Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Britje intimnih predelov

Britje intimnih predelov


To je seveda tvoja stvar, kako boš izgledala. Mene le zanima, od kje ta odpor in predsodek, da so dlake nekaj grdega in znak neurejenosti.
[/quote]

To pa ne vem. Mogoče sm kdaj v preteklosti to slišala in se potem, ko so se začele pojavljat, začela tud sama brit. Men osebno, bit kosmat, je res grdo. Še kosmatga tipa ne bi imela. Tud brade, brki mi niso všeč. Tud mal daljši lasje ne, mora bit na mašinco ošišan 😉

To pa ne vem. Mogoče sm kdaj v preteklosti to slišala in se potem, ko so se začele pojavljat, začela tud sama brit. Men osebno, bit kosmat, je res grdo. Še kosmatga tipa ne bi imela. Tud brade, brki mi niso všeč. Tud mal daljši lasje ne, mora bit na mašinco ošišan 😉
[/quote]

Potem boš morala mutirati, da ti niti dlačica več ne zrase. Aja, pa še obrvi si porij. Saj ne rabiš dlačic in ti lahko vse smeti zdrsnejo v oko. Nobene škode, itak vidiš same dlake naokoli.

Potem boš morala mutirati, da ti niti dlačica več ne zrase. Aja, pa še obrvi si porij. Saj ne rabiš dlačic in ti lahko vse smeti zdrsnejo v oko. Nobene škode, itak vidiš same dlake naokoli.
[/quote]

Te ima verejtno že “nasabljane” – in potem tisti takoumetni “permanentno presenečeni pogled”….. 🙂

https://www.google.si/search?biw=1440&bih=839&tbm=isch&sa=1&ei=onCZWuaJG4r5wALNrKCIBA&q=microblading+eyebrows+failures&oq=microblading+eyebrows+failures&gs_l=psy-ab.3…31258.37328.0.37664.22.21.0.1.1.0.176.2125.13j8.21.0….0…1c.1.64.psy-ab..4.15.1577…0j0i19k1j0i7i30i19k1j0i7i10i30i19k1j0i7i30k1j0i13k1j0i30k1.0.BvyLWkyLoZw#imgrc=Nbo2BUu56n-jeM:

Najbolje je, da pič:ko pustiš takšno, kot jo je dal bog.
Jebem vam mater in friziranje p:ičk!

Pa kaj si ti prstjeno, no.

Nekatere se pobrijemo iz lastnih estetskih razlogov, ne zaradi dedcev. Ker ne maramo, da se nam “tarzančki” ali pa blato razmažejo po dlakah okoli anusa…. Ker tega s suhim wc papirjem ne moreš dol včasih lepo do konca obrisat. Najlažje pa gre z mokrim wc papirjem s kože, na kateri ni dlak…

Zato ne zmerjaj z budalami drugih, ki delajo drugače, kot ti.
[/quote]


[/quote]

Ti pa svoj mavželj, pa bo.

Nimamo vsi pri seketu naštimanih tušev s prho za pranje zadnjične odprtine, kot imaš morda ti.

https://www.google.si/search?q=arabic+toilet+shower&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjClvzygM7ZAhVPzKQKHZe8CoMQsAQIMQ&biw=1440&bih=839

Imamo pa bideje doma, ja. Ne pa v službi, drugih javnih ustanovah…… Zato je moker wv papir še kako priročen in pride prav po opravljanju velike potrebe na straniščih javnih ustanov.

Potem boš morala mutirati, da ti niti dlačica več ne zrase. Aja, pa še obrvi si porij. Saj ne rabiš dlačic in ti lahko vse smeti zdrsnejo v oko. Nobene škode, itak vidiš same dlake naokoli.
[/quote]

Ne sekiri se ti zame, mi sploh ne zrastejo, ker nimajo kdaj.
Obrvi si pa sama pobrij, če imaš to željo, mene moje obrvi ne motjo.

Te ima verejtno že “nasabljane” – in potem tisti takoumetni “permanentno presenečeni pogled”….. 🙂

https://www.google.si/search?biw=1440&bih=839&tbm=isch&sa=1&ei=onCZWuaJG4r5wALNrKCIBA&q=microblading+eyebrows+failures&oq=microblading+eyebrows+failures&gs_l=psy-ab.3…31258.37328.0.37664.22.21.0.1.1.0.176.2125.13j8.21.0….0…1c.1.64.psy-ab..4.15.1577…0j0i19k1j0i7i30i19k1j0i7i10i30i19k1j0i7i30k1j0i13k1j0i30k1.0.BvyLWkyLoZw#imgrc=Nbo2BUu56n-jeM:
[/quote]

Tud če bi imela take, bi bila to moja stvar, ne tvoja. H sreč (ok, sm sam 1.sliko pogledala) je men to grdo, ti pa, če ti je to všeč, izvoli.

Imam eno vprašanje za vse zgroženke in zagovornice poraščenosti, kot jo je ustvarila mati narava.

Torej, moški, ki mu je všeč pobrita, je pedofil. A po tej logiki je vsaka ženska, katere partner si brije brado, pedofilka? Ker odraslemu moškemu je mati narava ustvarila brado. Gladek obrazek imajo samo majhni dečki.

Tud če bi imela take, bi bila to moja stvar, ne tvoja. H sreč (ok, sm sam 1.sliko pogledala) je men to grdo, ti pa, če ti je to všeč, izvoli.
[/quote]

ne, nikakor mi ni všeč- očitno si spregledala komentar : tako umetni “permanentno presenečeni pogled” zaradi teh obrvi….

Res bi rada odgovor. Še vsakič ko sem kje naletela na ta pogovor in postavila to vprašanje, mi ni znal nihče odgovoriti. Mi zna tukaj kdo?


je tako ali tako odslužena protistutka

Jaz sem mela podobne probleme kot ti, se je pa izboljsalo ko sem zacela uporabljat MOSKO britvico (zenske so dejansko zanic oziroma precej slabse!), ampak odkar hodim na brazilsko, je to TO. Nobenih vrascenih dlak, nobenih mozoljckov, nobene rdecine,.. namazem se v salonu z aloe vero in potem ko se doma stusiram po depilaciji, nanesem se 1x aloe vero in to je to. Pa imam mir in lepo kozo tam spodaj brez dlak do 2 tedna, potem zacnejo frlet vn pocas… In tudi na otip NI vec kot moska brada, dlake so mehke in manj vidne. Imam pa res crne dlake, mocne (vsak moski bi mi zavidal, resno. Jaz druge resitve kot redno voskanje nisem vec videla in odkar hodim depilirat vse od pasu navzdol, sem presrecna).

Ne sekiri se ti zame, mi sploh ne zrastejo, ker nimajo kdaj.
Obrvi si pa sama pobrij, če imaš to željo, mene moje obrvi ne motjo.
[/quote]

Jaz jo svoji punci pobrijem, ker kakšna dlaka je na takem mestu, da jo sama težko doseže in je veliko lažje, če jo pobrijem jaz.

Pravi, da jo tudi bolje pobrijem in se ji ne vname, pa še za oralo je pobrita muca tako njami.

Brijem jo z moško britvico.

Jaz jo svoji punci pobrijem, ker kakšna dlaka je na takem mestu, da jo sama težko doseže in je veliko lažje, če jo pobrijem jaz.

Pravi, da jo tudi bolje pobrijem in se ji ne vname, pa še za oralo je pobrita muca tako njami.

Brijem jo z moško britvico.
[/quote]

Jst jo brijem pa z navadno koso, al pa z brenerjem.

moja žena je imela enake probleme , potem pa sem nekje prebral sledeče in stvar res deluje, od takrat brez problemov. Najprej se fino stuširaš z vročo vodo, lahko tudi daš gor vročo mokro brisačo, da de zmehča koža in dlake, nato namažeš z medom, pustiš 10 minut, se obriješ s kvalitetno britvico in na koncu namažeš z olivnim oljem.(nekateri še enkrat namažejo z medom, ampak pri moji se je izkazalo da ni potrebe)

New Report

Close