Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Burja

Burja

Sem primorka … in po 25 letih kar živim na primorskem bi se morala že počasi navadit na burjo … ampak ne … še vedno je ne prenesem … in nikoli se je ne bom navadila …

Tak lep dan je danes … Niti oblačka na nebu … sonček sije kot za šalo … Pričakovalo bi se, da bo prijetno toplo … in kar me najbolj žre … LAHKO BI SE ŠLA MALO PELAT Z MOTORJEM !!!!!!!! … Ampak NEEEE … Zakaj ne? …. ZAto ker piha BUUUUUUUUUUUURJA … in je mraz … Hodim okrog zavita v šal do uh, za plaščem do kolen in visokimi škornji …

Poleg tega … Ravno včeraj sem lepo pometla pred hišo, ker je bilo vse nastlano od listja … lepo pomila in vse … da je bilo prav luštno videt …. In vstanem danes zjutraj … JOOOOOOOOOOOOOOOOOOJJJJJ … Kot da ne bi včeraj naredila nič … :((((((((( … Listje je bilo vse tam (skupaj z potrganimi vejami) … vsepovsod je bila zemlja, ki jo je razneslo po celem vrtu … Vse lončnice pred hišo so bile potleh … :((((((((((((((((((((8

Nemogoče … nemogoče … nemogoče … In kaj naj naredim? Nič … Sekirala se ne bom … boli me kita … Če se mi bo ljubilo bom danes spet pometla … in čene … bom stopila čez … Bah …

Tko … sam to sem mela za povedat …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Pa k nam pridi, sicer je mraz, burje pa ziher ne boš učakala. :-)))
Pa še kepale se bova lahko….

:)))))))))))))) He he … to pa rada … Snegec imam rada … Se lahko kepaš, lahko delaš sneženega moža … lahko se mečeš v sneg … … …. da ne govorimo o tem, da se lahko smučaš … sankaš … bordaš … …. …. … …

… sam še vedno … Z MOTORJEM SE ŠE VEDNO NE MOREM VOZIT :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Pismo … moj dragi mi že dva tedna obljublja, da bova šla mal z motorjem okrog … pa nama ne rata … Ali je dež … ali burja … ali sibirski mraz … NIIiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ferrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr….

Uh … komaj čakam sezono … komaj čakam … komaj čakam … :))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Zdravo rojakinja!
Tudi jaz jo ne prenesem,čeprav ima tudi nekaj pozitivnih učinkov(svež in čist zrak).Še bolj kot burja pa me zjebe jug-ta mi pa res skravžla živce.
Drugače pa je na Primorskem lepo,a ne Bgn?
LP
Sp

Uh … Spravči … itak da je lepo na primorskem … :))) Toplo podnebje … mile zime … in bla bla bla … :)))))))) Ne bi šla nikamor drugam živet … je tu preveč lepo …

Mimogrede … s kjrga konca primorske si pa ti???!!?? :))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Sever,kurja rit.Žverči me je že razkrinkala :-((

Pa ti?
LP
Sp

… te razkrinkala, še vedno pa čakam povabilo…:-))
lp

Hm … severna primorska … :)))) … jaz tudi spadam pod severno primorsko … Ampak … saj veš … to je kar obširen pas … :)))))

Dej … bodi mal bolj natančen … Sicer … ne vem zakaj … ampak jaz bi te dala tja nekam v tiste Idrske konce … al pa Cerklanske … A mam prov? :)))

Jst sem pa čene Goričanka …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Prisrčno vabljeni vsi,ki v srcu isto serjemo po teh forumih!
LP
Sp

Se lahko pridružim,čakajoč na povabilo, tudi jaz pridem! Rada smučam in tudi burja me ne moti, prav paše tisti njen božajoči dotik, ki te kar prestavi.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Aha … se pravi, da je res s Cerknega … :)))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhh … zdej sem prebrala na Mladih … :)))))))))))))))))))) … he he … Bovec Bovec …

Ma … a Bovec še vedno spada pod Primorsko?!? Hm …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ni Cerkno,gor boljj proti Avstriji bo treba poškilit.Tam pravijo,da ima SLO rit:
Sp

Sprevržko, ne bodi tako pogumen, kajti ob sebi imaš taprave deklice, ki si upajo in lahko res nekega dne pozvonijo na tvojih vratih, kaj bo pa takrat, te bomo poberale iz tal, ali kaj?????

Eno cmoko, ker sneg pri meni še kar pada, ker sonček sveti, ker mi vse klapa, ja res je dober dan danes.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jaz bi bil rajši,če bi bili Kaernten.
LP

Ne, tebe pa ne povabim!Se bi raje jaz k tebi povabil,pa….ak k**c,saj še sam ne vem,kaj me zadržuje
LP
Sp

Kaernten … … … ???????????????????????? … Kaj je to? … … Pa oprosti moji ignoranci … :))))))))

Mimogrede … poleti sem pa veliiiiiiiikokrat na Bovškem … :))))))))) … brrrrrrrrrrrrrrmmmmm … brrrrrrrrrrrrrrrrrrrmmmmm … Sam … dejte že enkrat popravit tisto ceste, k me vedno pretrese ko se pelemo gor … :)))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Avstrijska Koroška.Obožujem jo!Beljak je pa sploh špica od mesta!
Lp
Sp

Uh … ne mi govorit o Avtriji … Smo bili lani poleti gor na motozboru … še naprej od Beljaka … Joooooooooooooooojjjjj … Sredi julija meseca je bilo mraz ko svinja … V Beljaku so nas kmalu povozili, pa čeprav nas je bilo pet motoristov v koloni … PO mestu so bili sami neki obvozi, ker zgleda, da so prekopavali cel Beljak … In zbor so naredili nekje bogu za hrbtom (enih 70 km naprej od Beljaka) … v nekem gozdu … kjer smo zmrzavali kot pozimi …

Ne ne ne ne ne ne neeeeeeeeeeeeeeee … Brrrrrrrrrrr … Sam ko pomislim na tisti zbor mi rata mraz …

Je pa že lepše pri nas …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

… pa ne moreš biti Korošec, ker sem jaz Korošica…. potem ti še na obisk ne bi mogla priti, ne?!
:-))

Sprevržko pa si ljubosumen, ker sem danes tako toplo sprejela razočarka…
Okej, pa nič bom pa doma ostala, ampak ne bom suhe žemlje ribala. Zabavala sem bom z … pa ugibaj s čim, če že ti mene zezaš. Sem žalostna, da veš, ker me ne povabiš, ampak saj itak vem, da si ne upaš!

K meni pa se lahko vedno povabiš, si dobrodošel!
Sem dobra duša, pa čeprav si sedajle tega ne zaslužiš.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

… kimam na ta drugi odstavek. Veš kaj, Sprevrženc, če te ona ne povabi, se pa sam daj!
:-)))))))))))))
Verjela ti itak ne bo, da prihajaš….:-)
Cmoka obema, razotu pa itak, če to bere…….

Žverčka ti pa kar kuri, prideš še ti???

Cmoko nazaj, razočarkotu pa ne, ker mi danes ni namenil še niti besede, no vsaj tule ne.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

pridem pa ziher – ne se bati!
Pa saj sem že Sprevržencu napisala na Mladih, da že beležim datum(e) v rokovnik…:-)

Pridna bodi! Prav?!

Ravno zato,ker vem s čim(kom) boš,te ne povabim.Drugače pa v petek…
Lp
Sp

New Report

Close