Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Candy ali Bosh

Candy ali Bosh

Katera firma se vam zdi boljša? Nakupujem pomivalni stroj. Je kateri s čimer ste ful zadovoljne?

Bosch.

Sem bila prehitra…sicer imam sama Electrolux-a, ki je tudi ok.

Candy ni ravno znan po zanesljivosti, Bosh pa ne poznam (je kaj povezan z ameriškim predsednikom?)

Bosch definitivno.
Jaz imam Candy (dobila za darilo) in je prav ena katastrofa.
Imam pa druge stroje od boscha in so super.

Mam gorenje, sem cincala med Gorenje in Bosch, pa zbrala gorenje, da 5 let garancije, Bosch pa le 2!

In suuuuper opere!

Imam gorenje, pomivalca, pralni stroj in hladilnik in lahko rečem samo, nikoli več. Vse sem kupila pred cca 8 leti, in je že po 2 let začelo z okvarami..zdaj je pa samo vsako leto še hujše.

Definitivno Bosh, tukaj ni dileme.

Z Gorenjem pa nočem imeti nikoli več opravka. Ko slišim Gorenje mi gredo kar lasje pokonci.

Pozdravljeni!

Sem moderatorka na forumu Opremljamo stanovanje in sodeluje z internetno trgovino TON.

Glede na prodajne izkušnje bi vam za pomivalni stroj predlagala rajši Bosch kot Candy.

Če želite me lahko pokličete na tel. številko: 041 442 160, pišete na naslov: [email protected] ali pa izpolnite zahtevek za ponudbo, tako da kliknete na spodnji naslov, vnesete podatke in na mail boste prejeli informativno ponudbo s ceno, sličico in vsemi pripadajočimi tehničnimi lastnostmi ter opisom posameznega aparata…

Ne pozabite opisati svojih podrobnejših želja, saj bo tako ponudba še bolj prilagojena vam.

Lep pozdrav,

Maja

********************************** <http://www.trgovina.over.net/b2c/index.php> [email protected] 041 442 160

ne Candy. Ga ima moja mami in posodo skoraj pomije preden jo zloži noter 🙂

Mi imamo Whirlpool in je super. Takrat, ko smo kupovali, so nam rekli, da je to edini pomivalc, ki ima 3 vetrnice. Malo dražji, ampak super. Tudi če se pri kuhanju malo prime posode, opere. res zadovoljni.

LP

lilili kateri model imate?

Definitivno BOSCH, ki je višji cenovni rauzred in je s tem povezana kvaliteta!
Če bi imela denar bi vsi gospodinjski stroji bili MIELE!

Mi pa imamo Candy 10 let in je vse O.K.

Candyji zelo rjavijo in so narejeni iz zelo tanke pločevine, plastika pa se hitro polomi.

Jaz pa posodo perem že 15 let v Candy-ju pa vam povem, da mi dela kot urca. Če bi pa morala zbirat med Candy in Bosh, bi pa že zaradi imena zbrala Bosh.

Pri nas Candy dobro opravlja svoje naloge. imamo povečini vse njihove aparati – vse dela super!

Candy in Gorenje nikoli več. Zelo zadovoljna pa sem z Boschem in Whirpoolom.

Imela Candy in je bil ok.
Pri mami s(m)o imeli Candy, prali vsaj 2x na dan (velika družina) in je škripnil po 3 letih. Zdaj imamo Boscha in je boljši, ima pa daljši čas pranja. Pri kupovanju na to niso bili pozorni.

Candy ni kdovekakšna kvaliteta. Bosh pa je, odkar je proizvodnjo selil v Romunijo tudi vedno manj zanesljiv. Menda je odlične kvalitete za svojo ceno Blomberg, pri čemer ima prav osvežilen dizajn. No, za moj okus.

mami

KO SLIŠIM ZA CANDY IMAM UNIČEN DAN. TOLIKO

New Report

Close