Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Brisače kot rezervacijo na plaži zmečemo stran

Brisače kot rezervacijo na plaži zmečemo stran

Pun kufer mam brisačarjev, ki si mesto na plaži rezervirajo ob 7.zjutraj, na plažo pa pridejo ob treh popoldne!

Smo že lani enako počeli! Vse smo zmetali na kup ob smeteh. Pa jih išči budala preklemana!

Jaz na take plaže že dooolgo ne hodim, se mi studi, folk je sluzasto ogaben, boste dobili grinte kot ravnokar v Splitu.

Tudi lastnike takšnih brisač bi morali nagnati iz okolja, ki ga namerno onesnažujejo.

Odgovor na objavo uporabnika
Bah, 26.07.2024 ob 20:16

Jaz na take plaže že dooolgo ne hodim, se mi studi, folk je sluzasto ogaben, boste dobili grinte kot ravnokar v Splitu.

Grinte? Kaj je to? Uši? Garje?

Čak grem guglat.

Aha, garje .

Fuj

Odgovor na objavo uporabnika
Brisačarji, 26.07.2024 ob 14:23

Pun kufer mam brisačarjev, ki si mesto na plaži rezervirajo ob 7.zjutraj, na plažo pa pridejo ob treh popoldne!

Smo že lani enako počeli! Vse smo zmetali na kup ob smeteh. Pa jih išči budala preklemana!

Kako pa veš, da nisem v vodi in plavam? Se mi je že zgodilo, da so mi brisačo odnsli, zmetali na kup pa tudi

Očitno moraš na plažo brez brisače, če greš v vodo.

Tako sprenevedanje je pa najboljše. V top senci na plaži je razgrnjenih šest starih brisač. In ko se ob treh popoldne tja primaje familija, s staro mamo vred, otovorjena še z dodatnimi brisačami in hladilno torbo, jim bo verjetno kdo verjel, da so bili zadnjih sedem ur v vodi.

Odgovor na objavo uporabnika
Leeleenrpr, 26.07.2024 ob 22:01

Tako sprenevedanje je pa najboljše. V top senci na plaži je razgrnjenih šest starih brisač. In ko se ob treh popoldne tja primaje familija, s staro mamo vred, otovorjena še z dodatnimi brisačami in hladilno torbo, jim bo verjetno kdo verjel, da so bili zadnjih sedem ur v vodi.

Ne, ne prinesem 6 brisač. Eno in se zgodi, da je potem ni.

Meni ne bo nikoli jasno kar rinete v to ciganarijo. Te nabite plaže, gravž.

Gremo iz apartmaja na plague 80m.in nazaj gor in spet in spet.

Se peljemo z bisikli 1km na sosednje plague in gremo nazaj, ali pa v bližnji bife, spet čofotat in nazaj. In spet in spet.

Pelje se motorni čoln, se pristane in se kopa.

Ni težav.

Vedno si rezerviram prostor z brisačo, samo na mestu, ki ni tako očitno v senci (imam dežnik) in to na večih plažah minnimalno 3 plaže, grem zjutraj s kolesom (zjutraj gremo na eno, popoldne pa na drugo), saj brisača ne stane skoraj nič.

Odgovor na objavo uporabnika
Res, 26.07.2024 ob 21:04

Kako pa veš, da nisem v vodi in plavam? Se mi je že zgodilo, da so mi brisačo odnsli, zmetali na kup pa tudi

Očitno moraš na plažo brez brisače, če greš v vodo.

Težko verjamem. Ponavadi je zraven brisače vsaj še kaka torba, pijača, kak kos oblačila….. če je lastnik trenutno v vodi.

Odgovor na objavo uporabnika
Samo brisača, 26.07.2024 ob 23:58

Težko verjamem. Ponavadi je zraven brisače vsaj še kaka torba, pijača, kak kos oblačila….. če je lastnik trenutno v vodi.

Če grem samo plavat, ninam torbice, ne oblačil. Pridem zavita v brisačob8n odidem v brisači. Natikače pustim ob vodi. Drugje pač.

Odgovor na objavo uporabnika
Še ena291, 27.07.2024 ob 09:55

Če grem samo plavat, ninam torbice, ne oblačil. Pridem zavita v brisačob8n odidem v brisači. Natikače pustim ob vodi. Drugje pač.

Razumem tvojo dilemo. Tudi jaz pridem samo z brisačo s to razliko, da pri brisači pustim natikače. Še nikoli mi je noben ni kam drugam dal.

So pa ljudje alergični na brisačarje in na žalost potem kratko potegnete tudi ostali. Ampak glede na zgornje zapise, mislim da še nekaj časa ne bo napredka. Zmaga tista ki si rezervira kar 3 plaže. Za napredek bi rabili miselni preskok, ki ga taki niso zmožni naredit.

Vsaka plaža ima skrbnika, torej ne nabijaj, pri nas ob 6 h počisti vse kar je na plaži, zmeče v košaro kjer lahko lastniki dobijo ppozabljene stvari, ko je plaža očiščena in pograbljena  se lahko začne postavljanje brisač, torej bedaki leni bo treba dvigniti rit , ne pa spati do desetih in oditi na plažo  pravočasno.

Da bi meni nekdo karkoli zmetal v času ko recimo gremo na pijačo v bife ali pa h Krunotu na kosilo bi imel kar težave pravočasno pobegniti.

New Report

Close