Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Bugica, kaj se to pravi?

Bugica, kaj se to pravi?

odkar si v zanosu, nič več unih zgodbic v zanosu ne pišeš!

kej že pesniš uspavanke? ;))

Helči … domišljija je šla v curc (ku reče Alti) :)))) … Zdej imam v mislih samo ta malo pikico v bušiju …

Zadnjič sem probala neki spesnit … … pa kar ni šlo in ni šlo … Razen če napišem kako fino zgodbico z nosečnico … :)))))))))))))))))))))))))))

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Nio dej!Kej sploh čakaš?
😉

:))))) Ja … se je treba prej zmislit jo, ne … :)))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Pa po pravici napiši(tko kot jest)….saj tko al tko noben ne bo verjel…;-)))

:)))) Sej se trudim … sam nekako mi prsti ne tečejo … :((((

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

a ti pridem domišljijo v stvarnost spravit…hihihiih

leta letijo - iščem stevardeso.....

Ni treba, srce … bo že Miško za to poskrbel … ;))) Vseeno hvala. Bom vedela na koga se obrnit, ko bo Miško štrajkal .. ;))) :)))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

aha..ti si kriva johanka moja..da je bugi ucer un napisala..lumpacka mala..lubcka..;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close