Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Butasta pripeta tema :(

Butasta pripeta tema :(

Tud ti klikaš tja, kjer te tvoja ritna luknja ne srbi, ane? 😉

Kar smej se, vsak ima svoje ogledalo.

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

odpira nekaj minut in zašteka

Men pa ne šteka…še na tablci ne…zanimivo

Ne vem zakaj se gre, zato bodi konkretna. Ker meni se po jusu tudi ne da prenašati nekih po jusu narejenih bab, ki jih tolerirajo samo zato, ker so. Daj link ali pa pač nehaj težit tudi ti. Ker meni je marsikaj butasto, zato je fajn, če utemeljiš, zakaj je tebi, da bodo tebi na čast nekaj umaknili.

p.s. Ne rabiš. Ponucaj za nadaljno energijo.

Ne vem zakaj se gre, zato bodi konkretna. Ker meni se po jusu tudi ne da prenašati nekih po jusu narejenih bab, ki jih tolerirajo samo zato, ker so. Daj link ali pa pač nehaj težit tudi ti. Ker meni je marsikaj butasto, zato je fajn, če utemeljiš, zakaj je tebi, da bodo tebi na čast nekaj umaknili.

p.s. Ne rabiš. Ponucaj za nadaljno energijo.[/quote]

In kje piše, da naj ukinejo pripeto? Jaz sem napisala svoje mnenje, ki tebi pač ni povšeči in kaj zdaj? Utemeljevati pa nimam namena nič, ker sem že napisala, kaj in kako. Kr neki.

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Ne vem zakaj se gre, zato bodi konkretna. Ker meni se po jusu tudi ne da prenašati nekih po jusu narejenih bab, ki jih tolerirajo samo zato, ker so. Daj link ali pa pač nehaj težit tudi ti. Ker meni je marsikaj butasto, zato je fajn, če utemeljiš, zakaj je tebi, da bodo tebi na čast nekaj umaknili.

p.s. Ne rabiš. Ponucaj za nadaljno energijo.[/quote]

podpis

Sem se že zbala,da boš našo 2 pripeto temo zbrcala uh……….maš srečo, da nas ne šinfaš:))
Lahko pa se k nam priklopiš kdaj pa kdaj:-)

Tud ti klikaš tja, kjer te tvoja ritna luknja ne srbi, ane? 😉

Kar smej se, vsak ima svoje ogledalo.[/quote]

Pa zakaj takoj na agresijo? Jaz sem klinila, da vam svetujem – da se ne mučite.

Mi ti nismo krivi, da te še vaški pes ne povoha, kaj šele dedc! Kljub avatarju, hahaha, sanja svinja o kukuurzi .)))))! Kokica .))))

jao, jao, a se da kaka tema napisat do konca brez kregarije…………………če komu paše naj na svojo temo odpre video, drug naj da med že obstoječo al pa svoj video podturi kam, ni da ni……………placa dost

Tud ti klikaš tja, kjer te tvoja ritna luknja ne srbi, ane? 😉

Kar smej se, vsak ima svoje ogledalo.[/quote]

Pa zakaj takoj na agresijo? Jaz sem klinila, da vam svetujem – da se ne mučite.

Mi ti nismo krivi, da te še vaški pes ne povoha, kaj šele dedc! Kljub avatarju, hahaha, sanja svinja o kukuurzi .)))))! Kokica .))))[/quote]

hahaahahahahhhahahahahahahahahah

Tud ti klikaš tja, kjer te tvoja ritna luknja ne srbi, ane? 😉

Kar smej se, vsak ima svoje ogledalo.[/quote]

Pa zakaj takoj na agresijo? Jaz sem klinila, da vam svetujem – da se ne mučite.

Mi ti nismo krivi, da te še vaški pes ne povoha, kaj šele dedc! Kljub avatarju, hahaha, sanja svinja o kukuurzi .)))))! Kokica .))))[/quote]

Verjamem, da bo jutri zate bolj prijazen dan, zato ti niti ne zamerim tvojih, mal butastih izjav.

Pa lepo spi in sanjaj o pšenici. 😉

Ko oči zaspijo Se angeli zbudijo (Jan P.)

Eno musko prlimat se ne da, odgovarjat provokatorjem pa ni problem…

Zdej boš mel orenk matrengo, da nazaj razvedriš Šildkroto! Oprosti, ker smo se vmešavali. Vse za družbo in hec. Če se ti da – navali.

Mi smo se hecali. In takrat kar dobr spoznaš karakter človeka.

Hehehahahaha, Šildkrotilda – res ti želimo mirno noč! Sočno, vznemirljivo , čarobno – iz srca!

Zdej boš mel orenk matrengo, da nazaj razvedriš Šildkroto! Oprosti, ker smo se vmešavali. Vse za družbo in hec. Če se ti da – navali.

Mi smo se hecali. In takrat kar dobr spoznaš karakter človeka.

Hehehahahaha, Šildkrotilda – res ti želimo mirno noč! Sočno, vznemirljivo , čarobno – iz srca![/quote]

Joj noooo, jest sm jo sam piknu, ke je zgoraj že temo o špeglu odprla… Vi se kar hecajte ni blema, si znam musko tud sam zrihtat.

…….zakaj pa naj sanjam o pšenci? Jast sem ljubiteljica zrezkov, pohanega piščanca, filanih rebrc….

Ooooojoj, kok se živciram in sekiram!!

Ne vem zakaj se gre, zato bodi konkretna. Ker meni se po jusu tudi ne da prenašati nekih po jusu narejenih bab, ki jih tolerirajo samo zato, ker so. Daj link ali pa pač nehaj težit tudi ti. Ker meni je marsikaj butasto, zato je fajn, če utemeljiš, zakaj je tebi, da bodo tebi na čast nekaj umaknili.

p.s. Ne rabiš. Ponucaj za nadaljno energijo.[/quote]

In kje piše, da naj ukinejo pripeto? Jaz sem napisala svoje mnenje, ki tebi pač ni povšeči in kaj zdaj? Utemeljevati pa nimam namena nič, ker sem že napisala, kaj in kako. Kr neki.[/quote]

Zakaj težiš? Pa sem ti lepo povedala, da ne rabiš. Pa sama iščeš in si le zaščitena, da te kdo okrog kepe ne prihefta, ker si bojda lahko vse dovoliš. Ker si na Ozonu lahka.

Ne tež. Odrpla si prvokativni post in te imam poln one tudi skozi vse ostale cajte, ki niso provokativni. Nisi zihr v zicu, ki ga jedraš. Zato ostani pazljiva tudi ti. Sama sem tečna enkrat na leto, eni ste pa vsak dan. Zato ne tež. In upoštevaj, kot mi upoštevamo tebe vsak dan, celo leto, razen enega dne.

Okrog jesenskih dni, sem zelo tećna, zato ne draži, če si želiš dobro. Nisem niti vedela, da moram samovoljno tudi s teboj sodelovati, zato se pač umakni, če ne želiš konverzacije.

No, pa naj bo, za tvojo dušo:

http://www.youtube.com/watch?v=RLOmAtUqt6o

Nehaj težit in daj masko dol. Bi bilo pošteno.

Sem ženska.

Nisem pa istospolno usmerjena, ker bi spet kaj narobe razumela. Predno ti energija ob jutranjem svitu spet obide. Zato imam rada vesolje ali po tujem jeziku “svemir”. Morda pa tebe malo manj.

Ne vem zakaj se gre, zato bodi konkretna. Ker meni se po jusu tudi ne da prenašati nekih po jusu narejenih bab, ki jih tolerirajo samo zato, ker so. Daj link ali pa pač nehaj težit tudi ti. Ker meni je marsikaj butasto, zato je fajn, če utemeljiš, zakaj je tebi, da bodo tebi na čast nekaj umaknili.

p.s. Ne rabiš. Ponucaj za nadaljno energijo.[/quote]

podpis[/quote]

Ti pa tudi kaj bolj konkretno kaj drugega ponucja, da bo za vse dobro, ker se ti gostiš, ne jaz.

Da se ne bodo tolažile in da tudi meni ne bo kdo težil, zato se zmeni, bo usluga, vsaj na čas, ko je človek frej. Ker prej, se res nisem ukvarjala z nikomer. Očitno pa so člani postali zapostavljeni in so zapostavljeni, zato tudi sami postajajo nesramni. Verjetno bo pri koritu vse ok.

Šele, ko se poglobiš, dobiš uvid. V enega ali drugega. Kar ne pomeni, da ko je kdo pofočkan v članstvo, da se mu res lahko dovoli, kar se mu sprdne, kar gospa žaba tudi dokazuje, kar tako. Ker je vse kr neki. In, če se spomnim tudi kaj nazaj, težiš vsake toliko kr neki.

http://www.youtube.com/watch?v=LWwBobtiFZY

Sem slovenka. Zato teži, kot ti srce para.

Namenjeno kroti – žabi, da ne bo užaljena. Nekateri menijo, da imajo protekcije avtomatsko.

Kako nehumano je, ko je kdo zapisan in lahko še kaj zahteva. #Če jo pa hočete imet , jo pa imejte, ampak svoje butaste komade, bom pa sama poslušala, ker tja not, jih ne mislim popat! #

In kot da kdo koga kam sili, če že ne rita z vsemi vogli.

Koliko gibčnosti premore teorija?

http://www.youtube.com/watch?v=XB4tYNez-VE

Pa ne glej v joške, ker so večje, če bi se že vtaknila v video.

Kaj te sploh konkretno moti? Še vedno nisi povedala.

Sem šla gledati in preveriti, kaj te konkretno moti, pa kako hudiča, tako hude bejbe, ne znajo svoje samozavesti izrazi? Si stara 5 let, ko si filaš ego z neko fotografijo, ki jo sicer pljuvaš? Bodi korektna, če že deluješ.

Da ne boš rekla, da samo klincam ali kur*, Kot ti. Kokr se izražate. Je čudno, da dela in ne dela. Morda bi bilo bolje, če bi naslov naslovila na šefa MON ali moderatorja, ki se je vmes celo ogalsil, ki je temo kam prilepil, pa vsem ne dela. Namesto, da se še z ostalimi malo z ježki bodeš, ker si še morda na morju. Kako se vam da?

Če nekaj ne dela, gre za tehnične težave, ki jih bo rešil vsaj Primož ali tisti, ki se ne ve, kdo bi bil na MON zadolžen za tehntiko, ko kaj zašteka. Je pa očitno, da se ljudje lovijo. Zato pomagajte vsaj tisti, ki ste pri koritu.

Opravičila se pa ne bom, ker bi se kdo drug moral. Ker se moramo tako ali tako sami znajti. Ne drkaj. Ker predno sem razumela tvoj post, sem se mogla poglobiti tudi v to štekanje, ki ga je ustvaril MON. A ne bi znala povedati le tako, da nekaj ne dela in da ti nekaj ni všeč? SI pač razvajaena mula. Noja, mogoče nisi, ker ti je vse ustrežwno in sploh ne veš, kaj je trud. Če ne bo slišno v pripetih, pa naj bo slišno tu, ko se boš tudi ti zavedala česa:

http://www.youtube.com/watch?v=OlJ-pqy1b80&noredirect=1

New Report

Close