Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Burja

Burja

Matr si žleht, tile tvoje besede v ugankah…okej potem v petek velja, žverčka si brala tole, v petek pri meni!

Še dobro da ne vesta kje…, se že smejim!

Žarki mi nagajajo, tako so poredni in nagajivi danes, da se bojim, da ne bom poredna še jaz.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jaz zase vem,da bom v LJ-BTC City,tam enkrat proti večeru.S kom se bom tam srečal,pa še ne vem….
LP
Sp

Pa si ti upaš kar takole na glas pred vso Slovenijo napovedati svoj prihod v prestolnico??? Pazi se dragi sprevržko, da te kakšna ne ugrabi!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ali pa?Pustil se bom presenetiti..

Ja presenečenja so najlepša, tudi jaz jih imam zelo rada!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Nisem Julij Cezar ne Hanibal,zato si upam.Tista za katero pa upam,da me ugrabi,se bo že prepoznala.
Mogoče si pa to ti,sonček?
Sp

Jaz te bom ugrabla………….

____________________________ Verjamem da ti uživaš pri kajenju,kot jaz pri sexu. Vendar ker jaz ne sexam v tvojih prostorih, te prosim, da tudi ti ne kadiš v mojih.

New Report

Close