Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Candy pralni stroji

Candy pralni stroji

Ima kdo pralni stroj candy? Kupujem novega in bi prosila za pomoč. Hvala že vnaprej

Odgovor na objavo uporabnika
Pomoč963, 30.05.2021 ob 21:56

Ima kdo pralni stroj candy? Kupujem novega in bi prosila za pomoč. Hvala že vnaprej

ogibaj se ga…v teoriji so okej praksa pa ne…tko kt gorenje. Če iščeš v tem cenovnem rangu – tj. za male pare – beko ali pa kak indesit ali pa kake odprodaje in podobno

malce za dušo.......https://www.facebook.com/stvari.ajdovscina/

Pozdravljena, imam pralno sušilnega, če ti to kaj pomaga. Prvi Candy, ki sem ga imela, je bil ok. Smo ga imeli okrog 10 let, mogoče celo več, se ne spomnim več.  Naslednji je bil že malce slabši, ma ok, se vsaj vmes ni kvaril.  S tretjim pa so  samo težave. Stroškov z njim  sicer nismo imeli, ker sem imela podaljšano garancijo. Ko ta  crkne, ne kupim več Candy. Imam občutek, da  je z leti  zelo padlo na kvaliteti.

nova
Uredništvo priporoča

Candy je samo blagovna znamka, tako kot Gorenje ali Bosch. Vsi so sestavljeni iz enakih komponent iz Kitajske od istega proizvajalca. Toliko let smo že v kapitalizmu, potrošniki ste pa še vedno enako nerazgledane ovce.

Jst ga imam, 10kg, kupljen lani. Meni je zakon.

Moja starsa sta ga imela pa mislim da skoraj 20 let. Jaz osebno ze celo zivljenje imam samo Gorenje. Ta sedaj je ze tretji.

Na garancijo 40 mesecev-prej poišči še delujoči servis,če nisi iz Ljubljane

Gorenje je vseeno malo boljši, pa servis imajo izredno profesionalen in hiter. Crkne pa lahko vse, dandanes celo Miele.

New Report

Close