Najdi forum

Splash Forum Koronavirus brez veljavne qr kode

brez veljavne qr kode

Prebolela sem kovid.

Bila cepljena. Tudi zaradi delovnega mesta, naj bi ravnala odgovorno, bila vzgled ostalim.

Se potem cepila še enkrat.

Že prvič sem prosila za Phizer cepivo.

Ampak je bilo rezervirano samo za starejše.

Po prvem cepljenju sem bila polna modric, a me nihče ni jemal resno.

Cepiti sem se šla še drugič. Ponovno prosila za Phizerja.

Nisem ga dobila, ker je bilo še vedno samo za ogrožene, starejše.

No, nekaj dni po mojem drugem cepljenju so AZ, s katerim sem bila cepljena, počasi ukinjali.

 

Sedaj pa smo tisti, ki smo bili cepljeni z AZ – v slabšem položaju kot tisti, ki so bili cepljeni s Phizerjem, Moderno.

Menim, da se je meni in meni podobnim zgodila velika krivica.

Zaradi težav po cepljenju, ne grem po 3. odmerek niti pod razno!

Je možna tožba ali kaj podobnega?

To je verjetno vprašanje za kakšnega pravnika.Si si vsaj poslikala modrice?

Prepričevati te seveda sploh ne želim, lahko pa ti povem svojo izkušnjo (saj ne, da je ne vem kako omembe vredna …): po obeh cepljenjih z AZ sem imela reakcijo, ni pretiranega, pa vendar – mrazenje, slabost cca 12 ur. Ker sem v rizični skupini sem šla še po tretji odmerek, dobila pfizerja, reakcije čisto nobene, niti roka me ni bolela.

Pred 14 dnevi sta zbolela najprej moj partner, potem še otrok, oba vročino, glavobole, slabosti, bolečine v mišicah in sklepih, driska. Jaz pa sem ostala negativna in brez simptomov (malo sem delala od doma, da ne bi nosila virusov v službo).

Kdaj se boste že spametovali in začeli razmišljati s svojo glavo? Ali še vedno verjamete v ta ničvredna škodljiva cepiva? Niste normalni in zaradi vas in vam podobnih se plandemija nategunska na bo končala.

Odgovor na objavo uporabnika
Kamen192, 31.01.2022 ob 21:26

Kdaj se boste že spametovali in začeli razmišljati s svojo glavo? Ali še vedno verjamete v ta ničvredna škodljiva cepiva? Niste normalni in zaradi vas in vam podobnih se plandemija nategunska na bo končala.

Točno tako.

Odgovor na objavo uporabnika
Srce389, 31.01.2022 ob 22:01

Točno tako.

Mi smo se odločili, da niti qr kode ne potrebujemo.

Mož je zbolel, tudi jaz. Uradnega testa nisva naredila.

 

Če bova šla kam, kjer potrebujeva pct, se bova pač šla testirat.

Na ta način po svoje izstopava  vsaj iz dela sistema. Zaradi qr kode in tistih par mesecev svobode, se tega ne greva.

 

Pa lih zdaj, ko bi lahko dobila Pfizer, si pa obupala.

Jaz sem se tudi najprej cepila z AZ, potem sem počakala in se drugič cepila s Pfizerjem. Tretjič pa z Moderno. Okužila se (še) nisem, tudi ko je otrok zbolel ne.

Jz sm se pa cepil z ničemer in sem imel stranski učinek covida 9h slabega spanca s švicanjem in 9h dnevne zaspanosti.

 

A loh že dobim ku er kodo, da sem čist k solza nič zmahan?

Odgovor na objavo uporabnika
Tres, 31.01.2022 ob 22:59

Pa lih zdaj, ko bi lahko dobila Pfizer, si pa obupala.

Jaz sem se tudi najprej cepila z AZ, potem sem počakala in se drugič cepila s Pfizerjem. Tretjič pa z Moderno. Okužila se (še) nisem, tudi ko je otrok zbolel ne.

ampak ona čaka na Phiser

New Report

Close