Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Bugči

Bugči

Snoč sva bla z mojim v tvojem mestu v enem novem lokalčku, kjer imajo enih 50 vrst čajev z vsem mogočim….. in enih 30 vrst vroče čokolade z vsem mogočim…….

poznaš? Ost na Bevkovem? :)))))))))))))))

mnjamšiiiiiiiiiii

Ja … itak da poznam. Otvoritev je bila nedolgo nazaj. Nisem imela sicer še te sreče, da bi šla not pogledat kako zgleda … ma sem ravno včeraj razmišljala, da bo treba kej zorganizirat.

Grem pa vsaki dan mimo njega, tako da bi težko ne vedela zanj … :)))))))) ;))) Pa še po malco hodim v trgovino tam zraven … ;)))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

aha, zdej vem pa vse ;))))))))))))))))))

ma je res kar uredu uštimano….

aja, ma kej je mogoče to lokal od mladinskega servisa? se mi zdi podoben logo…

Ma da bi jest vedla ni … je pa res, da je logo full podoben. Sem ga tut jst včeraj opazovala, ko sem skušala razbrat kako je sploh lokalu ime … (ja ja … en mesec cajta že hodim mimo in sem komaj včeraj pogledala kako se lokal sploh kliče) :))) … Veš da nimam pojma čigav je lokal. Prej vem, da je bil tam nek zagaman lokal za pijančke in stare none … zdej pa je ratalo full luksuz ven … :)))))))

Je pa čisto možno, da je res od MS … nikoli se ne ve. :))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Bugi pravi:

Ti dam jest smrklja nas žalit!Hik!
Cmoka Bugicama!
;-)))

:)))) Ma ne ne … … ne takim pijančkom ku ste vi/smo mi … :)))) … ampak unim … sej veš …. tisti ki smrdijo po žganju že na kilometer … Bljak … Ko jim teče samo še žganje po žilah … in njihov pot je verjetno špirit … … Bljak …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ok!Ok!
Bom pa začel kolonjsko vodo pit…da bom smrdu po njej.
Sploh pa je Helči včeri rekla,da počasi prhajam v tista leta,ko dišim po cipresah!
;-))))))))))))))))))))))))))))))))))

:))))))))))))))))))))))))))))))))) Ma ti boš vedno dišal le po eni stvari … … … :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) … sam ne povem po kateri … ;))))

Lp, BGv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Sam svežino tiste reči bo vedno težje dosegat!
;-)))

:))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

šmotkooooooooooooo!

Krofi!!!!
;-)))

New Report

Close