Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Čakam….

Čakam….

Seveda, vse ste moje, ostale njegove, hahaha

Nein, meine liebe!

Backaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!

brrrrrrrr :))) hehe… bi blo kr zanimivo 🙂 ja….. em….. taprvo bi blo malo vludnostnih fraz, ala: kolk je danes lep dan, pa a misliš kam it popoldne, pa tko……. pol bi pa začela debatirat o stvareh, ki nama najbolj ležijo :))))

LP

Remedy

KIR napisal:

> Backaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!

KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIRRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na, gut…
Dann verde ich auch deine geliebte sein!!!

Ok….. švabski mi nije baš naj jaća strana…… ali znam o kojoj stvari je govora…… KIR: nemaš šansi!!!! 🙂 evo. tko, da bojo zastopli tut tisti Slovenci, ki ne zastopijo slovensko :))))

LP

Remedy

Za to pa dobiš lupčka!!!

No, druge stvari sem pa sama poštimala…

hehe… nivo užitka ob prejemanju lubčka je premo sorazmeren lokaciji lupčka.. :))) tko da mi morš bolj podrobno razložit, kolk bi blo men luštno ob tvojem lubčku….. :))))

LP

Remedy

Verjetno najbolj luštno!

aha!! 🙂 to mi je blo pa vedno zanimivo gledat :)))

LP

Remedy

se nočm čist nič vmešavat, samo ponižno vprašam, če se mi lahko na mail javiš;)))
uživajte še naprej, pa ne nehat pol, ko greste s šihta;)))

Pa prav zaradi tega, da ne boste razumel, haha

Wir konnen auch ein bischen Deutsch sprechen, weiss du das? (pod wir mislim, na forumaše :)) upam, da nisem edini :))

aja. pa slovnica mi baš ne leži, tko da se ne smejte :))

LP

Remedy

Lunca…. in kaj je za počet dandanašnji na Štajerskem??

LP

Remedy

Nisi edini, jaz ga tudi tako drvarim kot ti…

mah Q…… važno, da se zastopmo, a ne?

LP

Remedy

Eh, bi raje spet škornje metala v tvoje ogledalo…
Tu ni nič posebnega…

sej je pri nas tut bol bedno…….. človk ne ve, al bi se sam sebi smilil, al bi šel raje kaj delat……….. ampak pol ugotoviš, da se je bolš sebi smilit, ker se ne utrudiš tolk…. :))))

LP

Remedy

evo! poglej na mail!!! sem se ti javil!!! :)))))

LP

Remedy

A si danes spet dolgo spal?
Ker te ni bilo sem gor, zato sprašujem…

………nekateri med nami moramo DEJANSKO tam in tam tudi delat :)))) ne pa tko kot vi šolniki…. :))) če se mi gdaj ne bo več dalo delat, bom šel v parlament al pa za učitelja :))))

LP

Remedy

Meni še danes ni blo treba, mam angino…
No, nimam je več in grem jutri delat!
Že od včeraj sem na nogah… pa malo na hrbtu, če ti prideš mimo…

Nikjer nisem več varen pred tabo, pismo! Najboljš bi menda blo v kakšni aramejščini se dol dajet, da bi mel mir!

New Report

Close