Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Čao

Čao

Ej, ej

Pozdravljeni prijatelji in prijateljice.

Torej????????

Me nekaj časa ni bilo tako da prosim poročajte kaj se je kaj zgodilo med mojo odsotnostjo.

Sp je sigurno kakšno”pametno” razdrel…..

Razo, razo….. kaj naj rečem…

Sonček a si še tukaj??

Hely….oteklina je še vedno…..

.
.
.
.
.
.

No …… čakam

Opa. Časten obisk 😉 :)))))…. Alt, kje se potikaš? 😉

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

ej, ej

Mal gužve, pa mal dopusta, pa mal praznikov. Vse zmešaš dodaš malo bolezni, pa dobiš …….

Časten obisk, ja…..ti bom dal časten obisk. Tako štalo sem imal da še dobro da sem našel čas za dihat.

In ti? Kaj dogaja????

:))))))))))))

Saj vem, zakaj si se oglasil… kolcalo se ti je, ko smo te tako obirali 😉 :)))))))) Ne, hec, saj veš…

Za dopust in praznike obstaja zdravilo, za vse bolezni sicer ne, a vtem času ponavadi pomaga čaj in limona pa kvas ;). Tako da: nobenih izgovorov 😉 :))).

Jaz? Hmmm… Vsak dan za isti denar naprej 😉 :))) Pa keksov imam še celo zalogo ;).

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Keksi pa kofe…..hmmmm

Kdaj greva?

Hmmm…. Alti, sem se že ponujala… Tolikokrat, ko pridem tja v vaše konce… Pa noben ni na kofe želel. Hm. 😉

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

ja, ja,

nič ne vem o tem. To si se sigurno ponujala zdaj ko mene ni bilo.

hmmm… To je bilo…. Konec novembra. Ko bo naslednji kuharski miting, ti sporočim, da se mi na hitro nekje na kapučinu nacrtaš 😉 :))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

ODL.

Kuharski miting????????

No, srečanje forumcev pod Primoževo taktirko – pol pa kuhaš po taktu ;)…

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

A ja.

ODL

Zdej imaš pa že neopravičene!!!!
Če smo te toleriral v decembru zarad posla….si boš mogu zdej kak bolj pameten uržoh zmislit!!!

V glavnem…po starem!Zadnja dva dneva pa je opazen pozitiven trend!
:-)))))

no zdaj ko si spet med nami……..heheh…bomo pa neki porihtali…..

leta letijo - iščem stevardeso.....

A moj računalnik?
😉

Ahoj.

Še oteklina? Hmmmm….. kaj si že reku, da ti pomaga? ;)))))

Jap, pa sori za pozen odgovor. Ko si ti vprašanje postavu sem bla jst tamgori na 1495 metrih…….. haha……. spet ja…..

Drgač pa…… kako bi rekli……. novo leto, pa vse po starem….. :((((

Alt..tu sem..ob tebi..kavo pijem..bos mal..in vse lepo dragi prijatelj..lubcka..za tvojo..tebe..in tvojga soncka!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Neopravičene????????????

Ni šans. Ne sprejmem neopravičenih. Vse so opravičene, je blo tok gužve da je blo za popizdit.

In a se kaj “likvidnega” toči???

In kaj bo to?????????

Ej, ej.

Ma pomaga marsikaj…………………..:)))))))))

Ej, ej

Lubčka.

Piješ kofe brez mene??????????????????????????????????????

marsikaj? :))

khm, khm

ma ne no..saj si bil ob meni..lubcka..!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Khm, khm………

HMMMMmmmmm

A oba potrebujeta bombone oz. sirup proti kašlju? 😉

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

New Report

Close