Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Brezplacen prevoz – eni se mi gabite

Brezplacen prevoz – eni se mi gabite

Žal tudi nepismenim bi bilo treba namenit kakšno uro inštruktorja. Zabitim pa niti to ne bi pomagalo!
Sem napisala, da se ne počuti sigurno vozit po mestu, kjer so danes rondoji, polno semaforjev in predvsem takšnih nestrpih kur, kot si ti! Potem bi pa zopet sikala, da stari žnutajo in delajo gužvo! Nimaš empatije in je nikoli ne boš imela! Verjetno svojo mamo bolj poznam kot ti, da sodiš! Žal pa tudi moje delo takšno, da je ne morem vozit do mesta! Pa kaj ti ni jasno?
[/quote]
Si tudi do svojih staršev takole nestrpna ali samo na MONu? Kaj pomeni žnutanje? In res ne vem, zakaj se dereš na druge, namesto, da bi sama poskrbela za svoje bližnje. Nimaš empatije, to bo!

Nikjer nisem napisala, da pričakujem brezplačni prevoz. Kje si to prebrala?
Hotela sem le povedati, da nekateri ne moremo, se bojimo vozit sami. Seveda nam tu kakša ura vožnje absolutno nič ne pomaga.
[/quote]

Ampak mi debatiramo točno o tem – zakaj brezplačni prevozi pripadajo tistim, ki jih ne potrebujejo/si jih lahko sami plačajo – zakaj ni ta denar namenjen resnično pomoči potrebnim starostnikom, ki imajo hujše probleme v življenju kot strah pred vožnjo in španciranje v mesto? Zakaj ni uveden prevoz za tiste, ki možnosti javnega prevoza sploh nimajo, pa morajo ravno tako do zdravnika in po opravkih? Sori, meni so ta ukrep zdi čisto razmetavanje davkoplačevalskega denarja. Se zadnje čase veliko ukvarjam s tematiko starostnikom in in kakšni problemi so to … Da ti srce poči. Vlada se pa s prevozi tistih, ki prevoz že imajo, ukvarja. Ali pa si ga lahko vsaj plača.

Dve kaplji na nebu, cel kaos na cesti. Petje pol tud neupokojenci raje na bus. 😂 Pa še dobro da so vam dali pregrade za firbec ob nesrečah.
Ampak da, dajmo solidarno za vse. Mene tudi nihče ne vpraša za stroške. Sam nehajte. Od kje prazna pok. blagajna? Kle se začne. Če ne naj pa država da vsem vse zastonj. Ne pobiramo denarja z dreves. Torej je treba regulativo urediti. Vse zastonj, jest naj pa kar naprej plačujem. Right. In spet ta dohodninska, ki naj bi razbremenila koga? Plače razbremenite. In kdaj bo to?

New Report

Close