecev pa imava z možem totalno krizo. Enostavno si ga telesno ne želim več. Počasi so njegove napake kapljale na površje in tako sem ga telesno ( pa tudi malce duhovno) odrinila.
Sva še zmeraj skupaj, toda brez spolnosti. Me prav zanima kako dolgo bova lahko tako peljala dalje.

Predvsem me zanima, ali je kdo izmed vas, ki je bil v zakonu brez spolnosti. In kako dolgo.

hmmmm, ravno te dni sem razmišljala, da bi odprla post na približno enako temo…

pri meni je pa tako, da enostavno več ne uživam v spolnosti…seks je vedno bolj poredko, pa še to samo zato, da je…ena velika žalost…

se pa strinjam, da je tukaj velik problem odnos s partnerjem…midva sva imela krizo in sva bila tudi pol leta narazen…nekaj časa je bilo stanje normalno, potem pa spet samo navzdol, o spolnosti govorim…enostavno ne vem več kaj naj nardim…ne čutim želje po partnerju, po seksu…pa ni problem v domišljiji, te premorem veliko…ampak žal je ne morem vnesti v realni odnos, imam občutek, da mi možgani ob njegovem dotiku zablokirajo…tega ne razumem…

me prav zanimajo druga mnenja…

tako dolgo ne…mislim da najdlje en mesec…vmes sem ugotavljala, da drži, da moški s polnimi jajci ne morejo mislit, zaradi česa je postajalo vse še huje in ugotovila, da moram požret jaz…je delovalo…ampak, najprej moraš vedeti kaj želiš ti oz. kako hude so težave, zaradi katerih odklanjaš sex in tudi, zakaj hočeš (če hočeš!?), da veza traja…sem pa mnenja, da če je normalno potreben moški in če se ne “prazni” kje drugje, dolgo vzdžala ne bosta…

lp

isto kot zgoraj…vedeti moraš, zakaj hočeš tako vezo obdržat…če tega ne veš, če ni pomembnega razloga je najbolje, da vezo končaš…ker ne verjamem, da bo z leti bolje…verjameš ti?…

lp

Kot prvo me zanima o kakšnih “tabujih in predsodkih” govoriš? Če je to npr. grupni seks, ti verjamem, da imaš krizo… ker kaj pa od seksa sploh lahko še pričakuješ? Če sta šla do konca, razčistila vse kar vaju je držalo, potem vama ni ostalo nič več. V seksu je vedno tako, da mora biti nekaj “mikavno”.

Kot drugo pa je vprašanje vajinega odnosa. Seks je namreč posledica tega in ne obratno.

Brez spolnosti je biti težko, to je del življenja, to je del neke zveze, če ljubiš, če imaš ob sebi ljubljeno osebo, potem si to želiš vedno znova in znova…

Zdržala bosta toliko časa, dokler vaju ne bo zamikalo, ampak se bojim, da zamikalo neko tuje telo…potem boš vedela kaj narediti, kajti ko se ti nekdo tako zameri kot se je tebi tvoj, se težko vrneš nazaj, zelo težko…in očitno tudi tvoj nima namena , da bi te ponovno osvojil, drugače ne bi minilo že 5 mesecev…mogoče ima on že drugo?!…Težko mi je razumljivo, da normalen človek, spolno razvit… lahko zdrži brez seksa 5 mesecev…ne rečem, če bi bili neki razlogi..pri vama jih ni…

rutina, monotonost, to ubije vsako zvezo slej ko prej..naveličas se…če ne bosta oba zacela dajat, vracat v vajino zvezo tiste iskre, če se ne bosta potrudila…potem …

Punce..jaz živim že kar nekaj časa v zakonu..brez sexualnega naboja..iskre erotike..in pridružujem se vajinemu mnenju, da me zmrazi ob vsakem njegovem dotiku..da razmišljam, kam je odšla vsa erotika oz. ali sva jo sploh kdaj imela. Skrivam se za otroci in raznimi izgovori..v bistvu pa je najin zakon mrtev. Težko je tako živeti, verjemite mi!

New Report

Close