Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Buci, buci, buc :))))))

Buci, buci, buc :))))))

… ste se lepo crkljali ponoči, oz. sem vas lepo crkljal ponoči, kajneee ;))!?

No, zdaj pa le lepo zalavfajte svoje teleščke!!! Dan bo baje lep…

Jaz pa že dopoldan grem nekam, kjer me z inekcijo bodo špiknili, tisto pravo… aaauuuvvvaaaa, da bom odporen proti klopom hehe :)))
Hely, pa pod škarjice, k frizerju bomo danes skočili, a bomo… mislem, a bova :))?? A bo frizer, a bo frizerka ;))) hihi

Cmoka vsem, za dobro jutrooo :*******

O oooo jutrooooo..tukaj ste pa bolj pridni…

Tud jest bi rabila frizerja…..
Ampak sem še tooooooooooooooolk zaspana…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

mucika…..te pridem jest “sfrizirat”..potem ko ne boš več zaspana ali pa kar takoj, saj je tako napol v sanjah tudi čudovitooooooooooooo…..

pa-pa in spančkaj naprej

leta letijo - iščem stevardeso.....

Jutrooooooooooooooooooo………………..Kako ste spančkali? Zvezdica vas vse prebuja s sladkim poljubčkom na lička……CMOKA

Medi…ti delam buci…buci…buc…nazaj…no pa kar ninaj…te cartam potem…ko se budkaš…poljub…ki zadane…saj čutiš, ga še čutiš???;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Morda ne boš verjel, ampak – nisem se carkljala….žal.
Pridejo včasih takšni časi, ko…. ehhhh….
Pravzaprav lep dan ti želim…. pa, halooo, vidiš, nisem te spregledala, si vesel, ne?!

Cmoka na lička.

… pa hvala za to nočko, tako lepo si me segrel… prav do srčka… tole jutro… njam njam… tvoja toplina.

Nočko zdaj.

… ja in res čudovit je dan!!!

Žverca, veš da sem te vesel… že od nekdaj te obožujem, veš to ?!

…no, glede crkljanja… pa saj sem te jaz crkljal, nooooo!!! Drugič se mi malo bolj prepusti ;))) hihi

Sonči bonbonči, lepo si mi zlezla pod kovter in me pocartala… buci buci buc… še vedno čutiiiiiiiiim… po jutru se dan pozna ;)))) Kjeeee siii, greva na kafeeee!!?? No tebi bi priporočil enega groga :))!!! Saj veš, čajček!!

Pupike, pocmokam Vas se še malo kar tako, za še lepši dan :))

:************************************

Čauči razbojnik………… Da ne boš samo ti nas crtal….moramo tudi mi malo tebe a ne? Ekola….Jaz te crtam, pa božkam, pa cmokce pošiljam…Pa upam, da je vsaj malo pašalo…..CMOKA

Tukaj sem…ja čajči…še danes…jutri pa kofi tam na morju, ki me zadane…pa glasba…kje si medi…in lepo da čutiš, pa saj oba…kaj čva…tako je…lepo…aneda;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Zvezdicaaaa, veš da je pašaloooo….. šššššš ;))))
Hvala ti :))

Lepo, lepo, seveda, lepo je vse tooo… Sonči moja… Ja tukaj sem me ne vidiš??? hihi, zdaj bom počasi odbrenčal na sladoledaaaa… mmmmmmmnnnnjjaaaaaammmmmmmiiiiiiiiiiiiiii ;))))))))

Ne medi…lizat še ne smem…me je tko grlo bubalo…je blo zelo hudo…no bom pa jaz čajčija, ti boš pa lizal…;))…ledija…ne…da ne bo kake pomote!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Torej…..Če se boš kdaj rabil pocrtat…………zvezdica je tukej!!! CMOKA

Zvezdica zaspanka, a nisi ti še ful mlada, pa sončka imaš,… nekaj berem… treba bo tudi tebe crkljati, dvakratnoo :)))))

No Sonči, pojdiva že nooooo!!!

Ja, to pa!!!!!!! Tudi jaz se priporočam za crkljanje….Ampak…a nisi tudi ti rekel, da te starševstvo nekaj…….??? Ali sem kaj falila?

Okej…greva…cmokica…pa šibava…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close