Najdi forum

Splash Forum Koronavirus butast covid

butast covid

Imam pozitiven test na covid, od torka. Od tega dne imam močno zabasan nos , ne vonjam in okušam nič. Tudi kihnit sploh ne morem, čeprav me draži na kihanje. Mal me še boli glava. Je bilo še pri komu takole? Kdaj je minilo, se vsm je povrnil vonj, okus?

Bodi brez skrbi, zdaj so te oblike covida bolj kot močnejši prehladi, tudi tebi bo odleglo 😉  Kakšen teden ali dva pa že traja.  Potem ko nahod preneha in če ne boš  kašljal, pa le pojdi vsak dan na sprehod kakšnih 5 do 10 min, da se dobro predihaš in da zaženeš krvni obtok. Zdaj bodi doma na toplem, čaje pij in lekadole 2 skupaj do 3 x dnevno, če je glavobol hud, ali pa vsaj zjutraj in zvečer, da se prespiš. Kupi si C VIT S CINKOM, za D VIT , ki preprečje vnetja, je zdaj prepozno, ne more se tako hitro naložit v telo, lahko pa začneš no, od KRKE 1000 enot.

Pust te fejk teste, ki se banano naredijo pozitivno na Covid. Lahko imas mocan prehlad ali sinusitis. Jaz imam simptome sinusitisa 11. dan. Na kraj pameti mi ne pade se testirati. Zadnja dva dni se mi obraca na bolje, ampak pricakujem, da bo trajalo se nekaj dni, da se sinusi do konca scistijo.  Akutni sinusitis traja od 7 dni do 3 tedne. Voh se lahko zgubi pri tezjih prehladih, sinusitisih, kadar je nos zamasen.

Odgovor na objavo uporabnika
korons, 26.01.2023 ob 16:26

Imam pozitiven test na covid, od torka. Od tega dne imam močno zabasan nos , ne vonjam in okušam nič. Tudi kihnit sploh ne morem, čeprav me draži na kihanje. Mal me še boli glava. Je bilo še pri komu takole? Kdaj je minilo, se vsm je povrnil vonj, okus?

Ej zdaj če te faše kovid je ok, malo tablet pojej pa bo. Hvala bogu da je zdaj dobesedno oblika prehlada ker kaj je pa blo leta 2021 pri men pa je blo grozno. Pri meni se je to vleklo 3 tedne. Vstat dobesedno nisem mogel. Kot da ti bi zmanjkovalo kisika in energije pa ob enem vlak povozil. Ughh grozno.

Odgovor na objavo uporabnika
sinusitis, 26.01.2023 ob 17:04

Pust te fejk teste, ki se banano naredijo pozitivno na Covid. Lahko imas mocan prehlad ali sinusitis. Jaz imam simptome sinusitisa 11. dan. Na kraj pameti mi ne pade se testirati. Zadnja dva dni se mi obraca na bolje, ampak pricakujem, da bo trajalo se nekaj dni, da se sinusi do konca scistijo.  Akutni sinusitis traja od 7 dni do 3 tedne. Voh se lahko zgubi pri tezjih prehladih, sinusitisih, kadar je nos zamasen.

 

Kovida nisem prebolela, sem pa fasala virozo, po kateri se mi ze en cas sinusi ne scistijo.

Ko me samo malo zebe, se cisto zabasem in gre jovo na novo, zdaj imam ze tretjic temperaturo in vse zabasano.

 

Cistim, inhaliram, spiram, probala ze cuda stvari. Kako si ti pomagas? Ce se mi bo to vleklo do poletja, bom pop*!

Jaz sem imela 2x covid, al kakor koli temu rečemo, prvič me je bolela malo glava vročina pa kuhalo me je cerka 3 – 4 dni potem je šlo počasi na boljše. Tudi okus pa vonj se počasi vrne, ko sem imela covid drugič, pa mi sploh ni bilo nič malo sem smrkala, kot prehlad, test je pokazal sicer pozitivno ampak ni bilo hudo. Mogoče pomagajo te kapljice če jih daste v čaj al pa kaj drugega ne vem. https://www.baldrijan.si/izdelek/prehransko-dopolnilo-baldrijan-zdravilna-spajka/

New Report

Close