Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek bugiiiiiiiiiiiiiii

bugiiiiiiiiiiiiiii

hahahahaaaaaaaaaaaaaahahahahhahahhaaaaaaaaaaahahhahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

damu pejdi subito in miškolina porihti…hihiihihihihihihihiihih

leta letijo - iščem stevardeso.....

Razo… si že speglal pa posodo umil in pobrisal? 😉

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Ma kaj bom delala doma, če pa miškolina ni … :(((

Ga bom obdelala pole … ;)))) :))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Bugi!?
Kdo ma več kil zdej?Ti al Miško?;-)=

Oh ti ti ti … veš da se takih stvari ne sprašuje … … … :)))

Sicer pa … veš da ne vem točno … Tudi Miško se je v zadnjem času malenkost poredil … tko da zna bit, da sva na istem …

.. ma ne več dolgo … :(((((((((((((

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Kolko kil maš točno?
;-))))

Dejta ga!Saj sta dve!
😉

:)))))))))))))))))))))))))))) Ma lejga … kako vprašanje … … ha …

Mimogrede … včeraj sva se oba z Miškotom stehtala in tehtava čisto enako … Jaz sem celo shujšala … :((( … ker zdej full slabo jem, ker mi dela slabo …

No … uglavnem … ti povem samo tebi … čisto tiho … na uhce …

… 55 kg …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

A to je en žakelj cementa in še kangla jupola zraven?
😉

Cmoka srček..pardon srčka!

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) He he … … ja ben … … … :)))))) Bomo pej hišo zidali … :))))))))))))))))))))))))))

lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Cmoka moji ta nar ta buljši………:-))))))))))))))))))))))))))

:-******************************* Cmoka nazaj prjatu …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

?!

A potem imaš ti samo čmrlja namesto trota?! Hm…….

dons smo že triiii………

In danes ni Razota nikjer, si pa ti zato, hehehehe…….

????? A za Miškota misliš? Ja … je drobceno suhcano … sam nabito pa ku žvau … :)))))) … kar SP-ja vpraš … :))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Od česa je pa nabit? Od lufta?! :-)))

Kakorkoli že, glavno, da je nabit tam, kjer mora biti….. hihihihi…..

He he … ne … ne od lufta … :)))) Je že po strukturi med bolj mišičastimi … veliko let je tudi treniral … najprej nogomet … potem nekaj časa fitness … pa doma … pa da ne govorimo o samem delu … fizičnem … :))) Mmm … ima take mišiče da dol padeš … pa čokoladco … pa hrbet njaaaamsi … :))))) …

Je pa res, da odvečne maščobe je skorajda nima … oziroma … sedaj se počasi počasi počasi nabira … :)))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

A sam,če Razota ni…sem dober,kaj!?
Ti ptič nehvaležni!
😉

Sam’ ne naokrog govor’t.

:-))))))))))))

New Report

Close