Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek bridka izkušnja

bridka izkušnja

če čokolado, ki ste jo kam založili, najdete, je ta potem dokončno izgubljena……………….

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

Hahahaha…ta je pa dobra !

moja osebna bridka izkušnja..
sem jo iskala kot trapasta, ampak ko sem jo dobila, jo že čez eno uro prav tako ni bilo več:-))
lost for ever :-((((

a nisem grozna?

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

hvala bogu , da čokolade ne maram preveč ..
Imam pa strašno rada sem ter tja KROF . Temu se pa tko težko odpovem in pride dan ko jih tudi tri dol udarim :))) morajo pa biti mehki in lepo filani z marmelado.
Ja temu se pa ne uprem 🙂

hja … ti jo vsaj najdeš in poješ … jaz jo pojem … pa jo pol iščem ker sem pozabila da sem jo pojedla :((( to je šele hudo!!

B.

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))

to je za crknt res . Tko sem jaz iskala piškote do nezavesti , k sem jih v nočnem vstajanju pojedla :))
pa enkrat en denar ( to se bo Jani spomnu ) ko sem si ga skrila , pa ga nikoli nisem nadla.

hahahahahahahaha :))))))))))))))

še nisi našla? Jaz sem zadnjič mel v roki majco pa 20 čukov.. in sem bil prepričan da sem denar dal v radlc… kjer je denar, kadar ga je kej…

… ampak, drug dan sem iskal denar.. vse pregledal.. kje je 20 čukov.. NI!!! potem pa žena ugotavlja, zakaj pralni stroj tako slabo ovija.. pogleda v filter.. ej notr je blo 20 čukov.. opranih… mislim.. haaaaaaalo!!!!

ja, take čudne reči se dogajajo.. zdej sam upam da naju ne bo kdo obtožil da pereva.. denar :))))

Mislim štorije nakvadrat…Še najbolj fino je,če denar resnično pozabiš nekje v žepu,seveda obleka lepo v omari.Mine par mesecev in denarček najdeš..Ni lepega..hehehe

mene sladkarije ne ganejo.Niti čokolad, niti torte….nič….

Mene je treba je odvadit slanih stvari……..te pa obožujem..ampak sme zdaj pridna,sem vse črtala…..jep

hahahahahahahahahahahaha…
pereta denar..
Najbolj me skrbi , se ga je dalo še potrošit in dobro si napisal kadar ga je kaj hehe.
Ma ne nisem našla in ti povem mi je uganka…pa sem vse pospraula ))) do čistega .
ja verjetno je šel na pranje skupaj z majico , no jaz sem tko oprala par sto tolarjev , po pranju so bili za v štacuno še dobri , sam posušit sem jih mogla.
Sem pa najdla en denar star še iz juge pet jurjev ( no te si zdaj lahko vtaknem za klobuk ) :))

Najhuje je , da vedno vem in ne pozabim kam in koliko dam , ker vedno rabim , zato mi je iskanje tistega denarja res uganka. Ko najdem , če najdem , povem .

hehe ti pa z veseljem operem kako žehto če bi se kaj najdl not .))

Jaz pa sem v fazi , ko bi samo jedla in se moram krepko nazaj držat. Namreč imam manijo , da me zdej vsak dkg moti. Mislim , da sem prtisnjena , pa tko je res !

heheheprtisnjena ojej nikar…čaki bom jest tudi kmal….

sem res veš totalno ruknjena , priznam sam tko pač je . Ma sej ni razlike bistvene danes bit pameten ali nor anede :)) ?

Jaz jih pa tako skrijem, da jih JAZ ne najdem več,
jih pa ziher najdeta obadva ostala člana familije.
In imam nekih pet do šest mest skrivanja … a so
vsa odkrita.

Najboljše zdaj skrijem Kinder-Pinguie !!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Dej…v srce si me ranila, imaš prav
:((((

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

saško … sorry … bo en cmokec kej pomagal .. sam ne čokoladni :)))

ej … sem slišala da bo 9.10. tvoj dan :)) al takrat enkrat no … se na TV neki zate začne :)))))

B.

Tist dan menjam nick spet, ja !

Pridna punca, misli name, hehe,.

Vračam čokoladnega,,,:))))))

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

moj Rok ima lih tist dan RD, tako da bo duplo veselje v bajti ¨!

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

New Report

Close