Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek BRITANCI GREDO VEN IZ EU!!!

BRITANCI GREDO VEN IZ EU!!!

Joj, kako si smešna. Seveda niste imeli možnosti glasovanja, ker niste bili polnoletni. Takšna so bila in še zmeraj so pravila. Preboli že. Nekdo drug pa ni imel možnosti udeležbe na kakšnem drugem referendumu ali volitvah. In ti boš spet sodelovala na kakšnem, kjer ne bo tvojih staršev niti vnukov. Zakaj ti to sploh moram razlagati? 😀

Jaz sem na primer bil tako za EU kot za Nato. In bi enako glasoval še enkrat.

The British are frantically Googling what the E.U. is, hours after voting to leave it

https://www.washingtonpost.com/news/the-switch/wp/2016/06/24/the-british-are-frantically-googling-what-the-eu-is-hours-after-voting-to-leave-it/

Očitno mnogi šele zdaj ugotavljajo, kaj so obkrožili.

Velika Britanija je bila v devetnajstem stoletju morda res pojem določenega družbenega napredka, danes je pa samo še poden Evrope. Če nisi sposoben najti službe doma, greš v Nečijo. Če te Nemčija noče, greš obirat pomaranče v Španijo. Če tudi za to nisi dober, greš pa ekonomsko migrirat v Veliko Britanijo. Ponudijo ti recimo 3000 funtov plače, od katerih zapraviš 2990 za osnovno preživetje v tazadnji luknji. Če imaš srečo in živiš kot klošar, morda privarčuješ sto funtov na leto. Japiji iz London cityja se pa valjajo od smeha.

Joj, kako si smešna. Seveda niste imeli možnosti glasovanja, ker niste bili polnoletni. Takšna so bila in še zmeraj so pravila. Preboli že. Nekdo drug pa ni imel možnosti udeležbe na kakšnem drugem referendumu ali volitvah. In ti boš spet sodelovala na kakšnem, kjer ne bo tvojih staršev niti vnukov. Zakaj ti to sploh moram razlagati? 😀

Jaz sem na primer bil tako za EU kot za Nato. In bi enako glasoval še enkrat.[/quote]
LOl in ti meni da sem smešna : )
Funkcionalna nepismenost na psu.

Ker pripadniki iste generacije vsi isto razmišljajo? Še vedno nisi zadosti star, da bi pametno razmišljal![/quote]
Naka, vendar mi tvoje butasto razmišljanje dosti pove o tvoji generaciji!

Joj, kako si smešna. Seveda niste imeli možnosti glasovanja, ker niste bili polnoletni. Takšna so bila in še zmeraj so pravila. Preboli že. Nekdo drug pa ni imel možnosti udeležbe na kakšnem drugem referendumu ali volitvah. In ti boš spet sodelovala na kakšnem, kjer ne bo tvojih staršev niti vnukov. Zakaj ti to sploh moram razlagati? 😀

Jaz sem na primer bil tako za EU kot za Nato. In bi enako glasoval še enkrat.[/quote]
LOl in ti meni da sem smešna : )
Funkcionalna nepismenost na psu.[/quote]

Kaj bi zdaj rada? Pri 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} referendumski podpori za priključitev EU je statistika po starosti absolutno nepomembna. Če pa misliš, da te bo kakorkoli razsvetlila, si jo poišči.

Baje da se ti je zgodila krivica, ker kot nepolnoletna nisi mogla glasovati. Patetika na plafonu. Zdaj pa za tolažilno nagrado vklopi še malo kao sarkazma, da boš boljše spala. 😀

pa dobro no – a boste doumeli vse poante??
v WW2 so UK jebali ježa zaradi (D)
potem so zaradi (F) 40+ let vstrajali v EU
Sedaj, ko je (D) gonilna sila EU jim je pač prekurilo in gredo na svoje v propadanje imperija, kot se jim dogaja zadnjih 100 let.
Ko bodo poa
samzne deželice ( Britanija, Waels, Škotska, S.Irska .. Kanada, Avstralija …) bodo pač te deželice prihajale nazaj v EU ☺

Joj, kako si smešna. Seveda niste imeli možnosti glasovanja, ker niste bili polnoletni. Takšna so bila in še zmeraj so pravila. Preboli že. Nekdo drug pa ni imel možnosti udeležbe na kakšnem drugem referendumu ali volitvah. In ti boš spet sodelovala na kakšnem, kjer ne bo tvojih staršev niti vnukov. Zakaj ti to sploh moram razlagati? 😀

Jaz sem na primer bil tako za EU kot za Nato. In bi enako glasoval še enkrat.[/quote]
LOl in ti meni da sem smešna : )
Funkcionalna nepismenost na psu.[/quote]

A o negaciji negacije si se učila v šoli? :)))

New Report

Close