Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Brithni in sposobni, zakaj nasvetov ne delite?

Brithni in sposobni, zakaj nasvetov ne delite?


A ti si pri tistih, ki znajo pljuvat kot pišeš…. ali pri tistih ki pljuvanje potrebujejo. Daj napiši malo bolj konkretno , da bomo znali ti napisati odgovor ?????

Ok. Ampak zakaj potem sploh sodelujete v temi, kjer nekdo sprašuje za nasvet? In ponavadi ga popljuvajo drugi, ki temo berejo, ne avtor, ki za nasvet sprašuje. Avtorju ste odgovorili. Kaj vas tako boli, kaj si eni viharci in tare in tako dalje mislijo ob tem?

So velikokrat precenjeni in v praksi neuporabni. Ponavadi gre za prodajo megle ljudem, ki so v stiski in jim nateguni s tem posrkajo še tisti denar, ki jim je ostal.

Ok. Ampak zakaj potem sploh sodelujete v temi, kjer nekdo sprašuje za nasvet? In ponavadi ga popljuvajo drugi, ki temo berejo, ne avtor, ki za nasvet sprašuje. Avtorju ste odgovorili. Kaj vas tako boli, kaj si eni viharci in tare in tako dalje mislijo ob tem?
[/quote]

Jaz ne sodelujem več, sploh pa ne v temah, ki so iz mojega strokovnega področja.

oa bi pametni, izkušeni, dajali nasvete nepaetnim, butcem?

Pa saj se povprečenga, butastega Slovenca nič ne prime. Včasih je reakcija celo taka, da popljuvajo tistega, ki je dal dober nasvet.

Moj nasvet pametnim: NE dajajte nasvetov neumnim.! Ker jih ne upoštevajo. Ker je to Sizifovo početje.

Bedak naj bo bedak, dokler ne sprevidi, da je bedak in se začne izobraževati, napredovati.
Ne pa do nezavesti pregledovat Fb in ostale kradljivce pameti in prostega časa…

New Report

Close