Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Čakalna doba, da sploh dobiš datum za pregled?

Čakalna doba, da sploh dobiš datum za pregled?

Če oznaka “hitro” narekuje max 3 mesečno čakanje, kliči varuhinjo pacientovih pravic. Jaz sem jo in jo vedno, ko stvari v zdravstvu ne tečejo tako kot bi morale. Če smo tiho, bo naša ministrica še naprej mislila, da je superiorna in da dela dobro! Pritožbe morajo biti množične.[/quote]

Jaz sem jo tudi. Brez vsakršnega efekta. Par primerov je povedala – kako so ljudje še bolj nasrkali kot jaz.
ŠKODA ČISTO VSAKEGA EVRA, KI JE NAMENJEN VARUHOM PACIENTOVIH PRAVIC!!!!

Ja, saj jo. In ti lepo pošljejo obvestilo (se mi je zgodilo že, da šele čez en mesec), da ti obravnave v zakonsko predpisanem roku (3 meseci) ne morejo zagotovit, priložijo seznam drugih izvajalcev, kjer morda pa ti lahko. Če pa se vseeno odločiš za preiskavo pri njih, moraš pa podpisat izjavo, da si z zgoraj omenjenim seznanjen in dobiš pač datum čez recimo 6 mesecev. In zadeva je tako “legalna”.

Če oznaka “hitro” narekuje max 3 mesečno čakanje, kliči varuhinjo pacientovih pravic. Jaz sem jo in jo vedno, ko stvari v zdravstvu ne tečejo tako kot bi morale. Če smo tiho, bo naša ministrica še naprej mislila, da je superiorna in da dela dobro! Pritožbe morajo biti množične.[/quote]

Jaz sem jo tudi. Brez vsakršnega efekta. Par primerov je povedala – kako so ljudje še bolj nasrkali kot jaz.
ŠKODA ČISTO VSAKEGA EVRA, KI JE NAMENJEN VARUHOM PACIENTOVIH PRAVIC!!!![/quote]

No, v mojem primeru je klicala v bolnico in se pozanimala kaj in kako. Seveda zaradi tega nisem prišla prej na vrsto, torej bi lahko rekla, da je bilo brez efekta, a če ji ne bomo dali dela, bo res mislila, da je sama sebi namen. Moj moto je: da izkoristim vsako možnost, ki mi jo daje država in če nas bo veliko, se bodo stvari začele premikat. Ne kar vržt puško v koruzo in pustit, da vlečejo plačo za nič dela.

New Report

Close