Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Bugi!

Bugi!

Če še nimaš izbranega imena za našo punčko:

Dej klikni na kako sex stran…al pa kako medicinsko(isti drek)……pol pa čaki maile v ladlc.
Tolk različnih imen ti bo poslale svoje ponudbe za podaljšat tiča,ponujalo valium,xanax,najboljše kredite…skratka fora je v tem, da bodo naslovniki,ki ti bodo to pošiljali “vedno” drugi.In zmerom nova imena!In ni oštja,da se ti kako ime ne bo dopadlo.

(pomankljivost je v tem,da so ta imena bolj anglojužnoameriška)
;-))

:)))))))))))))))))))))))))))))))) Ja … srce zlato … sej mi pošiljajo na hotmail, ja … pa jih stalno brišem … :)))))))) Res je kar lepa zbirka imen … ;))) :)))

Je pa tudi res, da imamo imena že nekako izbrana … ;))) … Fantek bo Tomi … punčka pa Rene … … baje … če se še ne premislimo … :))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Rene je francosko moško ime!!!!!!
In tud,če bi blo žensko…se mi ne dopade! 🙁
Povej Miškotu!
Grrrrrrrrrrrrrrrrrr!

V končni fazi bo to le naša punčka in mamo pravico vsaj ime zbrat!
😉

Renee je prav lepo žensko francosko ime … potem je pa različica z enim e-jem ki se uporablja po celem svetu … in seveda … tudi pri nas … :))))) ;)))

En primer … Rene Russo … :)))))))))) 😛

A zdej bi pa ti že kar ime izbiral, a? :)))) He he he … si ti en ta prav tič … :)))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Tiča mam..zaenkrat še….sam NE MARAM izbranega imena!
In ja!!!!
Mi bomo ime izbrali!
saj je to naša punčka!!

:)))))))))) He he he … … če hočeš met besedo ne bo druge, kot da prideš na dan D v porodnišnico in poskusiš uveljaviti svoje … :)))) ;)))) … sam dvomim, da ti bo uspelo … 😛

Pa še nekaj … Zakaj govoriš v množini? :)))))))) Saj ni nobenga drugega tle … :))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Caki ce je mel prste vmes,potem le naj ma mal besede..hehehehe:))))

Hecam se….ja bugi za puncko izbiraj imena..pa ne zato ker navija tale dedi za pupiko..ampak zato ker jo bos res imela…..;)))))

dedi?!
ti jaz dam dedija šmrklja!
Uf, me je ta pubertetnica zdej skačla!
😉

hehehehe amrklja..mislim..the best..hehehehe pubertetnic..he se bolje..jupieee….a hoc lupcka..takega pubertetniskega aaa?

Šmrklja!!!!!

In če misliš,da se mi boš prkupla s slinjenjem..se motiš!
😉

Ja atek..razumem..!!
:)))))))))

P.s. jest se ne morem vec ucit uhhh

Če se ne moreš učit…pol pa k meni prit!
😉

New Report

Close