Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Catering – kje?

Catering – kje?

Imate izkušnje z dobrim cateringom — oz da pripravijo hrano za s sabo, ti pa samo prevzameš?
Kako se obnese kakšna topla hrana…ostane res topla?
Potrebovala bi kakšne obložene kruhke, kake juhice, narastke, zvitke in kaj mesnega… potem pa še sladice in sadje.

Any idea?

Zdej odvisno koliko se misliš skeširat. Jezeršek je top.

Odvisno tudi od kje si. Ker če ti jaz povem da sem zadovolna s CH na Vrhniki ti pa si iz Maribora ti pač nič kaj dosti ne pomaga.

nova
Uredništvo priporoča

Vivo v lj. Pa še ena od znanih tam dela – Julijana iz gostilna išče šefa :))

iščem za Ljubljanski konec.

Meni se je zelo dopadlo na Marche-ju. Zelo okusno in hrati lepo za pogledat.

Smo imeli Vivo pa niso bili nek presežek za ceno, ki so jo takrat imeli

Maxi je pa fajn

Jezeršek je top a tudi v ceni, ampak TOP!

https://www.facebook.com/CateringPerGostinstvo/

Brat od slavnega muzkontarja, njegova gospa žena peče torte, minjone in še kaj.

Bazilika, Supercatering, Barbarella, vsi v Lj, vsi odlični. In malo bolj “in”.

Hvala vsem za ideje!

Pozdravljeni.

Najboljši catering vam je gostinstvo in catering Koren. Ko boste enkrat preverili pri njih, boste ugotovili, da se ne rabite ukvarjati z temperaturo jedi, ampak z nepredstavljivimi možnostmi kar se tiče raznolikih postrežb in načinov pogostitev, ter vrst in izbora hrane. Ne pretiravam. Sam si prej nisem znal niti predstavljati kako je to lahko cela svečana pogostitev in ne samo dostava sendvičev.

Definitivno Koren

Jebote catering. Spet se ena ljubljanska afna preserava s tujkami, ki jih ne razume.

Kaj pa cene glede na kvaliteto?

Do cca 70 lkudi sem sama sposobna pripraviti jedi oz sem jih z majhno pomočjo mame in moža.
Pripravila sem 6 vrst solat, kuhan pršut v testu so mi spekli v bljižnji gostilni, hladna pečenka, kup namazov, mali pohančki, razne pite….ni da ni in me je stalo res tri dni dela vendar sem prihranila 1500 eur katerih ne prihranim v treh mesecih dela.

Tole je pa zelo čudna računica, teta fani.

Za 70 jedcev že surovine stanejo kar precej. Nadalje je še strošek postrežbe. Tudi, če sama (oz. z možem in mamo) strežeš gostov ali pripraviš samopostrežni bife, mora hrana v nečem bit postrežena in gosti najbrž ne jedo z roko. Če doma nimaš 100 porcelanastih krožnikov, jih moraš kupit ali si jih izposodit ali pa kupit plastiko. Spet strošek. Potem je še strošek priprave hrane (laufanje pečice in drugih aparatur, transportni stroški pri nabavi) in nenazadnje strošek čiščenja, vsaj vode in detergenta. Zagotovo si plačala manj, kot bi, če bi ti hrano pripravil catering, ampak razlika ni 1500 evrov.

Kolikor se jaz spoznam na cene cateringa, ti za samo delo priprave hrane za 70 ljudi ne bo nihče jurja in pol računal. Je treba upoštevat, da oni kupijo surovine, pripeljejo, uporabijo svojo posodo in pribor, postrežejo in pospravijo.

hebaj ga. Mon vse prenese, tudi kakšne Fanike. Pri nas vem, da uporabljali tole: http://www.prestigecatering.si/

ponekod po kakšnih vaških skupnostih imajo gasilske domove/vaške domove, ki so opremljeni s krožniki, kozarci, priborom, mizami, posodo… in si lahko brezplačno izposodiš, če si član. odpade strošek najema ali nakupa teh stvari. celo kakšna kuhinja se najde tam.

je pa res, da mogoče kakšnega stroška ni vračunala v ceno, ampak vseeno mislim, da je lahko ogromno prihranila

Saj ne pravim, da ni prihranila, ampak 1500 evrov ziher ne.

Bom zelo direktna. Fani, njen mož in mama najbrž niso skupaj spravili menija na nivoju Jezerškov. Torej lahko te drage cateringe (rang 40 evrov/osebo in navzgor) in njihove koktejle iz škampov odmislimo.

Čisto spodoben bife, ki ustreza njenemu jedilniku – namazi, solate, hladna pečenka – se dobi za 18-22 evrov na osebo, za 70 gostov torej približno 1400 evrov. Celoten znesek angažiranja cateringa (upoštevaje vse, kar sem že zgoraj naštela) bi bil manjši, kot se teti fani zdi, da je bil njen prihranek.

Ampak ja, MON vse prenese. Saj je enkrat ena napisala, da je pripravila piknik za 50 ljudi za 100 evrov. Vse se da, če se hoče. Če verjameš.


A potem se ti javiš za catering? Ker vprašanje ni bilo, kako čim ceneje nafutrat 70 ljudi, ampak kje dobit dober catering.

Aja, mal se je treba pohvalit, kaj vse eni zmorete …

Če greš v rang Jezerška te pride catering s pijačo vred min 35-45 eur na osebo. Pa nimam takih prijateljev, da bi jim to kaj pomenilo mene bi pa koštalo 3000 eur plus najem prostora.
Ko sem imela okroglo smo to naredili kar doma. Res smo delali vendar ne serjem denarja in smo ravno tako lepo pogostili goste in bil je simpatičen sproščen žur. Ne trdim pa, da je moja obcija edina. Odvisno od ljudi okoli sebe in od njihovega pričakovanja.
Mize so bile lepo obložene tako, da so me spraševali kje sem vse to naročila. Veliko idej sem dobila iz interneta. Za 70 ljudi me je prišlo za vso hrano in pijačo in z vsemi stroški dobrega jurja. Elektrike in čistila pa res niso všteta.

Catering bi te prišel pa švoh jurja in pol. Razlika je tvoj prihranek.

Najem prostora je s tem nepovezan, ker ti catering hrano pripelje v najet prostor, k tebi domov ali pod most.

Catering bi te prišel pa švoh jurja in pol. Razlika je tvoj prihranek.

Najem prostora je s tem nepovezan, ker ti catering hrano pripelje v najet prostor, k tebi domov ali pod most.
[/quote]

Ja hrane kje je pa še pijača?
Verjemi, da ne bi delala tri dni kot nora če bi bila razlika samo 500 eur pa žal tudi 500 eur ni majhen denar.

Evo sem šla gledat mal cene cateringov in so od 12 eur naprej samo hrana (presežkov tu ni morda malo bolj gensi zavit pršut na palčki) potem pa je potrebno prišteti še njihovo pijačo in le liter soka 5 eur kelnar pa 9 eur na uro

No, saj na to je treba zdaj pazit. O čem se sploh pogovarjamo.

Ker catering je lahko all inclusive, lahko ti pa pač samo pripeljejo pripravljeno hrano v servirnih posodah, ki jih po dogodku vrneš – v tem primeru sam zrihtaš pribor in postrežeš. Posledično je tudi razlika v ceni občutna.

New Report

Close