Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Bugica

Bugica

Ojla….dej sporoči malo kako je kaj s tabo….pa z bebico…..(berem, da bo punčka….)….Sej potem se pa lahko že kaj zmenimo, ko imamo mi fantka….he, he, he……….

CMOKA za mamico in bebico

Ojla Stelči … Ja … sva bila s ta malim spet na bolovanju (hah … saj sem več doma kot pa v službi zadnje čase) :)))) …. Sedaj pa upam, da se bom vsaj nekaj časa obdržala … ;))) :)))

Drugače sva z malim v redu … Za spol ne vemo še kaj bo … Sprevržko navija za punčko (oz. pravi, da je zihr punčka) … midva z atijem sva nekako bolj za sineta … :)))) … kaj bo pa bomo videli komaj junija oz. julija, ko bo prikukal na plano … ker ne mislimo vprašat že prej kaj bo …. naj bo presenečenje … :)))

Sicer je pa zadnja dva tedna tako živ in tako razgraja, da je mami že čisto iz sebe … Zvečer me ne pusti zaspat (ima svojo uro ob 23h, ko začne tako zabijat “gole” po trebuščku, da je prav groza) … in zjutraj me zbudi … ko se njemu zahoče … Ponavadi začne rogovilit tam nekje okrog 6h zjutraj … :))) … (sicer danes začuda ni) :))))

Mah … še malo … še malo, pa ga bom že lahko porivala z vozičkom okrog … :))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

New Report

Close