Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Britje pod pazduho

Britje pod pazduho

Tole si pa pošteno sfalila. Pošteno! Če nosiš material, ki je plastičen, boš zasmrdel v eni uri draga moja! V eni uri. Predvsem če gre za izločanje večje količine adrenalina, ki ga mi v zdravstvu izločamo!
[/quote]

a to te pa nič ne skrbi, da vi, v Avstriji (si moreš mislit) hodite naokoli v cotah, ki se jih še prekuhat ne da. In ti celo rane šivaš v oblacilu, ki prenese samo 30 stopinj? Packi nemarni. V slo je vsaj bombaž, ki se ga kuha in pelika.
Higiena pa taka. Da ne govorim o luksuzu od šihta, kjer se lahko greš štirkrat tuširat in v sveže preoblečt.
Da o “higieni” britja niti ne razglabljam. Ane, kako je narava sfalila. Pa glih pr teb.

a to te pa nič ne skrbi, da vi, v Avstriji (si moreš mislit) hodite naokoli v cotah, ki se jih še prekuhat ne da. In ti celo rane šivaš v oblacilu, ki prenese samo 30 stopinj? Packi nemarni. V slo je vsaj bombaž, ki se ga kuha in pelika.
Higiena pa taka. Da ne govorim o luksuzu od šihta, kjer se lahko greš štirkrat tuširat in v sveže preoblečt.
Da o “higieni” britja niti ne razglabljam. Ane, kako je narava sfalila. Pa glih pr teb.
[/quote]

Vso uniformo damo prat na 90, ne vem v čem je problem. Ja na šihtu se moram stuširat. Priporočljivo. Zelo zaželjeno.

gospod Vagabund Vaga Stručnjaški, prof. dr. vesoljske in mravljične znanosti univerze Ghonisenekam in pogodbeni sodelavec na inštitutu Ropotalne medicine, kjer predava iz predmeta Ghlupi možgani gospodinj diplomiral iz novega človeškega organa Malina Felicus, doktoriral iz nožnih prstov medvedjih šap Specializant oddelka za človeško blato in njegovo možno pretvorbo v plastelin pri mednarodni organizaciji DREKOPEK University

Samo plastika 90 ne prenese. Nekaj ne štima tukaj. Bombaž pa ne zasmrdi v eni uri.
Imate neko hudo kvaliteto od materiala. Pi domače klump.

a to te pa nič ne skrbi, da vi, v Avstriji (si moreš mislit) hodite naokoli v cotah, ki se jih še prekuhat ne da. In ti celo rane šivaš v oblacilu, ki prenese samo 30 stopinj? Packi nemarni. V slo je vsaj bombaž, ki se ga kuha in pelika.
Higiena pa taka. Da ne govorim o luksuzu od šihta, kjer se lahko greš štirkrat tuširat in v sveže preoblečt.
Da o “higieni” britja niti ne razglabljam. Ane, kako je narava sfalila. Pa glih pr teb.
[/quote]
Da narava ni mislila, da bomo smrdeli? Hej pa smrad je naravi naraven :))))). Ma dej nehi. Glih vceri sla v trgovina ene 5 mimoidocih je obupno smrdelih. Zakaj? Vsi nestusirani packi?

Tudi pri nas so uniforme katastrofa. Notri se potiš in smrdiš… Ne vem iz česa so, a čisti bombaž gotovo ni.

Sicer se ne voskam, pod pazduho pa ja. Nekaj časa sem se brila z britvico (ko sem se tuširala sem se namilila in potegnila z britvico, pa je bilo vedno ok brez rdečice) ampak sem ugotovila, da je vosek za pod pazduho bistveno boljši, ker se dlake zelo stanjšajo in zredčijo, več časa je gladko itd.

Sicer me voskanje drugje po telesu preveč boli, da bi se to šla, pod pazduho pa mi ni problem. Jaz to opravim kar doma, pomembno pa je, da ti nekdo pomaga (prijateljica, mož, kdorkoli že): vosek zelo segreješ v tisti napravici, ki stane cca 15 eur+ vosek 2 eur (ponavadi ga grejem kar ene par ur, da je res zelo tekoč), nato me namaže v smeri rasti dlak, prilepi listek (kupim kar rolo traku, ki tudi ne stane več kot 2-3eur) in hitro ter močno potegne listek z voskom in dlakami dol. Rezultat je fantastičen, priporočam. Nujno mora ta listek pocukniti dol nekdo drugi, sama si tega ne bi mogla tako neboleče kot lahko nekdo drugi to naredi.

No, lahko pa greš v salon in ti to tam naredijo.

Jst sm pa faca in sem šla kar na ipl in nimam dlak spodaj, no kakšne 3 vseeno zrastejo. In se ne brijem in nimam vneto zaradi britja. Priporočam vsem. Tudi moškim.

Probaj z epilatorjem.

New Report

Close