Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Če bi bil jaz vrhunski športnik…..

Če bi bil jaz vrhunski športnik…..

Mali nepomembni ljudje,kaj si pa ti veliki zelo pomemben človek?
Mater ste eni samovšečni.

Naši športniki so vrhunski in to da jaz mali nepomembnež navijam za naše ,se mi zdi popolnoma naravno,saj so naši.Cel svet navija za svoje,sami pametni slovenčki pametujejo v tri krasne.[/quote]

Kar samo pomeni, da je cel svet podobno primitiven in blesav. Slovenčki smo tu čisto v povprečju. Kot vedno…

In kaj nas boli k.urac, če ti tega ne boš razumel. Verjetno še marsičesa ne razumeš in ne boš razumel, kar nekdo drug razume in doživlja.

Močno dvomim, da samo podpovprečneži sledijo svetovnim športnim tekmam. Verjetno dopuščaš možnost, da znajo v njih uživat tudi nadpovprečneži, taki, ki v svojem poslovnem življenju uživajo velike uspehe. Ne gre za podpovprečno, povprečno ali nadpovprečno uspešnost v življenju. Gre za podpovprečno, povprečno ali nadpovprečno zmožnost doživljanja nekih čustev. Ti si pač v teh “kvazipatriotskih” čustvih podpovprečen, jih ne zmoreš doživljat, posledično se ti ta čustva zdijo bedasta, ti pa vzvišen nad njimi. Kot samozaverovanemu tipu, ki ni sposoben ljubezni, pogled na dva, ki se ljubita, vzbuja gnus in občutek vzvišenosti nad tem “pritlehnim” čustvom.

Pač ne zmoreš tega doživljat, kar ne pomeni, da so ta čustva zaradi tega kaj slabša od čustev, ki jih zmoreš doživljat. Samo niso ti blizu. Tako pač je pri čustvih: jih imaš ali pa nimaš. In ker jih nimaš, imaš občutek, da je treba razpresti celo filozofijo, ki bi potrdila, da so ti občutki nevredni in slabi:)) Že marsikdaj videno.[/quote]

Žebljica na glavico.

In kaj nas boli k.urac, če ti tega ne boš razumel. Verjetno še marsičesa ne razumeš in ne boš razumel, kar nekdo drug razume in doživlja.

Močno dvomim, da samo podpovprečneži sledijo svetovnim športnim tekmam. Verjetno dopuščaš možnost, da znajo v njih uživat tudi nadpovprečneži, taki, ki v svojem poslovnem življenju uživajo velike uspehe. Ne gre za podpovprečno, povprečno ali nadpovprečno uspešnost v življenju. Gre za podpovprečno, povprečno ali nadpovprečno zmožnost doživljanja nekih čustev. Ti si pač v teh “kvazipatriotskih” čustvih podpovprečen, jih ne zmoreš doživljat, posledično se ti ta čustva zdijo bedasta, ti pa vzvišen nad njimi. Kot samozaverovanemu tipu, ki ni sposoben ljubezni, pogled na dva, ki se ljubita, vzbuja gnus in občutek vzvišenosti nad tem “pritlehnim” čustvom.

Pač ne zmoreš tega doživljat, kar ne pomeni, da so ta čustva zaradi tega kaj slabša od čustev, ki jih zmoreš doživljat. Samo niso ti blizu. Tako pač je pri čustvih: jih imaš ali pa nimaš. In ker jih nimaš, imaš občutek, da je treba razpresti celo filozofijo, ki bi potrdila, da so ti občutki nevredni in slabi:)) Že marsikdaj videno.[/quote]

Žebljica na glavico.[/quote]

Tudi jaz se strinjam. Ni bolj očitnega dokaza nadpovprečne intelektualne, čustvene, kulturne in vsakršne inteligence od navijaštva, ki se izraža s tuljenjem poduhovljenih stavkov kot so: “PA DEJ PODEJ MU ŽOGO, MAJMUN BLESAV, KVA SANJAŠ?!! PA DOBER, PIČKA TI MATERNA, KDO JE TEBE NA IGRIŠČE SPUSTU?!! KOPAČK SI NE ZNAŠ ZAVEZAT, KURBA BLESAVA!!! ŠTA IZIGRAVAŠ TI SUDIJA?!! KAKVI BRE PENALI?!!! JESI TI NORMALAN, IDIOTE JEDAN?!!!

Žebljica na glavico.[/quote]

Tudi jaz se strinjam. Ni bolj očitnega dokaza nadpovprečne intelektualne, čustvene, kulturne in vsakršne inteligence od navijaštva, ki se izraža s tuljenjem poduhovljenih stavkov kot so: “PA DEJ PODEJ MU ŽOGO, MAJMUN BLESAV, KVA SANJAŠ?!! PA DOBER, PIČKA TI MATERNA, KDO JE TEBE NA IGRIŠČE SPUSTU?!! KOPAČK SI NE ZNAŠ ZAVEZAT, KURBA BLESAVA!!! ŠTA IZIGRAVAŠ TI SUDIJA?!! KAKVI BRE PENALI?!!! JESI TI NORMALAN, IDIOTE JEDAN?!!![/quote]

je bilo že zgoraj jasno, da gre zate Nergači.:)) ni se ti treba pod “športnika” infiltrirati.

drugače pa: nisi kapiral zapisanega. Nikjer ni nihče napisal, da so vsi navijači nadpovprečno inteligentni, čustveni, kulturni. Dej še enkrat preberi, morda ti pa uspe dojeti.

A tako ti navijaš? Ker mi smo danes doma navijali nekako takole za naše hokejiste:
JAAAAA, TOOOOO FANTJE, SUPER STE!!! OJOJ, NEE, SKORAJ BI AVSTRIJCI DALI GOL. UU, HVALA BOGU NISO. …. JAAAAAA ,ŠE EN GOOOOOL, TOOOOOO, 2 PROTI 0 JEEESSSSS……

Torej brez preklinjanja itd. Pač navijaško vzdušje. Nič pretirano inelektualnega, ampak, hej, a si ti vedno ob doživljanju močnih čustev intelektualen? Ko si na svoji babi, npr., najbrž ne razmišljaš in govoriš o Higgsovem bozonu in bejbi razlagaš o tem, da je to osnovni delec in nosilec Higgsovega polja, pač pa gre tvoj monolog nekako takole:

JAAAA, OOO PUNČI, TO MI DELAJ……. UUUUUU…. JAAA, DEJ GA ŠE MAL POFAFI…… TAKO JAAAAAA…….

Nič kaj visokoleteče, intelektualno in nasploh nadpovprečno, kaj meniš? Izražanje čustev pač skoraj nikoli ni tako. Ali pa se tovrstnih nizko intelektualnih čustev in dejanj raje izogibaš?

Razumem jaz tebe. Po tvoje se najbolj plemenita čustva izražajo v črednem navijaškem nagonu.

Evo ga že spet. Pa kdo ti govori o plemenitosti? A sem napisal, da so to plemenita čustva? Plemenito čustvo bi recimo bilo altruizem, sočutje, pa celo o tem bi lahko razpravljali.

Edini, ki klobasaš že ves čas o neki plemenitosti, intelektualizmu v čustvih itd., si ti.

A se torej najbolj plemenita čustva izražajo v spolnem odnosu? Najbrž ne, ampak vseeno seksaš, je tako?

Prav nič ne razumeš.:))

poleg tega, da ne moreš doživljat patriotskih čustev (ki seveda niso, s tem se vsi strinjamo, noben višek inelektualnosti – a ti ni miha lepo predočil), si še glup zraven. Jej, jej.

New Report

Close