Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek cbd smola ali kapljice (olje)? pomoč

cbd smola ali kapljice (olje)? pomoč

Enkrat sem že napisala, da Srečka sploh ne poznam, ne razumem zakaj naj bi delovala v paru?? In prosim napiši kje in kdaj sem koga žalila?? Kar veliko vas pa je žalilo mene. Kje sem kaj oglaševala?? Sem pa pisala o svojih izkušnjah in izkušnjah drugih, in ja bom še, če bo tema nanesla na to. Še enkrat napišem CBD smola deluje na endokanabinoidni sistem v telesu in to je obramba pred boleznimi in ker deluje na to deluje proti boleznim. Poglejte si filmček The Acientist od CANNA in vam bo marsikaj jasno.

Ker CBD smola deluje tudi proti anksioznosti je res pomembno, da se ne meša oboje, torej AD in CBD. Seveda je boljše CBD smola, ker gre za popolnoma naravno zadevo. Smola CBD pa mora biti z visoko vsebnostjo CBD in polnim spektrom kanabinoidov. Preglejte deklaracijo, zahtevajte certifikat pred nakupom. Definitivno smola s CO2 metodo ni tisto kar iščete.

Ne eno ne drugo. Oboje je natega, na račun katere nekdo fajn služi.

Enkrat sem že napisala, da Srečka sploh ne poznam, ne razumem zakaj naj bi delovala v paru?? In prosim napiši kje in kdaj sem koga žalila?? Kar veliko vas pa je žalilo mene. Kje sem kaj oglaševala?? Sem pa pisala o svojih izkušnjah in izkušnjah drugih, in ja bom še, če bo tema nanesla na to. Še enkrat napišem CBD smola deluje na endokanabinoidni sistem v telesu in to je obramba pred boleznimi in ker deluje na to deluje proti boleznim. Poglejte si filmček The Acientist od CANNA in vam bo marsikaj jasno.
[/quote]

Hja, itak, da ti kdo verjame, da se Srečkotom ne poznata. Žalil je pa Srečko.
Kdor vsaj malo pobrska po monu, bo hitro ugotovil, da delujeta v tandemu.
Sploh pa so pogoste teme, kjer en od vaju odpre neko temo kot, da nekdo sprašuje glede neke zdravstvene težave in takoj vidva svetujeta svoje zvarke.

Nekaterim ljudem kar dobro pomaga že samo konopljin čaj, ampak domač, ne vem, kakšen je tisti, ki ga prodajajo v trgovinah. Ni pa ravno vrhunsko okusen 🙁 Pa dodat mu je treba malo maščobe. Lahko se pa posušene liste pripravi tudi kako drugače, pomembno je, da se jih uživa v kombinaciji z maščobo.

Zelo nehvaležno je svetovat oziroma predlagat ob tako hudih boleznih, ker ne vemo, kaj se bo zgodilo s tabo, če si ukineš AD.

Hja, itak, da ti kdo verjame, da se Srečkotom ne poznata. Žalil je pa Srečko.
Kdor vsaj malo pobrska po monu, bo hitro ugotovil, da delujeta v tandemu.
Sploh pa so pogoste teme, kjer en od vaju odpre neko temo kot, da nekdo sprašuje glede neke zdravstvene težave in takoj vidva svetujeta svoje zvarke.
[/quote]

Lahko mi verjameš ali pa ne, tvoja odločitev.
Želim ti veliko zdravja, ampak pusti tistim, ki si želijo, da se podučijo tudi o tem. Res ne vem zakaj so konopljo opevali že stari kitajci mnogo pred našim štetjem, pa zakaj je bila tudi industrijska konoplja tako dolgo prepovedana? Ti to res ne da nič misliti?

Nekaterim ljudem kar dobro pomaga že samo konopljin čaj, ampak domač, ne vem, kakšen je tisti, ki ga prodajajo v trgovinah. Ni pa ravno vrhunsko okusen 🙁 Pa dodat mu je treba malo maščobe. Lahko se pa posušene liste pripravi tudi kako drugače, pomembno je, da se jih uživa v kombinaciji z maščobo.

Zelo nehvaležno je svetovat oziroma predlagat ob tako hudih boleznih, ker ne vemo, kaj se bo zgodilo s tabo, če si ukineš AD.
[/quote]

Pravi konopljin čaj mora biti le iz cvetov, CBD se najbolje “izluži” dejansko ob maščobi, to je, da se mu doda polnomastno mleko. Sem pa videla konopljin čaj, kupljen v eni od naših trgovin in notri je bilo vse od stebla naprej.

Ravno to me skrbi, da ne morem uporabljati oboje in ad postopoma ukinit. Bojim se namreč odtegnitvenih simptomov. Konec koncev, ni rečeno, da bo smola pomagala oz. ne vem v kakšnem času bi se morali učinki poznati.

Lahko mi verjameš ali pa ne, tvoja odločitev.
Želim ti veliko zdravja, ampak pusti tistim, ki si želijo, da se podučijo tudi o tem. Res ne vem zakaj so konopljo opevali že stari kitajci mnogo pred našim štetjem, pa zakaj je bila tudi industrijska konoplja tako dolgo prepovedana? Ti to res ne da nič misliti?
[/quote]

Stari kitajci in ostale kulture so opevali in počeli marsikaj, kar danes ne počnemo več, ker smo ugotovili, da ni najbolj pametno ali da ni imelo v resnici nobenega učinka. Mogoče so njihovi zvarki kaj lažjega pozdravili, dobro pa vemo, da sodobne medicine ni dosegla nobena čira čara in čajčki.

Nehati moraš itak postopoma ne čez noč. Ko so količine zdravila majhne, potem lahko, če bo možno začneš s smolo.

Stari kitajci in ostale kulture so opevali in počeli marsikaj, kar danes ne počnemo več, ker smo ugotovili, da ni najbolj pametno ali da ni imelo v resnici nobenega učinka. Mogoče so njihovi zvarki kaj lažjega pozdravili, dobro pa vemo, da sodobne medicine ni dosegla nobena čira čara in čajčki.
[/quote]

Si me pa nasmejala, veš. Se pa vračamo nazaj k naravi, vsaj nekateri, namesto kemije in ne boš verjela, da deluje. No pa endokanabinoidni sistem v telesu tudi imaš, tako, da….

Sem vprasala zdravnico ali je konoplja primerna za mami, ki jo muci nespecnost pa je rekla, da boljse ne.Zaradi stranskih ucinkov na slabo srce.

Lahko mi verjameš ali pa ne, tvoja odločitev.
Želim ti veliko zdravja, ampak pusti tistim, ki si želijo, da se podučijo tudi o tem. Res ne vem zakaj so konopljo opevali že stari kitajci mnogo pred našim štetjem, pa zakaj je bila tudi industrijska konoplja tako dolgo prepovedana? Ti to res ne da nič misliti?
[/quote]

Misliti mi da predvsem vajino neprestano oglaševanje konoplje tu gor.
Ne dvomim v to, da sta s Srečkotom sproducirala cel kup, kjer potem propagirata čudežne zvarke.
Tule gor je tudi ena napisala cene, ki jih zaračunava Srečko in so prek 200€ na teden.
Ni čudno, da tako vztrajno oglašujete tu gor. Čudno pa je, da vama to dovolijo, da vaju ne blokirajo. Z aviona je jasno, da oglašujeta neke zvarke in fajn služita na ta račun.

Emi se res šalite. A vam je jasno kaj je ms? Prosim enega, ki lahko pomaga naj sejavi ce upa lpe

Si me pa nasmejala, veš. Se pa vračamo nazaj k naravi, vsaj nekateri, namesto kemije in ne boš verjela, da deluje. No pa endokanabinoidni sistem v telesu tudi imaš, tako, da….
[/quote]

Če bi se vračala k naravi, bi se preselila v jamo. Tako pa živiš v zidani hiški z ogrevanjem, toplo vodo, ki pride iz pipe, elektriko, računalnikom in tako dalje. To, kar ti počneš, ni nobeno vračanje k naravi, ampak biznis na račun naivnih ljudi. In verjamem, da res deluje.

Če bi se vračala k naravi, bi se preselila v jamo. Tako pa živiš v zidani hiški z ogrevanjem, toplo vodo, ki pride iz pipe, elektriko, računalnikom in tako dalje. To, kar ti počneš, ni nobeno vračanje k naravi, ampak biznis na račun naivnih ljudi. In verjamem, da res deluje.
[/quote]

Sama se filaj s čimerkoli želiš, folku pa daj dihat.

Odgovor uradne lekarne, ampak se bojim, da lekarnar-ca ne loči med oljem in smolo, avtor vprašanja pa tudi verjetno ne.

https://www.moja-lekarna.com/konopljino-olje-anksioznost-in-antidepresivi

Pravi konopljin čaj mora biti le iz cvetov, CBD se najbolje “izluži” dejansko ob maščobi, to je, da se mu doda polnomastno mleko. Sem pa videla konopljin čaj, kupljen v eni od naših trgovin in notri je bilo vse od stebla naprej.
[/quote]

No, je iz vršičkov, torej mladih listov in še ne razvitih cvetov.
Lahko pa kdo vršiček razume še do sredine rastline. 🙂

Takole približno zgleda posušen vršiček, lahko da je potem v čaju tudi kakšna vejica:

https://konoplja.net/trgovina/konoplja-v-prehrani/konopljin-caj/

Ta link je samo in izključno zaradi fotke, ne delam reklame, ne prodajam čaja in nič.

Vidim, da so dnevni trolčki zopet na delu. Kaj uporabnega od teh trolov itak ni. Vseskozi si izmišljujejo zgodbice, da lahko pletejo svoje neumnosti. Prav prijetno je gledati, kako so vztrajni v svojem početju.

O kakšnji nihovi empatiji ljudje lahko samo sanjajo, kot troli v svojih zgodbicah.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

No, je iz vršičkov, torej mladih listov in še ne razvitih cvetov.
Lahko pa kdo vršiček razume še do sredine rastline. 🙂

Takole približno zgleda posušen vršiček, lahko da je potem v čaju tudi kakšna vejica:

https://konoplja.net/trgovina/konoplja-v-prehrani/konopljin-caj/

Ta link je samo in izključno zaradi fotke, ne delam reklame, ne prodajam čaja in nič.
[/quote]

Škoda denarja metati za to. To je osemenjena konoplja, najslabše kar lahko kupite.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

No, je iz vršičkov, torej mladih listov in še ne razvitih cvetov.
Lahko pa kdo vršiček razume še do sredine rastline. 🙂

Takole približno zgleda posušen vršiček, lahko da je potem v čaju tudi kakšna vejica:

https://konoplja.net/trgovina/konoplja-v-prehrani/konopljin-caj/

Ta link je samo in izključno zaradi fotke, ne delam reklame, ne prodajam čaja in nič.
[/quote]

Pravilno se dela konopljin čaj iz cvetov, neosemenjenih. Slika mi pove bolj malo, potrebno je pogledat čaj v originalni embalaži. Je pa pravilno napisano za kaj vse je dober (če je seveda pravilana sestavina), še boljša pa je smola, kjer so kanabinoidi koncentrirani.

Če bi se vračala k naravi, bi se preselila v jamo. Tako pa živiš v zidani hiški z ogrevanjem, toplo vodo, ki pride iz pipe, elektriko, računalnikom in tako dalje. To, kar ti počneš, ni nobeno vračanje k naravi, ampak biznis na račun naivnih ljudi. In verjamem, da res deluje.
[/quote]

Kljub tem tvojim zajedljivim besedam se vračam k naravi in morda nisem tako živčna z izpadi, kot ti. Ne, nisem se vrnila v jamo ker je razlika med naravo in nerazgledanostjo. Živim v hiši z vrtom in večino zelenjave pridelam čez celo leto sama.

Misliti mi da predvsem vajino neprestano oglaševanje konoplje tu gor.
Ne dvomim v to, da sta s Srečkotom sproducirala cel kup, kjer potem propagirata čudežne zvarke.
Tule gor je tudi ena napisala cene, ki jih zaračunava Srečko in so prek 200€ na teden.
Ni čudno, da tako vztrajno oglašujete tu gor. Čudno pa je, da vama to dovolijo, da vaju ne blokirajo. Z aviona je jasno, da oglašujeta neke zvarke in fajn služita na ta račun.
[/quote]

CBD smola, ki jo jemljem jaz njena, cena ni 200eur na mesec, ampak mnogo manj. Ne grem se nobeno oglaševanje, vsak se sam odloči kako in kaj in ja napišem pa moje izkušnje in jih bom kjub zajedljivin in zlobnim komentarjem.

Kljub tem tvojim zajedljivim besedam se vračam k naravi in morda nisem tako živčna z izpadi, kot ti. Ne, nisem se vrnila v jamo ker je razlika med naravo in nerazgledanostjo. Živim v hiši z vrtom in večino zelenjave pridelam čez celo leto sama.
[/quote]

Ja in? Saj jo tudi jaz. Prava reč. In ne, ne vračaš se k naravi. Kaj pomeni vračanje k naravi sem ti že povedala. Na svetu so ljudje, ki so se odpovedali civilizaciji in živijo v naravi in samo z naravo in s tem, kar jim ponuja. TO je vračanje k naravi. Ne tvoj biznis.

Katero zadevo se uporablja pri MS? Indico ali sativo?

New Report

Close